Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: nsirakov   
Дата:   03-11-11 21:48

нямам думи, с които да изразя огорчението си...

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: navy   
Дата:   03-11-11 21:54

ибаси пародията...

КАК може да се сравнява БОЙ над лице, което е отдало живота си за теб...

дали ще е полицай или лекар.. просто НЕ трябва да се сравнява - съд и максимум наказание!

точка!

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: OIM   
Дата:   03-11-11 21:58

Сираков , ти си в още по лоша ситуация Ти може да пострадаш и като доктор и като фотограф ...


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Knartist   
Дата:   03-11-11 21:58

До голяма степен съгласен... доколкото изобщо някой може да има "по-специален" статут (с което доста по-малко съм съгласен, да не кажа, че почти съвсем не съм), то по-скоро би трябвало да са лекарите (не случайно най-уважаваната професия в това, което поне аз бих нарекъл Цивилизован свят = Западна цивилизация - хората, които се ползват с най-голямо уважение за естеството на труда им... и, бай дъ уей, с най-големи заплати (може би почти наравно със самолетните пилоти))... докато за ченгетата имам доста повече задръжки по много причини... но все пак тук не е нито "най-цивилизованото" място, нито много други неща [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: asahi   
Дата:   03-11-11 21:59

Може пък да се промени нещо.

В понеделник се запознах с пловдивски лекар, на когото едва ли някой ще посегне.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Gruyu   
Дата:   03-11-11 22:00

нормално си е ....лекарите не спадат към класата "стража" - като джандарите, кадиите и корумпираните прокурори, които бранят благата и привилегиите на господстващата класа...или ще се бият всички наред или никой, иначе не е демократично!

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: ценослав   
Дата:   03-11-11 22:06

С такава "маса" от политици разполагаме. Е, адвокатите победиха докторите. Имаме прекрасни лакари, сестри, санитарки. Има между тях и такива на които не им е мястото там. Добрия човек си личи по отношението към хората, независимо каква професия упражнява. Някой ще ме нарече "комунист", нека да съм такъв, но ще разкажа за една тоталитарна история, която от комична, се превърна в трагична. Значи преди 89 г. бригадира "еди кой си" подва жалба в прокуратиурата, че негов подчинен по време на оперативка пред колектива му казал "Недей да ми знаеш много, че ще те "кимнем" с тоя буркан кисело мляко". Започва преписка по чл. от НК /който възпрепятства длъжностно лице да изпълни длъжностното си задължение .... - има го и сега/. Бригадира поиска да оттегли жалбата си, щото с подчинения били приятели и той му се бил извинил. Ма държавата не даде. Осъдиха подчинения и според мен напълно правилно. Сега тая точка още я има в закона - /който възпрепятства или пречи на длъжностно лице да изпълняава своите провесионални ..../. Значи в закона го има, НО някой не го прилага от правораздаващите органи, което пък води до наказателна отговорност от същите, защото има друга точка в НК /длъжнжстно лице /включително съдии и прокурори/ което със своето действие или бездействие причини ..../.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: promis   
Дата:   03-11-11 22:17

Подкрепям отхвърлянето на това предложение. Защото не е нормално професия като тази на лекарите да е толкова опасна, че да има нужда от специален статут. По тази логика утре и учителите ще поискат специален статут. Това са симптоми. Трябва да се лекува причината.

Смятам, че е по-разумно (за всички нас като общество) да се реформира и оптимизира МВР, което да противодейства на набезите на циганите, и ако трябва във всяка по-рискова болница да се зачислят по един-двама полицаи, които да пазят реда и да викат подкрепления в нужда.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: mimnin   
Дата:   03-11-11 22:26

promis, точно същото си мислех.
Лекарите не са в директен сблъсък с престъпници, както е при полицаите. В това отношение не би трябвало да са по-различни от учителите примерно.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Knartist   
Дата:   03-11-11 22:28

promis, хммм, абе, накара ме да се позамисля... май има (някакъв) резон де... [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: nikol79   
Дата:   03-11-11 22:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: djogata   
Дата:   03-11-11 22:33

Хм, откъде накъде пък побоя над лекарите трябва да е нещо специално? Лекарите са нормални хора от обществото, както и учителите, магазинерите, електротехниците, и... дори учЕните от БАН.

