Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: emo99   
Дата:   17-02-12 12:56

Доста бърза реакция на Б.Борисов . Гледах интервюто с тази госпожа . Ужас ! Понеже работела до късно и нямала лично време си гласувала бонус от над 12 000 лева ?![smilie10] По тази логика Б.Борисов трябва да си гласува сигурно 100 или 200 000 лева ?! Егати наглата жена .[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: exo99   
Дата:   17-02-12 13:04

Сега на нейно място ще дойде някой, който няма да си гласува законно 12 000 лева, ами ще взема рушвети за десетократно повече.

Това българите сме ебаси хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: boni   
Дата:   17-02-12 13:07

Тъкмо ще си почине от простотиите, а най-добре да си замине при семейството в чужбина и да си гледа живота. Опита се да бръкне малко във фармацефтичната мафия и да свали цените на лекарствата и резултата е ясен, атаката не закъсня.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: mun4o   
Дата:   17-02-12 13:08

А има ли проблем да си земеш 12К бонус, извън рушветите? [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: ценослав   
Дата:   17-02-12 13:09

Бе като знам, че некой доктори взимат толкова за една операция ....[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: мара   
Дата:   17-02-12 13:11

ай ся глупости...

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: boni   
Дата:   17-02-12 13:13

Бонуси за наложени актове и глоби трябва да има. В противен случай никой няма да се занимава да налага глоби, а ще си прибира под масата.
Всеки разбрал, недоразбрал и плюе. Аз лично отдавна категорично отказвам да участвам в каквито и да е журита, комисии и т.н. Въобще не искам да чуя. Само негативи от подобна дейност. Гледам си моите си работи, всеки да се оправя.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: ivodam   
Дата:   17-02-12 13:14

Аман от популизъм и сиромахомилство, ееййй. Борисов да мисли как повече хора да вимат бонуси и по-високи доходи изобщо, а не дай да линчуваме някого, че е взел някакви смешни по всякакви европейски мащаби пари. Тъжна работа, комунизъм в действие. Напомни ми за оня виц от съветско време - дето обяснявали на внучката на декабрист, че болшевиките се борят за това, да няма богати. Внучката казала - а дядо ми се е борил да няма бедни...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: мара   
Дата:   17-02-12 13:14

ъхъ. а пък ако поискаш да си в час и да не сбъркаш съдейки - сизифов труд.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: sirkhann   
Дата:   17-02-12 13:15

12к за бонус изобщо не са много пари...

Баси смотаната държава! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: ogimag   
Дата:   17-02-12 13:21

Айде сега обратно в шести клас!

Но... и по-зле ще става.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: pmartinov   
Дата:   17-02-12 13:24

По-зле,че ще става вече го виждат и слепите .


Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: kevi53   
Дата:   17-02-12 13:26

Коментар на Бай Ганьо под новината

"Спокойно, сега Тиквун ще тупне Фидосова на местото на тая кукувица Нешева, и работата ще заспи. Искрето само на закуска ще опука тоя бонус, а на обед вече ошашавените пациенти по клинични пътеки ще скандират "върнете Нели веднага", и ще се нагласят нещата мирно и тихо пак дотам, отдето тръгват днес..." [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: bate_rosko   
Дата:   17-02-12 13:28

ББ да вземе да разчисти навлеците, парашутистите, интригантите от администрацията и тогава да раздава правосъдие. Един човек щом е работил по-вече от 8 часа дневно то му се полага компенсация или най-малкото награда-поощрение за това че си върши съвестно работата. Какъв е стимулът да се бачка до късно, притискан от срокове, спешни и неотложни проблеми чиито разрешение не търпи отлагане? Аман от популизъм.


Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: emo99   
Дата:   17-02-12 13:32

Бони - не съм съгласен , че контролът трябва отделно да им се заплаща , ако това влиза в техните задължения. И ако сте забравили тези бонуси са от нашите данъци . Как така тя ще решава , колко да получава ?! Била много работила и за това заслужила ?! Не сте ли гледали интервюто с нея бе хора ?

