Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: boxer   
Дата:   15-11-11 09:13

ще емигрира в Германия

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: didko13   
Дата:   15-11-11 09:29

Майка Германия ще му позволи да натрупа още 7млн. без да плати нито цент данъци. Харесвам Васко, но ако е истина всичко описано в статията определено не му прави чест...

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: OIM   
Дата:   15-11-11 09:32

Ще стои в Германия и ще чака ''положението в България да се оправи'' - да се върне тройната коалиция на власт ... Това правителство стъжни живота на много мошеници


Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: dinkoff   
Дата:   15-11-11 09:37

Тоя па. Да оди в Гърция. Ще му ги опростят [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: ogimag   
Дата:   15-11-11 09:49

Докато не влезе някой в затвора няма да се оправи работата.

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: atin   
Дата:   15-11-11 09:54

Да не се държи като ощипана мома а като...хм, мъж и да си плати сметката на тръгване.

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   15-11-11 10:12

Огимаг, за да накажат Васко със затвор трябва да го вкарат в женския. Един друг такъв Васко, ама по-мургав, май също го дърпаха данъчните скоро

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: kkkolelo   
Дата:   15-11-11 10:44

Мисля, че НАП оше при предното правителство подгони чалга и поп изпълнители ... че и некои видни футболери [smilie3] Някои изпечени спекуланти се оправят с добри счетоводители и плащат по малки данъци, ма некои се мислят за миропомазани, недосегаеми, народни любимци ( и вся остолая сволоч [smilie5] ) и се стискат и не дават пари за добър счетоводител ...

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: Magnifico   
Дата:   15-11-11 10:55

Извинете, ама... вестник "Всеки Ден" [smilie8] Жълтичко четете, ам [smilie25] Пък и жълтичко, цитирано в друго жълтичко - БиЛайф [cool]



Публикацията е редактирана (15-11-11 10:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: Todd   
Дата:   15-11-11 10:57

Ейййй , и на Кеца завидяха ....

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: ogimag   
Дата:   15-11-11 11:00

Magnifico - и жълто да е, да не мислиш, че е чист. Няма такава работа. Ако не си на държавна работа и да ти взимат данъците на фишр 100% си мислиш как да изклинчиш и да скатаеш данъци. То така е много благо.

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: orlindraganov   
Дата:   15-11-11 11:02

Сигурно някой данъчен ревнува...

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: stella_star   
Дата:   15-11-11 13:19

Редно е всеки да си плаща данъците, както го правим ние нормалните хора всеки месец от заплатата! После се чудим защо Кеца има толко супер-дупер жилище с не знам си какви кристали, огледала, мебели и подобни кич изгъзици.


Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: asahi   
Дата:   15-11-11 13:24

Аз пък го чух Васко да казва, че ще си плати. Емиграция в Германия не му рещава никакъв проблем. Да не говорим, че с такива задължения може и да не напусне страната.

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: georgivelev   
Дата:   15-11-11 13:38

Стела, е какво пък толкова супер-дупер жилище има, нали пак е в чорбата. То е все едно да ми кажеш, че имаш супер-дупер Беемве, пак по същите дупки го караш. Все гледате на хората колко печелят, какво имат по къщите си и какви коли карат. Ми да кара, човекът, има глас, печели пари, що не. Искал 5 ка на участие, щом като има кой да му ги даде, браво!

Пък си помислете, че никой от съвременните български певачи не може да му стъпи на гласа. На днешни времена да си педеруга не е достатъчно условие да си добър певец.

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: ejko   
Дата:   15-11-11 13:39

Аз пък не се чудя защо Кеца има огледала у тях..., който се чуди да се оправя:)))
А ако има кинти, то е ясно защо ги има... Тъпо е че е скатал, но е нормално. Държавата е такава разплетена кошница и толкова нищо не прави за гражданите си, че няма нищо неразбираемо в това, че някой е скатал. Хванали го..., ще си плати... Бахти новината... И ние скатаваме, осигуряваме се на по малко, не декларираме по някой доход, по някое наемче, кой каквото припечели отгоре го скатава и тук и по цял свят. Имам наблюдения от Щатите и Испания и никой не декларира баш всичко... Така че скатаването е нормално, работата на държавата е да те хваща, така че няма новина тук. Всички си изпълняват задълженията..., гражданите скатават, държавата гепи...:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: Тед   
Дата:   15-11-11 13:43

Той и да напусне, ако го осъдят за неплатени данъци в големи или особено големи размери задочно...с една международна заповед за арест до германските власти пак ще ни го доведат...

При кифладжийска сметка при 1 млн. данъци - грубо към 10 млн. трябва да му са "чистите" доходи в демократичните годин, та и повече...щото сметката на НАП е приблизително доказана, а недоказаната част...сигурно не е малка.
Но ако има имущества и банкови сметки за около 10 млн...бррр

Той по-богат от Цар Киро, съдейки какви данъци трябва да плаща[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: ejko   
Дата:   15-11-11 13:56

Нормално да е по-богат от Цар Киро... То и Елтън Джон сигурно е по-богат от някой местен наркодилър и контрабандист на алкохол...

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: kkkolelo   
Дата:   15-11-11 14:35

ejko, тя и майката на Елтон Джон се готвела да бъде образцова свекърва, па виж ква стана тя ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: totomoto77   
Дата:   15-11-11 16:40

Васко преди петнайсетина години е взел доста сериозно наследство от щатите ако не се лъжа, аз пък да ви кажа [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: exo99   
Дата:   15-11-11 20:01

Трябва да си плаща данъците.
Защо за едни да не важат правилата?


[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: pif   
Дата:   15-11-11 20:15

В тоя бизнес хонорарите са на ръка без документ. Аз съм взимал пари за озвучаване на концерт от американското посолство без дори да си сложа името или подписа. Дори на някаква хвърчаща бланка.
Никой не може да докаже колко е взел от пеене. Ако си измисли от къде са му милионите които има - не могат гък да му кажат.
Видели са, че някой е скатал някой лев и да му ги вземат да може някой да подслушва или друг да си купи ново бе ем ве.
Ако парите отиваха където трябва а не в "който" трябва - и аз щях да си плащам всички данъци с кеф.

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: lansky   
Дата:   16-11-11 00:40

преди 15 години каквото й да е взел... НАП не ги бърка... има едно нещо дето се казва давност... та не му гледайте много в канчето на Васко еле пък по комунистическо )))

Отговори на това съобщение
 Re: Васил Найденов с 1 млн. неплатени данъци
Автор: GuitarString   
Дата:   16-11-11 00:52

грешка :)



Публикацията е редактирана (16-11-11 00:53)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.