Побоят над който и да е човек би трябвало да е еднакво (и строго) наказуем.

В цял свят единствените с по-особен статут са силите на реда, и то точно, защото те са тези, които би трябвало да предотвратяват посегателства над обикновените граждани. Не виждам защо в България трябва да правим нещо различно. По-скоро, както писаха по-горе, по-важно е 'силите на реда' да си вършат работата и да няма нападения над лекарите.

Ако тръгнем така да квалифицираме професиите - лекарите заслужавали специален статут, защото ни спасявали, тогава пък учителите също заслужават специален статут, защото учат и образоват децата ни, и при това са не по-малко застрашени от физически посегателства. Ами техниците от ЧЕЗ? Закъде сме без електричество? Трябва и на тях да им дадем специален статут, за да е по-трудно да се посяга и над тях?

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Gruyu   
Дата:   03-11-11 22:37

какво правораздаване ви гони! ..кви 5лева!...спомнете си колко пъти сте били жертва на престъпници и колко пъти полиция и съд са ви помогнали...не ме карайте да си развалям мнението за вас...мен джандарите само ме глобяват, никога не са ми помагали - и сина ми и жена ми са били жертва на престъпници и никаква помощ от никого, обаче ако аз наруша закона и за неправилно паркиране и веднага глоби и т.н...гумите ми крадоха, вилата ми разбиваха 3 пъти и никаква помощ от никъде..да ги пенсионират на 70г и никакви заплати отгоре и за пъдари на бостан не стават тия



Публикацията е редактирана (03-11-11 22:39)

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: stoyan_5   
Дата:   03-11-11 22:37

Снощи биха Радко вместо Буци ... във филма "Столичани в повече".[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: promis   
Дата:   03-11-11 22:39

Да, много кофти сцена [smilie23] Супер неприятно ми стана че се шегуват с такова нещо [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: slivenski   
Дата:   03-11-11 22:44

абе... бой над полицай - тва е нещо като оксиморон.

къв полицй ще е тоя, дето ще ти позволи да го набиеш?

полицията треа бие... не нея да я бият. иначе ква полиция е?

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Gruyu   
Дата:   03-11-11 22:47

абсолютно!!!![smilie5] който джандарин го набият къф джандарин е!!!...да оди да варди ечумика и дините на къра от циганетата...ако въобще става и за тва!

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: orlindraganov   
Дата:   03-11-11 22:49

Правилно! Бой над полицай или съдия трябва да се наказва най-много с мъмрене.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: nikol79   
Дата:   03-11-11 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: slivenski   
Дата:   03-11-11 22:51

иначе по темата - лекарите и учителите верно са малко застрашен вид... не знам що налитат да ги бият толкоз...
ама то утре и бакшишите може да поискат охрана - във всяко такси да има агент от тайните служби... както в израелските самолети агентите на МОСАД... ама верно, откак ги има, израелски самолет не е бил отвличан... или поне няма данни да е опитвано... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


та може би болниците трябва да си наемат охрана и тва е... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   03-11-11 22:57

По скоро съм за идеята да има дежурни полицаи в спешните и денонощни звена. Ако трябва и във всяка болница. Да не говорим, че и идеята на д-р Райчинов, също не е за пренебрегване - тази за терминал 2.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: bozO   
Дата:   03-11-11 23:26

Всеки сам може да избира професията си.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Belge   
Дата:   03-11-11 23:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: djogata   
Дата:   03-11-11 23:54

Да бе, то щото английският не е официален страни с общо население 500 милиона - САЩ, Австралия, Англия, Канада, Нова Зеландия - да продължавам ли да изброявам? Ако ВСИЧКИТЕ български доктори знаеха английски и на момента се чупеха да работят в англоговорящи държави, нямаше да стигнат само за да им попълнят дефицитите...

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: ntonev   
Дата:   04-11-11 00:06

Джогата поне 3 пъти повече е населението...само Индия сложи... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   04-11-11 00:15

Аз пък не разбирам що ченгетата трябва да са с повече привилегии?

Те често си го търсят.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: promis   
Дата:   04-11-11 00:28

Те често си го търсят.

