Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Cancer Fungus
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   07-02-12 19:41

Хей, докторите тук. Че съвременната медицина е конвенционална, консервативна и... здраво обвързана с фармацията, за никого не е тайна.

Според д-р Тулио Симончини, обаче, лечението на зловещия рак (cancer) може да бъде освен много ефикасно, но и отчайващо просто като терапия.

Първоизточник — Видео на английски с титри на италиански в 3 части: Първо, Второ, Трето и
Статии на български (с добавки разни освен показаното във филма), и на руски език.

Дайте, моля, някакви мнения по въпроса, така де, по медицински компетентни.


Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 19:48

направо не знаеш кво те чака сега като те емнат докторите [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
но аз бих ти казала - пробвай и е много вероятно да успееш. защото имунитетът се влияе от много неща и най-вече от нагласата. дори и плацебото лекува много по-успешно, отколкото докторите са склонни да признаят. факт.

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   07-02-12 19:56

:) мара, за щастие не ми и хрумва да се лекувам от рак. Засилвам си имунната система с разни други работи, все хубави! :) [cool]

Но инфото, отнасящо се за лечение на рак, е наистина уникално просто и по свидетелства доста ефикасно!...

Всъщност не се и съмнявам, че ние, хората, сме толкова много далече от отговорите на много сложни въпроси, докато ключа към разгадаването е "на една ръка разстояние" да го кажа така! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: exo99   
Дата:   07-02-12 20:00

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: itilien   
Дата:   07-02-12 20:02

мине не мине и някой вземе че измисли лечение на рака. И винаги, се намесва конспиративна теория. Това е признак номер 1 за псевдонаука. После можете да гледате за научни публикации. Ако няма такива, значи твърдението е непроверимо и несериозно.

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: valen_tin   
Дата:   07-02-12 20:08

текстовете четени от киндъл в клиповете кефят [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   07-02-12 20:10

@itilien, конспиративната теория е застъпена само в статията на нългарски (тази на руски не я четох), но ти, моля, виж видеото като първоизточник за тези материали.


Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: itilien   
Дата:   07-02-12 20:17

дори без да четем теориите на конспирациите, още като прочетеш за твърдението му, че всички видове тумори били гъба и били бели, ти става ясно за каква глупост става дума. Не само че туморите не са всичките бели, ами дори и гъбите не са бели всичките.

По-добре почети малко от ей тая статия

http://scienceblogs.com/insolence/2008/08/a_fungus_among_us_in_oncology.php

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: exo99   
Дата:   07-02-12 20:17

Абе не знам как ще се изкажат докторите, но аз имам другия пример.
Когато баща ми беше на 76 години , получи инсулт.
При изследвания тогава след инсулта му откриха рак на стоммаха.
Правиха след това доста изследвания и диагнозата беше неколкократно потвърдена.
Казаха, че е в напреднал стадий и се налага незабавна операция.
Баща ми отказа да се оперира, защото нищо не го болеше.
Каза на докторите, че е на 76 години и на тия години би си причинил болка / от операция и зарастването след това/, само ако почне да го боли.

Лекарите го убеждаваха, както и нас със сестра ми, че без хирургическа намеса е пътник до седмици.
Както и дса е, баща ми не се оперира, почина след още 7 години от втори инсулт.
Без през това време да има каквито и да е болки от диагностицирания рак.
Някакви лекарства за рак пи само един месец и ги спря, защото от тях получаваше разстройство на стомаха.

Та така, някой от докторите ще каже, че е изключение, но аз си мисля, че ако го бяха оперирали, я щеше да изкара една година, я не.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: belbo   
Дата:   07-02-12 20:17

" If this has any truth in it, then this man should be made a saint.

If this is a knowing fraud, then this man should be shot."

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: krist   
Дата:   07-02-12 20:18

"После можете да гледате за научни публикации. Ако няма такива, значи твърдението е непроверимо и несериозно."

