Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 да помогнем на бедстващите
Автор: papi   
Дата:   07-02-12 21:09

имам огромното желание...

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: papi   
Дата:   07-02-12 21:10

...да натоваря автомобила си с някакви помощи за бедстващите и да отидем като доброволци да им помогнем на тези хора
има ли ентусиасти
да се организираме и да помогнем

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: elrisha   
Дата:   07-02-12 21:29

Ако здравето ми позволяваше - тръгвах веднага! Уви..:(
Поздравления за желанието ти ,Папи![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 21:33

папи, следобяд слушах нещо по темата, ама с половин ухо. звънни в червения кръст, защото изрично казаха, че нещата требе да са организирани на местна почва, а не някакви самодейности.
мисля, че точно за доброволци се говореше...как ме е яд сега, че не се заслушах повече.

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: IDA   
Дата:   08-02-12 11:36

Papi,

Поздравления за инициативата! Това е постъпка на истински мъж и достоен българин. Ако здравословното ми състояние го позволяваше, бих се включил, без да се замислям. Но засега ще помогна само с пари. Дано се намерят още достойни хора, които да се присъединят.

Успех! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: papi   
Дата:   08-02-12 21:10

днес се обадих в БЧК Благоевград - от там ми казаха че доброволци има достатъчно от хасково ,пратени в с.бисер...другото което ,не съм изкарал курс за доброволец и е нямало шанс въпреки огромното ми желание да отида да помагам на бедстващите хора


другия вариант е напролет когато хората започнат да оправят къщите си ,тогава да ходя-никой тогава не би могъл да ме спре...


Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: asahi   
Дата:   08-02-12 21:20

Папи, и сега никой не те спира, но не поема отговорност за теб. Имай предвид - това са обучени хора, организирани в йерархична структура, с координация, ресурси и т.н. Нек аси свършат работата - това са тренирали.

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: ashli   
Дата:   09-02-12 15:50

Хора, искам да преведа някой лев в помощ на бедстващите от с.Бисер. Коя сметка да избера? Тази на БЧК или рекламираната по Канал 1, която се оказа на ФПББ (Фондация "Помощ за благотворителността в България"). Някак нямам доверие на фондациите като цяло, а пък в БЧК редовно гърмят разни афери.

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: bborissov   
Дата:   09-02-12 16:09

Аз пращах смс на номер 1255

Не знам дали е читав тоя начин?

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: Императорът.   
Дата:   09-02-12 20:15

Папи - аферим. [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Моето мнение - не самодейност, а помощ отстрана на държавата - Гражданска защита, Червен кръст.. защо иначе те съществуват?

Но - само пръва помощ - после трябва да дойдат застрахователите, които да се заемат с възстановяването на щетите, наливайки яко сухо.

Упс-с-с - забравих, че селяните не са се застраховали... и никога няма да се научат да го правят. [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] Сутринта гледах - Цар Калоян - нови къщички им построили на потърпевшите... но се обзалагам, че местните отново не са се погрижили да си защитят имотът... и ако утре пак стане белята, пак ще ревнат държавата да им помага !!!! [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: hemilio   
Дата:   09-02-12 20:22

Всеки може да помогне,само желание да има : dms bestvie на 17 777-1.2лв.
Утре изпращам 6 торби с дрехи до с.Бисер от Бургас едно момче ще ходи доброволец и набира помощи,под всякакви форми. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: elrisha   
Дата:   09-02-12 20:25

Импи,а добре дошъл! Я кажи сега на колко застрахован народ ,изплатихте на 100% това,което са застраховали?

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: ARGO   
Дата:   09-02-12 23:01

SMS ли? Никога! нямам намерение да спонсорирам и мобилните оператори, някои от тях които толкова са се нагушили, че чак спонсорират Манчестър Юнайтед[smilie9]
Ще намеря някой друг начин да помогна!

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   09-02-12 23:30

императоре, за селяните не знам, аз уж съм гражданин, но се отказах да застраховам, защото застрахователите пък са едни от най-големите мошеници в България. Сърбам ви попарата поне веднъж годишно[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: Myth   
Дата:   09-02-12 23:54

Упс-с-с - забравих, че селяните не са се застраховали... и никога няма да се научат да го правят. Сутринта гледах - Цар Калоян - нови къщички им построили на потърпевшите... но се обзалагам, че местните отново не са се погрижили да си защитят имотът... и ако утре пак стане белята, пак ще ревнат държавата да им помага !!!!

Ай вземи съ скрий някъде с твоите застраховки, щото никаква не я вършите и по-големи мошеници от вас няма. Добре си беше скрит до сега.

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: CyberGene   
Дата:   09-02-12 23:55

Ами ако не искате със SMS, направо пращайте по банкове път. Ние така събрахме пари в нашата фирма и изпратихме на хората (по сметката от Канал 1, макар че имахме леки съмения), имахме идеи и да отидем да помагаме на място, ама в тоя сняг трябва с офроуд джипки, а нямаме такива [smilie2]



Публикацията е редактирана (09-02-12 23:56)

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: ashli   
Дата:   10-02-12 09:36

Аз избрах дарение към БЧК чрез еРау. Струват ми се по-достоверни от Фондацията, която организира акцията по БНТ.
Линкът за дарения се намира на сайта на БЧК, трябва да се попълнят имена, сума и мейл на дарителя. От 4-те опции за цел на дарението, трябва да се избере опция номер 3 - "ПОСТРАДАЛИ ПРИ БЕДСТВИЯ, АВАРИИ И КАТАСТРОФИ / VICTIMS OF DISASTERS AND CRISES",

Бърза връзка до формата за дарение: http://www.redcross.bg/donation_pay.html

Помагайте, защото имат нужда!
Хубав ден!



Публикацията е редактирана (10-02-12 11:36)

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: IDA   
Дата:   10-02-12 12:29

"Помагайте, защото имат нужда!"

Асахи [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Ей това вече е мъжка приказка!

Аз също вече дарих чрез откритата в Unicredit Bulbank сметка. Указана е в съседната тема по въпроса.


Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-02-12 12:37

papi написа:

> имам огромното желание...
------------------------

Изпрати 10-тина смс на номер 1255
Това е много повече от събирането на всякакви парцалаци ...

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: мара   
Дата:   10-02-12 12:37

тоя горе, не е асахи [smilie5]
коет не го прави не прав [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: elrisha   
Дата:   10-02-12 21:44

Хмм..тази вечер по новините казаха,че не искат да се пращат вече дрехи,одеала и храна - имало достатъчно. Сега трябвало обзавеждане за фургоните.
Също така казаха,че има нужда от доброволчески труд,така че Папи нещо са го метнали от БЧК [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: мара   
Дата:   10-02-12 21:59

то зависи кой как го е интерпретирал от новинарите. освен тва на папи са рекли, че да, има нужда, но тва били обучени доброволци.

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: promis   
Дата:   10-02-12 22:04

За спасителни акции трябва доброволците да са обучени. За възстановяване на пораженията след като опасността отмине може и обикновени хора.

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: navy   
Дата:   11-02-12 00:13

Днес пратих над 20 кг. здрави дрехи натам...

Бус-а на ЕКОНТ беше пълен с дарения.
Това ме усмихна приятно [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: да помогнем на бедстващите
Автор: papi   
Дата:   11-02-12 04:31

038/60 80 15 това е телефона в село бисер за физическа помощ при разчистване на останките от жилищата на хората,днес през деня ще се обадя


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.