Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: stoyan_5   
Дата:   17-02-12 08:03

Останах втрещен, когато съфорумец ми сподели, че много внимава за чия снимка гласува.
Имало си разни групи дето си гласували и той не искал да им налива вода във водениците ...
Едните били такива, а другите онакива ...

Така ли е наистина?

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: ценослав   
Дата:   17-02-12 08:10

Ми то това е като поздрава. Поздравяваш някой, а той се прави на ощипан и не те забелязва. Един два пъти и "айде нема нужда да те поздравявам". С теб не се ли е случвало това? [cool] [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-02-12 08:16

Няма се плашиш! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: Diandimov   
Дата:   17-02-12 08:25

Аз не внимавам.
Първо пиша нещо, и после гласувам.
Не гласувам на снимки с висок рейтинг, дори да ми харесват - ми те си имат гласове вече.
Всъщност рядко гласувам. Има си автори с агитки, те си се грижат едни за други.
Мога да предположа колко точки ще дъбере дадена снимка на даден автор, независимо дали снимката е добра или не. Защото знам способностите на агитката на всеки автор почти.

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: stoyan_5   
Дата:   17-02-12 08:29

Diandimov написа:

> Аз не внимавам.
> Първо пиша нещо, и после гласувам.
> Не гласувам на снимки с висок
> рейтинг, дори да ми харесват - ми те
> си имат гласове вече.
> Всъщност рядко гласувам. Има си
> автори с агитки, те си се грижат
> едни за други.
> Мога да предположа колко точки ще
> дъбере дадена снимка на даден
> автор, независимо дали снимката е
> добра или не. Защото знам
> способностите на агитката на
> всеки автор почти.
------------------------------------------

Май и ти си от хората които внимават за какво гласуват.[smilie7]
Я си прочети поста!

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: georgivelev   
Дата:   17-02-12 08:56

Аз пък не се влияя от рейтинги. Тук има много чекиджии и цицомани, които вдигат снимките в голо тяло. Дори и най-бездарната снимка да си направил, има ли гола цица, 100 точки + рейтинг Б са гарантирани. Да не говорим, че някои от моделите са като току-що излезли от Освиенцим и нямат никаква естетика на тялото.

За другите снимки, гласувам "по съвест". За снимките на приятелите си понякога "гласувам с отвращение" (както навремето правеше Милен Велчев).

Каква е тая борба за точки, никога не мож разбра. Като че някъде ги осребряват.

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: ken   
Дата:   17-02-12 09:12

не внимавам.
гласувам за тези които ми харесват.

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: bairi100   
Дата:   17-02-12 09:41

Стояне,вече и групите понапуснаха кораба(я се завъртят веднъж седмично,я не).Остават спамерите и още двама-трима[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: J0R0   
Дата:   17-02-12 09:47

Как да вляза в някоя агитка?
Някакви идеи?

Иначе и аз не мога да го разбера това гласуване, хем съм от първите хора тук на сайта.

Ето например два абсолютно еднакви снимки, снимани в едни и същи условия, с едно и също осветление, една и съща светлинна постановка, с един и същ обектив, от един и същ автор, че дори и моделките донякъде си приличат, а едната 301/58, другата с 56/4

https://photo-forum.net/static/forum/2012-02/cjrn1129.JPG . . . https://photo-forum.net/static/forum/2012-02/kzie4293.JPG



[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: Todd   
Дата:   17-02-12 09:49

Гласувам както реша за който ми скимне !!!!

Дали ще наливам вода в нечия воденица или ще слагам прът в нечии колела ми е последна грижа !!!

Моето решение е мое и то няма отношение с никой .

........................

Днес нали е петък ... та петъчно казано кога ми се иска от една жена ми е все едно кой я чукал преди мен !!!

Важното е на мене да ми излезе късмета !!!


Решението си е мое - да се върнем горе по темата .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: gorbi   
Дата:   17-02-12 09:55

в агитка няма да влезеш, защото те знаят че си админ :) На мен на времето ми пращаха по айсикю или на фейсбук непрекъснато линкове към снимки, ама като видяха че не гласувам след няколко месеца опити се отказаха... Да не казвам че в невестата са идвали бонбони да черпят да гласувам щото съм имал рейтинг б... [smilie18] [smilie18] О, суета :)
Всъщност няма лошо... рейтинговата система е вид мотив за самоусъвършенстване, а измамите с нея са свързани с големи лобита, от които после могат да възникнат добри познанства и приятелства... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: bairi100   
Дата:   17-02-12 09:55

Ако всички бяхме пичаги,като TODD,държавата ни щеше да е перлата на Юфропата[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: chill   
Дата:   17-02-12 09:57

Аз пък хич не гласувам. На никого не са му притрябвали А точки. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: asahi   
Дата:   17-02-12 10:02

Спрял съм гласуването! Не си плащат.

