Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Х. Клинтън
Автор: imitev   
Дата:   05-02-12 19:02

Гледах интервю по тв...

Таз буля вЕрно се домъкна чак от Щатите за да натиска тук за шистовия газ... Какво им дреме на американците колко пари ни излиза на нас горивото?

Щяла да изпраща съветника си Морнингстар тук... За каква екология говорим - те тяхната си екология не могат да оправят...

Вече съм твърдо НЬЕ на шистовия газ!

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: slivenski   
Дата:   05-02-12 19:05

днес чистих, прах, гладих, готвих, пих бира и слушах скандинавски дет метъл... и нямах време да гледам г-жа Клинтън... верно ли само за това и е била визитата? за шистовия газ? не вярвам... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: Ivodam   
Дата:   05-02-12 19:10

Ами това е нагледен пример как една държава стои зад интересите на фирмите си, нека гледат наште духльовци и да си водят бележки.

[smilie7]

ПП: Тоя Моргенщерн сигурно въобще не е еврейче, ма изобщо.

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: imitev   
Дата:   05-02-12 19:14


Ба - евреин... Този е БАШ евреин!

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: universum   
Дата:   05-02-12 19:17

А-а-ми, не е ве!

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: k_p   
Дата:   05-02-12 19:20

Браво на Бойко![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: tofo   
Дата:   05-02-12 19:21

Стрина Клинтъница главно пазари бази за Иран по нашенско...А на бас![smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: ценослав   
Дата:   05-02-12 19:21

Хайде ще го пусна и тук, щото още не беше отворена темата и го бях написал в темата за болниците.


Кофти е, да ти покажат че трябва да си траеш в ъгъла и да не знаеш много.
Досрамя ме, заболя ме като Българин. Няма какво да се правим на ощипани. Разбрахме за какво дойде Хилари в България. Ще водем самостоятелна политика?!!! Това ще стане, що викат по нашия край "Кога пръдне кукутка". България се намира на такъв важен "участък" на земното кълбо и може да води самостоятелна политика колкото могат да си позволят примерно страните около суетския или панамския канал. Значи да проследим хронологията на днешното "приятелско" посещение:
- мераци за проучване добива на шистов газ.
- възникване на гражданска опозиция, протести.
- протести.
- протести.
- правителството "клекна" и НС прие мораториум.
- чу се че Хилари ще идва.
- Костов се обяви открето в подкрепа на проучванията.
- По пресата тръгна новината, че Русия намалява доставката на природен гас.
- УСА посланника /който иначе винаги подкрепяше Б.Б/ участва в няква пресконференция в подкрепа на проучванията с Костов.
- Хилари пристигна в 14 часа. Имам увството, че е казала на пилота си да не гаси самолета, щото след малко тръгват.
- Не знам дали са водили разговори с Б.Бу но имам чувството че само тя е говорила "поучително".
- Последва среща с Президента - пак на бърза ръка.
- На дадената пресконференция Б.Б. не участва, щото даваше някакво интервю на живо па Нова. /Нямаше настроение/
- Хилари с чувство на победител си тръгна.
Нека си припомним, как Б.Б беше посрещнат от Меркел в Германия. Какво са обсъждали, си е "тяхна работа" но не пролича никаква надменност и протокола зачете достойнството както на Германия, така и на България.

Та, мисълта ми е, че Хилари или направи страшен политически гаф или целия този фарс по "приятелското" посещение е одобрен от Белия дом. Че сме дребни - така е. Но в случая, най правилното според мен де е следното.
Новоизбрания Български Президент съгласува на бърза ръка едно приятелско посещение на ниво Президенти със САЩ. И отлита. Там им хвали природата, демокрацията, икономическите успехи, ма между другото споменава на Обама, че така не се прави политика с "по слаби".
Не може една пренебрегната от мъжа си жена, да определя моето битие. [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: agop4o   
Дата:   05-02-12 19:32

аз само да питам де.по гот ли ви беше кога кремъл ви казваше кога да ядете и кога да с.рете.а и друго да питам с какво може да се изрепчите на големите.само питам[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: imitev   
Дата:   05-02-12 19:33

Ами големите да вземат малко и да дават, не само да вземат...

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: universum   
Дата:   05-02-12 19:37

Да де. Искат да ни дадат технологията за добив на шистов газ.
А ний будали са дърпаме!



Публикацията е редактирана (05-02-12 19:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: imitev   
Дата:   05-02-12 19:39


Да бе - ще ни дадат технологията...

