Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: НАСОО   
Дата:   04-11-11 23:36

мухахаххахахха[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: CanoniO   
Дата:   04-11-11 23:36

маро ма, за избор на екип чувала ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: ninikolov   
Дата:   05-11-11 01:15

Офтамолог хубаво, ми ако се уцели некой кьорав нинджа. По-добре невролог - идват изкривени, пък и винаги ще има чук под ръка.


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: мара   
Дата:   05-11-11 09:12

викаш момата е виновна, че не е избрала екип? или екипът е виновен, че не е опрайл момата?

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: princess_Lia   
Дата:   06-11-11 15:08

Маро, ако прочетеш отдолу коментарите, има разумни предложения от лекари...Че има грешка, има, това е ясно, диагноза няма, и освен това не могат да изпишат момиче на 21 години в такова състояние...какво да ти кажа...освен че за това си събрах багажа [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: GM   
Дата:   06-11-11 18:51

требва да има насилие.....бой по лекари,полицаи и учители... и по полицаи също така и по попове и по деПУТати най-вече..да не забравяме кметовете на населени места, бакшишите редовно да се пердашат....полезно е за нервите.Бой по всички канонци, никонците също така.....да не пропуснеме тези с безогледалните НЕКС-ове и ПЕН-овете.
П.П. художниците да не изпуснеме....профилактично по 10 тояги на голо заради разбираемото им изкуство........[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: GM   
Дата:   06-11-11 18:53

Сираков, страх ли те е? Върши си съвестно работата и вместо бой да носиш...ще се прибираш с виски и бонбони :)

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: мара   
Дата:   06-11-11 20:31

не можах да чета коментарите. изобщо нито го прочетох съвсем цялото, нито го изгледах. знам, че и тва го има. знам защо сума ти приятели и познати вече не са в българия. аз съм имала късмета да видя другата страна на медала. но знам, че цялата система е сдухана, и за това не са виновни лекарите. виновни сме всички. само че вече не вярвам, че нещо ще се оправи. затва гледам да науча децата си да знаят как да искат, но и как да дават. това да умееш да си поискаш така, че да ти дадат, явно е голямо изкуство и не е свързано с пари. светът е симетрично място. може пък и да е късмет. не знам.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Щурче   
Дата:   06-11-11 20:34

Цял ден ходя като болна след като изгледах видеата от линка на Мара... Не мога да кажа нищо адекватно... То бива небрежност, бива, ама... Бе, няма какво да се каже! Пълен потрес! Бог да прощава горкото момиче...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.