Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ДДС изненада???
Автор: slivenski   
Дата:   08-11-11 10:33

[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ДДС изненада???
Автор: slivenski   
Дата:   08-11-11 10:33

Вицепремиерът Симеон Дянков не изключва изненада с ДДС още догодина. Това става ясно от негово интервю в “Труд“.

http://dnes.dir.bg/news/dds-simeon-djankov-danatzite-9868854?nt=4

--------------------------------------------

Само да не ни изненадат така, както бикът пак изненадал черната крава... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (08-11-11 10:35)

Отговори на това съобщение
 Re: ДДС изненада???
Автор: Orlin   
Дата:   08-11-11 12:01

И кравата приятно ли е била изненадана или не? Не го знам този виц :)

ДДС може да се намали, може и да се увеличи. И в двата случая ще има неприятно изненадани. Въвеждането на различни ставки не е много добра идея в България.

Отговори на това съобщение
 Re: ДДС изненада???
Автор: yan   
Дата:   08-11-11 12:30

Повечето държави имат намалени ставки на ДДС.
Обикновено за храни, медикаменти и др.

Отговори на това съобщение
 Re: ДДС изненада???
Автор: orlindraganov   
Дата:   08-11-11 12:36

Адаш:


Иванчо и баща му имали две крави
-Бяла и черна! Един ден баща му казал: Иванчо, утре ще водиме кравите в съседното село за разплод, на бик! И Иванчо се съгласил. И така на другия ден тръгнали. Вървяли пеш и на Иванчо баща му се изморил, и когато пристигнали в съседното село му казал: Иванчо, ние със селския ще си седиме тука и ще пийваме ракия, а ти ходи там на поляната да наблюдаваш кравите и бика, и ако стане нещо, ела да ни кажеш! Разбра ли
-Разбрах! А
-Е бягай сега оттук. И така Иванчо отишъл на поляната. Стоял там около един час, и по едно време тича запъхтян:
-Тате, тате, тате....
-Кажи Иванчо, какво има!?
-Епаааа... тате бико наеба белата крава! ! !
-Абе тъпанар, така ли се говори бе идйот, тука че се излагаме пред чужденците
-Пред селския! Че кажеш, примерно:Бика изненада бялата крава! Разбра ли сега
-Разбрах! Айде пак бегай сега на поляната да наблюдаваш кравите и бика. И така след два часа, Иванчо пак тича запъхтян:
-Тате, тате, тате...
-Кажи Иванчо, какво става!
-Еееее... бико изненада черната крава!
-А така, браво Иванчо! Това вече е приказка! И как по-точно я изненада?
-Епааа... па наеба белата! ! !

Отговори на това съобщение
 Re: ДДС изненада???
Автор: asahi   
Дата:   08-11-11 12:38

"Не изключвам изненада" нищо не казва.
"Изключвам изненада" е по-информативно.

Отговори на това съобщение
 Re: ДДС изненада???
Автор: Orlin   
Дата:   08-11-11 19:33

Мерси, адаш.

Е, сега е по-ясно. Може да сме изненадани, може и не, но все ще сме... онуй другото...

Като говорим за изненади, ето ви една притча.
Царят осъдил на смърт един затворник. Присъдата - да бъде обесен следващата седмица. Затворникът поискал да му изпълнят едно желание - денят в който ще го обесят да бъде пълна изненада за него и царят се съгласил.
Затворникът почнал да разсъждава:
- Утре е понеделник, ако не ме обесят, значи ще е някой от следващите дни. Но ако не ме обесят във вторник, сряда, четвъртък, петък или събота - остава неделята. Но в неделя не могат да ме обесят - това е последния ден от седмицата и аз ще знам, че ще ме бесят него ден - никаква изненада не е.
- Щом не могат да ме обесят неделята, като измине петъка ще знам, че събота ще ме бесят - пак не може да е изненада.
- По същата логика - не може да ме обесят и в петък и в четвъртък и в сряда и във вторник. Остава понеделника. Обаче понеделник е утре, а аз още от днес ще знам, че искат да ме бесят в понеделник...
- Щом и в понеделник не могат да ме обесят - значи не могат да ме обесят изобщо! Ура!
Затворникът се успокоил радостен, че изобщо не могат да го обесят и... се изненадал много, когато в сряда на вратата на килията почукал един мъж с качулка и казал "Хайде!..."

Отговори на това съобщение
 Re: ДДС изненада???
Автор: alsash   
Дата:   08-11-11 19:34

ДПС изненада....КРЪГОООМ..![smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.