Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: bate_rosko   
Дата:   27-01-12 10:43

За поред път ми се наложи да търся телефони за контакт с държавната администрация на най-различно ниво и си карам по инерция: отварям един браузър и пиша инициалите/името на организацията(фирмата) в гугъл. В случая районен съд . Естествено гугъл знае всичко и веднага ми връща отговори, цъкам си аз на първия резултат... Нали търся контакти и започвам едно голямо кликване върху всичко което може да ме препрати на някъде: големия червен надпис, националния флаг, гербчето, темида, на всякъде нищо. Казвам си явно нещо сайта е в ремонт, я да видя аз гугъла дали нещо не е кеширал. Цъквам си на Още резултати от rspopovo.com и оооо чудо ами всички подстранички се отварят, значи все от някъде трябва да има вход-заинтригува ме. Айде пак обратно на първа страничка и за мое голямо учудване: ами то трябвало да цъкна върху картинката (признавам си очаквах да я видя в малко по различен мащаб, все пак никъде около нея няма надпис вход или нещо от този род) . Аз пък наивника си мислех че съм видял всички глезотийки в уеб навигацията. Все пак смятам, че такива сайтове трябва да бъдат информативни, прости,лесни за навигация, така че с няколко поглеждания, кликвания да се доберем до нужната ни информация.

Петък е [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: matataupa   
Дата:   27-01-12 10:47

Като 3Д галерия, или като Резидент Ивъл - трябваше да се цъка на вратата от картинката- на главния вход[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: orlindraganov   
Дата:   27-01-12 10:48

САИТА Е ЧОДЕСЕН НЕ МИСЛИ ТЕ ЛИ [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-01-12 10:50

Аз досега не съм срещал сайт на българска институция, който да е user friendly. Във всички има някакви ребуси за решаване докато стигнеш до това което те интересува.

Отговори на това съобщение
 Re: На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: MiTaka   
Дата:   27-01-12 13:59

Ми нали това е идеята, колкото по трудно, толкова са по важни!

Отговори на това съобщение
 Re: На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: ejko   
Дата:   27-01-12 14:45

bate_rosko, когато стрелката на мишката стане на ръчичка и цъкаш...
Няма какво да му мислиш... Откакто научих това и проблем със сайт не съм имал...

Отговори на това съобщение
 Re: На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: bate_rosko   
Дата:   27-01-12 14:51

Направи ми впечатление, че стрелката на мишката става на ръчичка като съм върху снимката. Ама си казах сега не ми гледа сграда с изкуствена тревичка и подминах много бързо[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: На какво попаднах днес-иновативен сайт с абсолютно нова функционалност
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   27-01-12 15:03

Освен на "ръчичка", следете долу дескрибшъна на линковете (или както там се казва проклетията), плюс някакво хинт балонче върху самия банер, ако се появява такова. Това последното от опита ми да направя онлайн активиране на абонамента на NG България. По нескопосан банер за абонамент не успяха да спретнат тая година.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.