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: milenstiv   
Дата:   17-02-12 13:49

На много хора в България им се налага да работят, поне две години за тези пари.
Тая медуза като не я устройва тук стандарта, да ходи някъде другаде да разгърне безценните си способности.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: emo99   
Дата:   17-02-12 13:58

Интервюто .....http://vbox7.com/play:6e0b1de590


Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: ARGO   
Дата:   17-02-12 13:58

много била работила...за това здравната каса е цъфнала [smilie22] на тази от километри и личи безграничната наглост и нахалство.

за да е фотографска темата [smilie21]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-02/wtdx8364.JPG



Публикацията е редактирана (17-02-12 14:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: мара   
Дата:   17-02-12 14:00

...ей за това приказвам - вероятно ако проверите, ако се поставите на нейно място, ако, ако, ако...винаги има повече от 1-2 гледни точки. а понеже задачата за всички нас е общо взето с непълно условие, няма как да я решим вярно. затова не ни е и работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: emo99   
Дата:   17-02-12 14:02

Чудя се другите шефове на агенции , колко ли пари са си гласували . Ами министрите ? Там сигурно цифрата е доста по-висока .

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: sauron69   
Дата:   17-02-12 14:07

Факт е че по закон имат право да си раздават бонус до определен размер. Ако не е правилно- ами премахнете го това. Ама при нас все е така и оценката е по целесъобразност [smilie23]

П.С. Не че имам наблюдения върху това госпожата какви ги е натворила конкретно. Ама работата намирисви- или на засегнати интереси или на обикновен пиар за тълпата. Иначе казано- гей или обикновен пед..аст [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: Стефан   
Дата:   17-02-12 14:20

Бонусите са от наложени глоби НЕ от бюджета. И да, това е нагледен пример колко лесно в България всеки неудобен може да бъде отстранен - достатъчно е да се накара публиката да погледне в паничката му...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: Myth   
Дата:   17-02-12 14:23

Автор: sirkhann
Дата: 17-02-12 13:15

12к за бонус изобщо не са много пари...

Баси смотаната държава! [smilie23]



Само 7 годишната пенсия на повечето пенсионери, НЕ ИЗОБЩО НЕ СА МНОГО. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: Analgina   
Дата:   17-02-12 14:24

Boni, ще ми кажеш ли как е тръгнала да сваля цените на лекарствата, че не съм разбрал. Откакто имам досег със Здравната каса, единственото, което са свалили са реимбурсациите. Бяха си определили незаконно да получават 8% отстъпка от аптеките, но ги осъдиха. Сякаш на аптеките не им стигат глобите от по 10 мин. работни заплати. Не че касата не са погазвали и решения на съда... Те са над законите и държавата. Затова и поведението е такова.

Днес говорих с един лекар точно по този въпрос. Преди да знаем, че е подала оставка. Човекът предположи, че ще я сменят точно заради наглото държание. Можеше да каже кротко и ясно: в разпоредбите на касата са заложени тези бонуси и затова съм ги получила, вместо да се репчи колко била работила. И обикновенният човек работи по много и извънредно, а само му обясняват как няма пари за здраве и после хоп - 1,2 млн. за бонуси, че и му се зверят насреща. И за мен е нормално да се получават бонуси за глоби, за да се стимулира контрола, но и контролът трябва да е адекватен. Докато работех в аптека са ме глобявали, защото на рецептата нямало записан телефона на лекаря. Не плащат рецептите и те глобяват. Това е крайно тъпо. От другата страна хващат Търговска лига да отчита като отпуснати онкопрепарати за милиони, преди да са освободени от митница, и които касата плаща на 100% и познай... така ги глобиха, че си направиха и цехчетата Чайкафарма, па и здравноосигурителен фонд. Наглостта е в повече. Това за мен е проблемът. Като не знае човек как да се държи в определени ситуации, ще си ходи.

Отговори на това съобщение
 Re: Шефът на здравната каса Нели Нешева подаде оставка
Автор: ценослав   
Дата:   17-02-12 14:24

Бе и Димо Гяуров за един ден от редник станА генерал, ма с времето се забравя значи. [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.