Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 БДЖ
Автор: docenta   
Дата:   06-11-11 22:41

тъжната новина


Съжалявам за човека.

Преди малко се връщам от Своге, защото роднини пътуваха във въпросния влак. Чакали са 2ч във влака и никой не е дал никаква информация, какво става и какво да правят. След няколко разговора по телефона разбрах, че след няколко минути ще има влак от Варна, който може да ги закара в София, НО трябва да отидат пеша до гарата (часът е 7 а става въпрос за 3 жени, които трябва да вървят в тъмното сами). Не можа ли началник влак или там, който трябва да каже това на хората по-рано (влака е спрял от 17:20)?

Нова новина ТУК

Защо ще стачкувате? Ако зависеше от мен всички по веригата да са уволнени по тоя случай.

Защо ще стачкувате, след като трябва с личния си автомобил да прекарвам хора, които са си заплатили услугата? Своге е близо а ако това се случи в Кардам...до там ли трябва да отида? Докато моите хора са чакали са дошли десетки коли да извозват познати и приятели.

Това е едно от малкото безумия в БДЖ, има още много и мисля, че е крайно време те да спрат, как ще стане НЕ ЗНАМ. Може би трябва да се съкратят 5000 човека?

Може още да съм афектиран от случката, но ако Дянков предложи да се върнат релсите и подвижния състав на скрап ще го подкрепя!

Не искам да продължавам да пиша, защото после няма да мога да пиша цял месец.

П.П. Темата не е политическа, проблемите не са от вчера.


Отговори на това съобщение
 Re: БДЖ
Автор: neuromancer   
Дата:   07-11-11 01:27

те подвижния състав вече са го върнали
скоро се оказа че липсват 600 вагона, т.е по документи трябва да ги има, а реално ги няма никъде.

абе всичко що е държавно е така



Публикацията е редактирана (07-11-11 02:15)

Отговори на това съобщение
 Re: БДЖ
Автор: orlindraganov   
Дата:   07-11-11 01:59

Ако може да си приватизирам локомотив, два пътничаски и един ваг на кол`лета---

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.