Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Предателите на народа
Автор: pumabg   
Дата:   21-02-12 09:59

Предателите на народа ?

Интересно ми е какво мислят хората, по този въпрос?

Има ли ги няма ли ги, въобще ако ги има да ги накажем ли или да махнем с ръка, ей така …
Предател/и ли е/са човекът/хората, които вкараха частните банки в държавната администрация, като най лошото е че им оставиха свободата сами да определят таксите и други комисионни ? Това мислите ли че го има в друга държава? Това пладнешки грабеж ли е на българският народ?

Прокурорът Филчев ами той национален предател ли е ? Или всъщност е честен към милиционерската държава България?
Предател ли е този, който е подписал договорът с фирма Титан без да ги задължи да изхвърлят боклука на София през нощта а не в 12 на обяд, когато целият град кипи от живот?

Ами шефа на Софарма? Последно се разбра, че продава на сънародниците си в пъти по-скъпи лекарства от колкото в съседна Сърбия и Турция?
Какво мислите и за тандема Гоце-Марин? Стара планина ли са те или последна инстанция на платената справедливост? Кой и как е защитавал българските интереси пред големите руски корпорации и въобще има ли такова нещо, като българска държава и национален интерес?

Кой позволи или кой не забрани на тази милиционерска сволач да ни подмени морала, съвестта, националната гордост и да унищожи, както държавата, така и обществото, като цяло?

Предатели ли са журналистите, които ни обиждат всеки ден със своята неграмотност и плиткоумие? Предател ли е журналиста, който при последният мач на Митко Бербатов по 1 програма на българската телевизия, каза следното:
- Бербатов също влезна в игра, но не успя да помогне на отбора …
За сведение Митко игра цели 45 секунди и мача свърши… Можеше ли този невеж човек да каже новината по друг начин? Глупост или предателство е това?

Предатели ли са журналистите, които написаха цяла статия за полският премиер Туск как отказал да ратифицира АСТА и някъде с малки букви най отдолу да споменат, че всъщност, нашият премиер първи в Европа отказа да го подпише?

Тези хора знаят ли коя им е родината ? Тези хора предатели ли са на народа или тяхната майчица е глупостта ?
Живял съм почти 13 години извън България и имам тук завършено основно образование…

Предатели ли са студентите и учениците, които завършват училища и университети и пишат по зле от мен на български? Или просто неграмотността и ограниченото битие им е отнела възможността да разбират значението на думите?

В неделя почетохме паметта на Апостола и се замислих за каква България той се е борел …

Предателите на народа се усмихват по телевизията всеки ден а ние носим картините на Левски…
Демагогията ..

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: Diandimov   
Дата:   21-02-12 10:07

Що ми се струва че предателите са няколко милиона?

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: scarecrow   
Дата:   21-02-12 10:14

Темата трябва да следната:

"Предал ли се е българина"

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: IvoZafirov   
Дата:   21-02-12 10:22

Аз не съм се предал. За други не знам.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: tvk75   
Дата:   21-02-12 10:27

Димов, не съм сигурен какво точно искаш да кажеш, но струва ми се, предатели могат да се нарекат и тези който офейкаха оттука.
Отвън е по-лесно да се говори,,,,



Публикацията е редактирана (21-02-12 10:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: Todd   
Дата:   21-02-12 10:33

Предател е кога работи в ползу другиму .

Нашите сегашните са победители в играта "Прееби другарче" .

Всъщност повечето население по тези земи практикува тази игра от преди турско още .
И навън много успешно я изнася както се вижда .

Ба прецакаш ближният си е наш национален спорт !!! И всички са шампиони !!!

[cool]

Я не сакам я да съм добре ....

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   21-02-12 11:10

съобщението е маркирано като спам

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: orlindraganov   
Дата:   21-02-12 11:12

Тва е плод на световния международен ционистки антибългарски заговор

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: Gruyu   
Дата:   21-02-12 11:16

планът на оня, ингьозестия, действа безотказно!

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: asahi   
Дата:   21-02-12 11:18

Доста тежки думи от човек, който явно не е наясно с проблемите, които засяга.

