Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой за покупки от и-бей
Автор: sakuraki   
Дата:   21-01-12 18:35

Здравейте! Търся някой, който може да донесе/поръча обувки от ибей. Като дойдат в България ще се разберем да се срещнем и да му дам парите. Ако има някой, който може да ми пише на лично

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: charger   
Дата:   21-01-12 18:41

По скоро предложи, заедно поръчвате,виждаш колко излиза цялата сума и му даваш полвината сума примерно.Ако трябва да се чака 1 месец,защо човека да е на - от всичко и като дойдат да му върнеш,на практика,заема...
Странна обява.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: gorbi   
Дата:   21-01-12 18:48

тва си е голям риск - обувки... имам упорит познат, който що обувки и пуловери е подарил... :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: sakuraki   
Дата:   21-01-12 18:59

Ами, защото може пък да стане така, че да му дам половината от парите и после да не го видя, защото знам такива случай и е кофти. Аз си поръчвам от там, защото тука в България ги няма тези обувки и няма от къде да ги купя. Пък и затова търся ако човека може да го види преди да го вземе, защото до колкото знам доста хора ходят до Англия да си пазаруват, това имах предвид.



Публикацията е редактирана (21-01-12 19:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: jrr   
Дата:   21-01-12 19:12

Поръчай на Еконт,те щи купят [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: sakuraki   
Дата:   21-01-12 19:19

Да, но не мога да разбера точно как става всичко. До колкото разбрах има 8 % надценка не са много, но адрес давам ли аз нещо или те се оправят всичко и когато пристигне в България ще ми се обадят. И да не стане така, че да ми излезне доста пари. Покупката струва 30 паунда 66лева + 6 лева процента, който им заплащам 72 и там още до колкото разбрах 8 лева до България 80 лева, но да не ми праснат някаква друга сума като пристигнат или пък друго обувки?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: sharky   
Дата:   21-01-12 19:29

е как мислиш , кой ще се занимава с разни обувки пък и да се срещате после .... поръчвай през ЕКонт и тва е, като са толкова ценни значи си струва , нали ?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: exo99   
Дата:   21-01-12 19:43

Аз веднъж така съм ял дървото, хем купувах за познат.
Забави се пратката, той си бил купил от друго място, защото не му се чакало.
Та не знам някой да се върже да те кредитира и да тръпне дали ще дойде пратката, дали няма да размислиш и дали ще дадеш парите.
За какво му е на човека да се занимава и да хаби нерви.

Направи си регистрация и си купувай на воля.
Като си поемаш и съответните рискове.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: tofo   
Дата:   21-01-12 19:52

Е дай линка, де! [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: sakuraki   
Дата:   21-01-12 20:09

цъкни ме ето ги обувките. Ще видим ще помисля и ако не мога да ги намеря в България ще питам еконт и ще ги взема от там

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: gicheve   
Дата:   21-01-12 20:17

Достатъчна е дебитна карта виза и регистрация в PAyPal. Просто е и ставаш независим

Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: tofo   
Дата:   21-01-12 20:36

И директно до вас за 45паунда. И нещо тия проценти и доставки ми се видят тънки... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: tofo   
Дата:   21-01-12 20:42

http://www.econt.com/tariff-parcel-uk/ [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой за покупки от и-бей
Автор: sakuraki   
Дата:   21-01-12 20:48

http://www.donesimi.com/ ето този е сайта, който гледах да ми ги доставят до България. Сега ще го пресметна и ще видя ако има защита от ибей ще ги купя. До колкото си спомням ако не ми доставят това, което съм поръчал и успея да се разбера с тях ще ми възстановят парите

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.