Ха - ха :)

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: agop4o   
Дата:   05-02-12 19:42

Ами големите да вземат малко и да дават, не само да вземат... от курва запис и от пушкин телеграма[smilie18] [smilie18] еми те за това са големи[smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: jivkojj   
Дата:   05-02-12 19:43

И кремъл и вашингтон са абсолютно едни и същи отрепки, само се мислят за различни!

Мангизи и имперски интереси [smilie23]


Гнус!

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: Ivodam   
Дата:   05-02-12 19:44

Преклонена главичка сабя не я сече, нали агопчо, мамин златен. Защо тогава е това тръшкане и разправии за оня геноцид, я кажи. Били са другите по-големи и по-силни, резали са по-малките, дет се репчат, така де. Всъщност не си първият в този форум, който в последно време проповядва доктрината за правото на по-силния. Може да си сформирате клубче по интереси. Пък ние, дето не са ни толкоз гъвкави гръбнаците, може да ви изнесем една лекция за Исландия.

[smilie7]



Публикацията е редактирана (05-02-12 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: imitev   
Дата:   05-02-12 19:45


Руснаците поне искат да ни продават техните продукти.

Хамериканците искат да ни разсипят природата...

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: universum   
Дата:   05-02-12 19:45

"Големите" в сегашното политическо и икономическо устройство на света са такива за сметка на малките.

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: ценослав   
Дата:   05-02-12 19:46

agop4o

Приятелю. Те руснацитИ може да са били секакви и най малко тях защитавам. Ма иначе заводите ни, машините и БЕЗПЛАТНОТО обучение на наши кадри - инжинери на пример бяха Руски "Сделано в СССР". Дай пример за тия 23 години нещо американско от такъв мащаб. Айде поне на 50 процента, щото нали при СССР бяхме 45 годиниш, а про САЩ сме 23 години. [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-02-12 19:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: jivkojj   
Дата:   05-02-12 19:49

Дай пример за тия 23 години нещо американско от такъв мащаб


Сакън!!
Само това остава - да дойдат и нас да демократизират. Ние и без война сме си зле.

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: serjy   
Дата:   05-02-12 19:50

и кво, сега виновни са ни кремъл и вашингтон?

една жена дето си ляга със всеки който я поиска каква е? има ли достойнство?

отделно, беден човек, който не се отказва, труди се и гради, същият ли е?

този с парите, на кой от двамата ще гледа сериозно?

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: Ivodam   
Дата:   05-02-12 19:58

 jivkojj:

И кремъл и вашингтон са абсолютно едни и същи отрепки, само се мислят за различни!


Абе много са си наясно и винаги са се разбирали, в крайна сметка, хехе, различни.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: НАСОО   
Дата:   05-02-12 20:00

аз па досега едно съм разбрал - от такива срещи резултата го разбираме около 20години по късно, та незнам кво се пънете да го измислите[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: chukov   
Дата:   05-02-12 20:17

Иводаме,
това не е пример как държава седи зад собствената си фирма

това е пример как държавата лобира с пълната си мощ в интерес на големите петролни фирми, които са основни спонсори на всяко едно управление в САЩ.
Трябва да се връща услуга - няма как.

Мършата мръсна недодялана дойде основно за това.
Всички други глупости от сорта на проблемите в Сирия и подобни ала-бала глупости.
БИла посетила Боянската църква. АМи насила е отишла за да не кажат, че видите ли йок само за това дощла

Дреме и на сливата за българската екология. Ни най-малко не я интересува. Щатите от българската екология печалба нямат.

Повдига ми се

Тъпо е да се прави сравнение с Москва.
Нали уж дме вече откъм демократичната страна?
Вятър и мъгла

Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: shtukov   
Дата:   05-02-12 20:25

Скоро ни предстои ни да видим демонстрация на 100% безопасен /и полезен/ начин за добив на шистов газ, под ръководството на нашия приятел Ричи.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Х. Клинтън
Автор: agop4o   
Дата:   05-02-12 20:32

иводамчо сега мамин ли ти станах.я ни изнеси една лекция за ИСЛАНИЯ.я ни кажи какво ще им се случи ако настъпят американските или руските интереси.я ми кажи що ти не идеш и да се изрепчиш на шефа ти и му кажеш ще стане твоята а не неговата.или пред компа е лесно да даваш акъли.ценославе много хубави бяха заводите ни ама много.и магазините и всичко ахъм.то не бяха хубави коли то не беше техника[smilie18] [smilie18] мерси запазете си ги за вас[smilie23]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.