Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: bairi100   
Дата:   08-01-12 20:49

Днес!-съораженията не си бачкат,а полицаи преградиха пътя над Драгалевци.Гражданяка слезе от хафтумубила и щурмува гората и баира[cool] .За ден мола се пренесе в пущинака[smilie18] .Ура ,другари![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: J0R0   
Дата:   08-01-12 20:57

https://photo-forum.net/static/forum/2012-01/nunf6273.JPG
Някои дори спят в иглута :))

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: Han_Solo   
Дата:   09-01-12 00:07

аааа изплашили са се от това което стана миналия уикенд - тогава на 2-ри към Алеко беше ад - задръстването започваше преди долната станция на Романски а коли бяха напаркирали поне километър по-надолу... въобще весела ситуация [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: lillia   
Дата:   09-01-12 10:42

Вчера туристите бяха полудели. Като въшки плъзнали из витоша. Даже и рударци бяха нападнали. Попаднах на една група от 20-ина пенсионери със средна възраст 80 години. Засвирках им от 50 метра да бегат от пътя, че убият ли ми енерцията затъвам в преспите. Оказаха се глухи. Малко по- нататък се наложи да ме бутат от една преспа.

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: мара   
Дата:   09-01-12 11:16

барем са биле яки и с добри сърца [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: iPonche   
Дата:   09-01-12 11:58

и без бастуни [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: navy   
Дата:   09-01-12 12:22

Засвирках им от 50 метра да бегат от пътя, че убият ли ми енерцията затъвам в преспите.

УЖАС!
И при такива условия/коли/гуми карате?

Еми... софийенци...

По празниците де що задръствания бяха на балкана, се от шопи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: мара   
Дата:   09-01-12 12:29

а, те регистрационните номера от шопия не са на шопи. [smilie18] ората от равното кат дойдат тука - много са насмитат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: ejko   
Дата:   09-01-12 12:47

"Засвирках им от 50 метра да бегат от пътя, че убият ли ми енерцията затъвам в преспите."

Гледам бая жени се стараят да карат добре и да изтрият предразсъдъците за жените шофьори, а ти с едно действие затриваш целия им труд...

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: lillia   
Дата:   09-01-12 14:47

па карайте вий у баира снега без засилка, мъже[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: amplified   
Дата:   09-01-12 14:52

Караме си, и се качваме даже :D
И спасяваме тия с големи 'засилки' [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: lillia   
Дата:   09-01-12 14:55

да бе да[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: CyberGene   
Дата:   09-01-12 14:58

Тая събота бях на курс по екстремно шофиране на сняг и лед при Димитър Илиев. Нови коли с нови зимни гуми. Качихме се къде горе в посока Белмекен по едни малки пътища да се "суркаме". Имаше една Тойота Авенсис (никога няма да си купя такава), дето по някаква причина закъсваше и не можеше да катери нагоре, хем с нови гуми. Качи се и Димитър Илиев по едно време, ама дори и той не можа да я подкара нагоре. Имахме и вериги, ама бяха оставени за всеки случай, щото идеята беше да се учим на пълен контрол при потегляне и т.н. Та дори и той не можа да подкара колата нагоре и викаше да си оставяме място нагоре, за да може да я позасилим и да не спира, щото спре ли - няма тръгване, освен ако не бутаме пак. Та не се смейте на Лилето много, права е. Е, разбира се, можело е да сложи вериги де, щото идеята й е била да се придвижи, а не да дрифти като нас, ама все пак [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: ejko   
Дата:   09-01-12 15:01

е то едно е да закъсваш на екстремно шофиране на сняг и лед и друго като се прибираш към вас[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: lillia   
Дата:   09-01-12 15:02

Ми при нас дори и някои джипове бяха закъсали[smilie18]
Аз още няколко дни няма да катеря баира, малко да се стопи[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: CyberGene   
Дата:   09-01-12 15:05

Много хора си мислят, че веригите са нещо кой знае какво, много сложно и много трудно и тежко и нам си кво. Това са просто едни синджирчета, дето заемат място колкото заема и отразителната жиелтка, слагат се на двигателните гуми за няколко минути и след това колата е друга. Ама то нали сме българи, дето всичко е "он ли че ми кае на мен как че си карам колата", вчера даваха по телевизията за някакъв, дето тръгнал с жената и детето с кола без алтернатор [smilie23] И закъсал естествено [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: amplified   
Дата:   09-01-12 15:06

А кога смятат да почнат да чистят пътя по някакъв по-съвременен начин? Защото с тия 'снегорини', с които го правят после качването е кошмар. Не знам как успяват да съсипят така настилката, но всичко става на буци и бабуни и аха да дадеш газ и почваш да подскачаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: imitev   
Дата:   09-01-12 15:08

Абе аз вериги си имам, но гледам да не ги ползвам когато няма нужда...

Проблемът е че 90% от дрйвърите нямат хабер как се кара на сняг.

Като видиш че снега минава над центъра на гумата - по-добре не тръгвай. И с вериги и без вериги си до там.

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: orlindraganov   
Дата:   09-01-12 15:29

Че то тряя 35 см пресен снег за да мине над центъра на гумата...

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: bairi100   
Дата:   09-01-12 16:16

А,тя станала авто-темата,бе![smilie18] Аз за пешеходен туризъм и възраждането му говоря-вие го прегазихте с гумите[beer] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: orlindraganov   
Дата:   09-01-12 16:18

Ква авто бе, гумите са изобретени за кол`лото и чак после са заимствани за колите..

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: biser_todorov   
Дата:   09-01-12 16:26

Здравейте,
bairi100, ще кажеш ли някоя по-хубава за пейзажи (замръзнала сега) река по Витоша, освен Стара река от Бистрица нагоре?[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: orlindraganov   
Дата:   09-01-12 16:34

Струма байко

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: bairi100   
Дата:   09-01-12 18:53

Бисере,за река на Витоша,че и да става за снимане не ме питай.Над Железница има достъпна-де да и знам името.Върви в Карлово на Стара река-да видиш зимна река[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Туризма във Витоша възкръсна!?
Автор: Стефан   
Дата:   09-01-12 21:00

А, значи са взели крути мерки след това което се получи по Нова година - тогава колите качили се нагоре успяха да блокират и градския транспорт. Опитах се да се кача на 2-и следобед на Алеко и се оказа, че и двата автобуса по линия 66 са блокирани на х-л Морени и не могат да обърнат и да си слязат. На Златните мостове беше подобна ситуация - заради спрелите коли на пътя двете колони, за нагоре и за надолу не можеха да се разминат.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.