Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ваканция
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 17:46

малко не ми е ясно защо и в софия, след като тук засега няма нищо различно от нормални зимни условия. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: dobriman   
Дата:   07-02-12 17:48

щото по неизяснени засега причини, градският транспорт е стакнат на алабин и ботев.

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: jino   
Дата:   07-02-12 17:48

Марч в класа на Стефан са 5 деца

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: мара   
Дата:   07-02-12 17:54

бря...аз кат излизах, сичко си вървеше. а даскалите уж гласяха само по-късно почване, че да могат децата да стигат навреме. ама ся министрото пуснал заповед за ваканция.

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: ценослав   
Дата:   07-02-12 18:29

Едно време, като ходехме на училище и чистачката палеше печките на дърва и въглища беше страшен кеф. Ма студено - айде всяко дете с едно дръвце под мишница от къщи и 30 х 1 = 30 цепеници. Никва ваканция не ни даваха тогава за наше сажаление. Бяхме си и ученолюбиви. [smilie21] [smilie21] [smilie21]

/за който разбира от шега де!!! Щото тук има много нервозни колеги и пак ще го ударят на политика и пълнене на затворите с виновници/.



Публикацията е редактирана (07-02-12 18:34)

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: dobriman   
Дата:   07-02-12 19:09

@ценослав сега са се ъпдейтнали на места. За детската градина всяко дете ходи с руло тоалетна хартия, шише течен сапун и пакет мокри кърпички под мишница. Смятай какви дрисльовци са.
[smilie5]

това се шегувам, ама май верно има градини, дето всеки понеделник трябва да носят това...поне някъде някой се беше оплаквал.

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: ценослав   
Дата:   07-02-12 19:16

Значи имам, ма много близък човек в една детска градина. За всичко описано от теб Държавата си има грижи. В нейната градина не изнудват родителите и пак си имат описаните неща. Същевременно в други градини в този малък град "доят" родителите за разни глупости безочливо. Ми така е и на други места. Някоя даскалица като стане директорка на градина и нещо имаше за фащането на некакъв шлифер на Тоя от горе. Иначе човек трябва да си иска някаква разписка за доставените вещи, нали?[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: asahi   
Дата:   07-02-12 19:21

Ти ти-ти ту, ти-ти-ти-ти-ти туу [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: ценослав   
Дата:   07-02-12 19:30

На теб

В едни и същи детски ясли
ти помниш ли кога сме расли.
Безумно влюбих се във тебе,
като невръстна малко бебе.

Припев
Тогаз не знаехме езика
но бях ти предан, бях ти роб.
Преди да кажа още мамооооо,
казАх - обичам те любов.

Свирепо лапнал биберона
аз те фиксирах и смутих
и чувствата си благосклонни
към тебе нежно изразих.

Припев
.......................

И често мокрех пелените
и често стрясках се на сън
........

Е на там не го помня. Беше хубава апокрифна песничка, съчинена от неизвестен автор. Спомен от времето, когато в градинките мажеха да се видяат щастливи младежи с китари. И Тодор Колев го нямаше даже.
[cool] [cool] [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: niagara   
Дата:   08-02-12 12:04

[smile] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-02-12 12:33

Само дойдох до нас да си взема нов найлон за пързаляне, че другия се скъса и отивам пак.


[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: feliz   
Дата:   08-02-12 13:22

Иво, [smilie18] [smilie24]
Да те светна една идейна работка - взимаш един чувал за отпадъци от по-големите, пъхаш вътре една възглавница и връзваш здраво чувала. И бегаш на пързалката. [smilie18]



Публикацията е редактирана (08-02-12 13:24)

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: feliz   
Дата:   08-02-12 13:26

dobriman, носят "тоалетни консумативи", но в началото на всеки месец. То ако е на седмица, егати консумацията.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: мара   
Дата:   08-02-12 13:28

сега и двамата са си вкъщи. и понеже мене ми се налага да уча с единия, пратила съм другия при баба му и там се блещи в един телевизор...[smilie8]
место да си ходят на даскало...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: feliz   
Дата:   08-02-12 13:32

е, що не го остави при вас, с няква книжка?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: мара   
Дата:   08-02-12 13:33

щото постоянно се обажда, докато ни слуша ;)
не стаа.
а па и бабата е в съседната врата.

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: feliz   
Дата:   08-02-12 13:40

дано бабата не гледа сериалчета, че малкия ще се види в приключение от..скука.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: tan4o   
Дата:   08-02-12 13:50

марш на пързалката[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: vladihg   
Дата:   08-02-12 13:57

А нашта баба е тренирана, иска не иска - само детски гледа[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: dobriman   
Дата:   08-02-12 14:07

feliz , бе и аз се чудих...

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-02-12 14:10

бррррр! ся бях с пцето навън и щяха да ми окапят ушите [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: dobriman   
Дата:   08-02-12 14:20

що не се заметна с куча?

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: tonitka   
Дата:   08-02-12 15:59

Бахти изнеженото племе сега дето расте! То транспорт нямало, то в класните им стаи било студено, то незнам си кво още....! Големи лиготии, голямо чудо. Чудят се кво да измислят май даскалите да не ходят на работа. За цялото си ученичество само два пъти зимата не сме били на училище през зимния сезон. Единия път от студа се бяха спукали тръбите на парното и даскалото се беше наводнило. Като отидохме ни впрегнаха всички да гребем водата и за награда на другия ден не бяхме на училище. Кат си спомня, в стаите редовно зимата си стояхме с якетата и пишехме с ръкавици. И грипни ваканции не сме имали. Бах ти как са ни прекарвали самооо![smilie25] [smilie25] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: мара   
Дата:   08-02-12 16:04

ааа, не е до даскалска прищявка. даскалите само са им дали 1 час фандък, за да могат всички да пристигнат без закъснения. ама следобяд министърът издал неква заповед...

Отговори на това съобщение
 Re: ваканция
Автор: PolarBear   
Дата:   08-02-12 16:12

Зима като зима. Поне като всяка зима от моето детство. Нито веднъж не съм бил в "дървена ваканция". Наистина май само гледат как по-малко да работят някои...
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.