Малък пример: Кои от търговските банки са държавни? В другите държави кои от търговските банки са държавни?

Друг, още по-малък пример: Кой кара болниците да купуват скъпите лекарства на Софарма?

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: chill   
Дата:   21-02-12 11:23

"предател на народа"?

Може би даже "враг на народа"?

Ми да направим нещо "в името на народа"?

...


Взе да ми звучи неприятно познато. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: scarecrow   
Дата:   21-02-12 11:36

Прост народ – слаба държава.

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: explorer   
Дата:   21-02-12 13:04

Diandimov
[smilie24]

Няколко милиона не са, но са хиляди. Доволни от статуквото, облажили се от връзки и познати, държавни поръчки, "оперативни" евро програми, неправителствени организации и фондации, кредитни милионери, комсомолци получили куфарчета... дори и хилядите нищоправещи държавни чиновници, които треперят за мизерните си заплатки.


Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: TriadaBG   
Дата:   21-02-12 13:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: ценослав   
Дата:   21-02-12 13:06

Сам човек в гората - четник;
Двама в гората - чета;
Трима в гората - чета с предател.

То си го е казал народа.[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: batonga   
Дата:   21-02-12 13:21

Боклукът в София го събират между 8 и 9 сутринта в повечето квартали. Никога няма да разбера защо точно когато всички тръгват на работа, трябва да има и камиони със смет да правят тарапана допълнително.

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: Todd   
Дата:   21-02-12 13:45

Защото камионите се управляват от българи и началниците им и те са българи .И българи са ги избрали за тая работа ...

[smilie7]

Мило , българско и родно ..... талигата пред коня .

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: fove   
Дата:   21-02-12 13:49

В нашият квартал,Лагера,Щрабаг,го събира вечер към 22ч.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: dinkoff   
Дата:   21-02-12 14:17

Предатели са. И? Пука ли ти? А на тях пука ли им? И ако на теб ти пука що си пред клавиатурата, а не мяташ жълти павета по предателските им кратуни? Ами останалите 6 милиона Андрешковци, дето все тарикатеят като крият данъци, използват фалшиви болнични, фалшиви фактури и какво ли още не? За тях неща да кажеш? Те предатели ли са? На тях дали им пука? Ами онези тарикати, дето емигрираха и сега дават акъли от няколко хиляди километра? Те какви са?

Истината е, че трагедията е пълна.

Естествено сега голяма част от четящите ще ревнат, че видиш ли те не са такива. Това, разбира се, не се отнася за Вас, богопомазани. Вие сте най-честните, най-почтените, никога не са лъгали.

И за мен не се отнася. Мноо ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: chill   
Дата:   21-02-12 14:21

fove написа:

> В нашият квартал,Лагера,Щрабаг,го
> събира вечер към 22ч.[smilie24]

И в нашия също, не знам кой го събира, но го прави около 23-24h.

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: headcharge   
Дата:   21-02-12 15:35

В Младост е точно между 8 и 9. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: diandimov   
Дата:   21-02-12 21:09

Тези които са се махнали от България са прагматични хора.

Не знам дали вършат нещо добро, пари пращат, и то немалко. Защото както са ви поставили на гладна диета вече 20+ години, май нямаше да може да се изкара.

За сметка на това изобщо не съм сигурен дали тези които са останали в България правят нещо полезно.
Пълнят гушите на олигарси, съгласявайки се да бачкат за десетки пъти по- ниски заплати.
Утвърждават новия стой на мутрите и престъпниците със своето бездействие и мълчание, че чак и гласуват за тях!

Такива работи.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: asahi   
Дата:   21-02-12 21:19

Съобщението е маркирано като спам

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: dinkoff   
Дата:   22-02-12 12:09

Димов, Андрешко също е прагматичен.
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Предателите на народа
Автор: explorer   
Дата:   22-02-12 12:30

Свободата човек да живее където си иска е основно човешко право. Да се обявява някой за "предател", защото живее където му харесва, е чиста лумпенщина. А, и само да напомня, че Андрешко е положителен герой, и ако не сте го разбрали в училище, спокойно можете да си скъсате дипломата за средно образование.
[smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.