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: tonitka   
Дата:   17-02-12 10:04

J0R0 да не се прави на ощипана булка, щото като админ си има най-голямата агитка!
Аз гласувам много рядко, пиша квото ми е на устата и хич не ми дреме дали някой гласува за мои снимки или не! Отдавна БГ сайтовете не са мерило за успешно снимане! Тук съм все още заради някои хора, които ми е приятно да срещам![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: Myth   
Дата:   17-02-12 10:05

Гласувам когато ми хареса снимка, това пък баси глупоста в първия пост дето си описъл, да сме внимавали за кой гласуваме :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: boni   
Дата:   17-02-12 10:09

Абе все си мисля, че не сме в детската градина. Мислех, че след втори клас тея драми вече звучат смешно.[smilie18]
Пълни глупости са това...

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: J0R0   
Дата:   17-02-12 10:15

E, като си имам най-голямата агитка, защо половината ми снимки са с по 50А и 0Б точки?
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   17-02-12 10:19

Хахха, ти за това ли пускаш цици, да си вдигнеш рейтинга [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: bairi100   
Дата:   17-02-12 10:23

Ей,наистина май даващите Б,не трябва да оставаме анонимни.Предлагам като гласуват и не пишат-да излиза автоматично пост-например-4усмивчици,2усмивчици,1сръдня .Еми отговорност си е!

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: stoyan_5   
Дата:   17-02-12 10:46

Да, наистина са детинщини, но има по-дъблок подтик.
Вероятно социалната същност на българине се нуждае да бъде съпричастна към някоя така по-своя група, да бъде все пак всичко с връзки, както си е и в живота ...
Не случайно Брюксел ни упреква, че сме пропити с корупция, дори в съзнанието ...
Умира си българина да компрометира и най-светлото начинание с връзкарство и привилегированост ...

Що така бе Миме?

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: kkkolelo   
Дата:   17-02-12 10:50

Жоро, много е просто за разликата между двете снимки ... русото си е русо ... [smilie5] [smilie18]

Не търсете въдворяване на висша справедливост от господ, админ и т.н. ... Изказвайте си мнението, дори да е противоположно на повечето мастити фотографи под снимката, може и по разпалено, но в рамките на добрия тон, разбира се хубаво е да се аргументирате ... [smilie3] [smilie7] ... Така правя аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: boni   
Дата:   17-02-12 10:59

То защото тея от Брюксел не са пропити хич с корупция. Президентът на Германия българин ли е, че го разследват сега? В Англия българи ли са намесени в историята с подслушванията на журналисти? В Италия ли няма корупция, в Испания ли? Или пък тея отвъд голямата вода хич не са пропити също. На Уолстрийт хич няма корупция, а това което показаха в едноименния филм с Майкъл Дъглас е художествена измислица.. Ние сме дребни риби в сравнение с тях. Не ние докарахме световна финансова криза.
Не българи направиха Фукушима с цял куп пропуски по сигурността.
Не българи оплетоха Олимпус с Якудза.
Ако някой ден света вземе, че гръмне целия, това няма да е защото чичо Пешо е назначил кака Стрина с връзки.
Хайде стига с тоя национален нихилизъм! Какво ни сочат нашата сламка, да видят първо гредата в окото си!



Публикацията е редактирана (17-02-12 11:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: boni   
Дата:   17-02-12 11:03

При нас корупцията е на дребно. Играчите са дребни и играят с малки суми. В западния свят е много по-голяма като стойности, но е оркупнена - на едро и много повече ощетява обикновения данъкоплатец, но той не го осмисля. Щото данъкоплатеца плаща огромните машинации по високите етажи.
Това е малко като следната история - аз понякога се мръщя на жена ми като си купува често разни ненужни дреболии. Веднъж тя ми каза - "Аз купувам дребни неща, но като загуби за семейния бюджет са много малък процент от само една твоя прищявка за смяна на обективи или коли"
И е права.

Отговори на това съобщение
 Re: Много внимавам за чия снимка гласувам!
Автор: serjy   
Дата:   17-02-12 11:05

обвиненията в корупция към нас са не щото там няма пък тук има, а щото тук се уреждат нашите и по-малко техните.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.