г-н Бен Голдмейкър е размътил яко главите на паството си[smilie18]



Публикацията е редактирана (07-02-12 20:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: itilien   
Дата:   07-02-12 20:26

krist - ако аз ти кажа, че лекувам рак, ще ми повярваш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 20:38

ако ти кажеш, аз ще ти повярвам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: itilien   
Дата:   07-02-12 20:50

Абе мислещи хора сте все пак. Не може да вярвате на всеки, който се появи с твърдението, че лекува рак. За да може да се има доверие на някакво твърдение то трябва да бъде доказано. А доказването на подобни твърдения не става с интернет статийки и клипчета, а с научни публикации, които биват рецензирани от хора, имащи знанията и опита за това. И рецензията не е критика на резултата, а критика на метода. Защото резултатите от едно изследване или експеримент не значат нищо без подробно описание на методологията му. Не може да се появява някакъв световно безизвестен шарлатанин обявявайки, че лекува болест, за която цял свят търси лечение. При това със сода... та това звучи смешно. Ако той наистина е излекувал по тоя начин нещо, най-малкото ще си направи труда да направи изследвания и да ги публикува. Започне ли някой да се оправдава с коспирации - дори няма нужда да четете твърденията му. Да не говорим, че ако зачетете статията, която пуснах по-горе, ще откриете, че тоя е изключен от лекарския съюз и може би е отговорен за редица смъртни случаи.

Ей, това не е играчка, такива хора са потенциално опасни.

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 21:01

итилиен - ти го каза - ПОТЕНЦИАЛНО опасни. щото има кум медицински практики, които са кинетично опасни [smilie5]
освен тва аз няма да вярвам на всяки, бе[smilie18] аз казах - ще повярвам на ТЕБ, ако изкажеш подобно твърдение. после ще проверя по всякакъв начин, де. ама ще имаш кредит на доверие[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: Todd   
Дата:   07-02-12 21:12

На мойта майка и откриха някакъв рак преди 15-20 години .Пращаха я в онкологията в Пловдив но преди да я закарам показах всички изследвания и документации на една позната докторка ...

Жената ги гледа около 30 мин и каза :

- Не водете никъде жената ,хвърлете изследванията и я оставете на спокойствие .

Не знам какво видя , какво разбра но майка ми и до ден днешен е жива и здрава и даже не помни случката .А се беше предала при тая новина и переспективите и ...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: itilien   
Дата:   07-02-12 21:21

ами маро, именно за проверката говорим. Но говорим за проверка от компетентни хора. Точно затова служи системата на научните публикации. Да си свериш часовника с хора, които са в час най-малкото с научната методология. А да се говори за лечение на може би най-тежката болест със сода и и да се твърди, че всички са слепи и не са го открили до сега, въпреки че хиляди и хиляди учени работят по въпроса е чисто и просто смешно. А още по-смешно са другите твърдения, на които почива методът му на лечение - това че ракът бил гъба. И единствен той, докторът с отнети права го е открил [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 21:25

е, факт е, че содата не лекува даже и гъбички по краката...аз не съм имала, ама съм гледала как се мъчат да се лекуват от гъбички със сода [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ама за смрадливи крака помага!
и за смрадлива пот помага!
и изобщо - спокойно замества дезодорант!
в куба у голямото нямане хората при ежедневната баня накрая се поливат с разтвор от сода и наистина там никой не смърди [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   07-02-12 22:14

Маро, не смърдят, защото содата алкализира потта, чакай да излекуваш гъби със сода.
Аз ги лекувам с краве масло,сол, чесън и черен пипер, за около 10 мин на 250 градуса[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: El_Fuego   
Дата:   07-02-12 23:01

Няма ли някой да пусне тема и за моргелозата?

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 23:09

кво е моргелоза? звучи като горгонзола [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: atrifonov   
Дата:   07-02-12 23:10

по- голяма глупост от тази скоро не бях чел
Ама който иска да си вярва в каквото ще

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 23:11

ква глупост? за горгонзолата, че мяза на моргезола?

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: atrifonov   
Дата:   07-02-12 23:12

не- посочената статия

Отговори на това съобщение
 Re: Cancer Fungus
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 23:13

кажи ся за морге...квото беше там

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.