Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: s_dyakov   
Дата:   18-01-12 17:56

Да споделя ако някой се интересува.

Ако имате ибейски акаунт който е с български адрес ибей няма да ви дава да бидвате за аукциони които са UK Only.

Ако все пак искате да купите нещо от там ще ви трябват няколко неща:

- Да си регистрирате акаунт в някоя от фирмите които доставят пратки от Англия (примерно shopper.bg доставят за 2.50лв на килограм)

- Да си добавите английския адрес във вашия ибей акаунт - ако опитате директно paypal няма да ви позволи да напишете английския адрес като ваш. За да заобиколите това можете да купите (с buy it now) нещо дребно през ибей което се доставя само до Англия.
След като сте го купили ибей ще ви каже че не може да го достави до България и трябва да въведете друг адрес - там въвеждате Английския адрес. Сега ако си проверите списъка с адресите в ибей ще видите че и английския е там и можете да си го направите адрес за доставки по подразбиране.

От там нататък можете да бидвате нормално на UK Only аукциони[smilie3].

ПС: нямам нищо общо със споменатите по горе куриери - просто ги ползвам напоследък и съм доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: pif   
Дата:   18-01-12 18:01

аз пък препоръчвам ДОНЕСИМИ КОМ
Ама както и да го погледнеш си е реклама тая тема.

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: bleuetoile   
Дата:   18-01-12 18:07

Ей ги консуматорите[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: s_dyakov   
Дата:   18-01-12 18:10

Не е реклама - просто споделям нещо което ми е полезно и може да е полезно и на други. И въпроса беше не в конкретния посредник а как да си въведеш адреса в ибей така че да ти дава да бидваш.

Има и други фирми предполагам ако някой има положителни отзиви да напише.

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: s_dyakov   
Дата:   18-01-12 18:11

Консумираме ми как - из УК ибея има доста нещица на добри цени - примерно аз си падам до древни филмови камери :)

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: pif   
Дата:   18-01-12 18:16

Ами даде как да си въведем адреса. Това ми прилича на онея видеота в ютюб как да си нарежем хляб или как да си налеем мляко в чаша. Взимате хляга, взимате ножа, хващате ножа от правилната страна, измервате ширина на филията, поставяте ножа върху хляба добре подравнен от двете страни и чрез възвратно-постъпателни движения натискайки надолу отрязвате филията. След това проверявате дали е точната дебелина и повтаряте процеса с евентуалната корекция а дебелината. Това се повтаря до нарязване на необходимото количество или до свършването на хляба. Бъдете особенно внимателни да не си отрежете пръстите заедно с хлаба. Особенно когато наближите края му.
П.П. Не забравяйте, че изкъпана котка не може да се суши в микровълновата. (Не казваме нищо за центрофугата на пералнята)

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: s_dyakov   
Дата:   18-01-12 18:20

pif ти пробвал ли си да ги въведеш? Става ли ?
При мен ми дава страна България и е засивено. А да видим как ще я смениш на УК?

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: pif   
Дата:   18-01-12 18:28

В американския си ибей имам няколко адреса с БГ, един в Германия, 3 в ЮК и 2 я Щатите и при всяка покупка си избирам къде да отиде. В немския ибей имам само 2 адреса - един тук и един там. Регистрираш си нов адрес от менюто адреси и готово. Понякога не дава заради телефона, който трябва да напишеш 35988/88123456 за да стане. Графата телефони е чувствителна понякога. Иначе няма никакъв проблем с регистрацията на адреси.

Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: s_dyakov   
Дата:   18-01-12 18:36

Може би си прав за телефона (това за ибей) - на донесими ме наплю с някаква грешка че този телефон (техния който са дали) се ползвал от прекалено много потребители и не искаше да го добави.

Аз преди бях пробвал пробвал директно от пейпал профила да си добава адрес и там не ми даваше да сменя страна.

А и този който съм си сменил сега е само в ибейския акаунт. Ако ползвам пейпал чекаута на някой друг сайт не ми позволява да сменя страната.


Отговори на това съобщение
 Re: UK Only аукциони от ebay.co.uk
Автор: didesignbg   
Дата:   18-01-12 21:42

Слагай твоя и без грижи.
Иначе аз да похваля габко.орг

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.