Колко често, Иво? През вечер ходят ей така за кеф по малките часове в разни мръсни дупки, за да намерят някой да бият ли? Докато ние кротко си спим в топлите легла или си губим времето в някакъв си форум? Айде малко повече уважение към хората, които си рискуват здравето и живота за да има все някакъв ред, колкото и други кусури да има. Полицаите трябва да имат привилегии. Но в същото време трябва и да носят повече отговорности, което според мен куца в нашата система. Така е по света, така трябва и тук да е.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: djogata   
Дата:   04-11-11 00:58

Тонев, нарочно пропуснах Индия и Нигерия, защото едва ли са атрактивни дестинации, дори и за БГ докторите.

Иначе да, ако сложим Индия, Нигерия, че и Пакистан (там английският също е официален за документи и т.н.) ще се съберат към 2 милиарда.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: princess_Lia   
Дата:   04-11-11 01:30

Господин Белгиецо, в Англия все още лекарите взимат по-високи заплати от Франция и Белгия. Но там системата е по-различна и има консултанти, и по-обикновени лекари, докато във Франция и Белгия всички, които са на държавна работа са равни.
Както и да е, за Сираков тука работа има колкото иска, само да знае френски и да се запъти към Терминал 2. Аз съм му го казвала и преди. Рентгенолози се търсят много и и могат да изкарат много добри пари.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: djogata   
Дата:   04-11-11 04:06

Доколкото знам в цяла Западна Европа има сериозен дефицит от медицински персонал, особено такива с по-високо образование като докторите. Така че си мисля, че в която и държава да идеш, стига да знаеш езика на добро ниво, имаш добри шансове да си намериш работа.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: pif   
Дата:   04-11-11 09:26

Кой е казал, че като иде там трябва да работи доктор. Ами той метач на улиците да работи ще изкарва 5 пъти повече и ще живее по добре от тука. Вчера видях от вътре една болница как се е напълнила с мърша която вегитира на гърба на малкото останали свестни и съвестни доктори и в квайна сметка го отнася пациента. Както един от тея доктори каза - мрът като мухи.
На доктора не му трябва специален статут според мен. Те като го набият - дали побойника ще лежи 2 или 10 години няма разлика. Доктора все ще е набит а тоя дето го бие ще е достатъчно прост и тъп за да не му пука колко ще лежи. По скоро линейките да бъдат шофирани от въоражени полицаи. Така двойна далавера. Хем доктора ще лекува болния при който е отишъл хем на връщане ще закара 1-2-3-ма я в операционната да им вадят куршумите я в районното за нападение и побой. Но във всички случаи ако зад волана е въоражен униформен - отношението ще е друго.
А що се отнася до болниците - те са длъжни да имат охрана по закон.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: diandimov   
Дата:   04-11-11 10:13

Добре де, откога е нормално да се пребиват лекарите, та да се налага със закон да бъдат защитавани от побой?

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: mladenov   
Дата:   04-11-11 10:14

А дали пък някои лекари не заслужават да бъдат бити?!?!

Докторка разхожда с линейка жена със съмнение за инсулт по магазините

[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: arakiss   
Дата:   04-11-11 10:35

— Ефрейтор Нобс — грубо извика той, — защо риташ хората, когато са паднали?
— Така е най-безопасно, сър — отвърна Ноби.


........

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: mimnin   
Дата:   04-11-11 10:40

А от кога е нормално да побъркват хората с ненужни изследвания и тънки намеци, че нещата не са на добре, а после да се окаже, че от началото е било ясно, че на човека нищо му няма?
Откога е нормално човек да го е страх да иде на лекар, защото ще го побъркат?

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: orlindraganov   
Дата:   04-11-11 10:40

IvoZafirov написа:

> Аз пък не разбирам що ченгетата
> трябва да са с повече привилегии?
>
> Те често си го търсят.

И си го намират [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: atrifonov   
Дата:   04-11-11 10:45

Въпреки, че съм лекар не мисля, че наистина ни трябва специален статут като този на полицаите, най- малкото щото не искам да ме сравняват с катаджия[smilie5] [smilie18]

Автор: asahi
Дата: 03-11-11 21:59

Може пък да се промени нещо.

В понеделник се запознах с пловдивски лекар, на когото едва ли някой ще посегне.
[beer]


Бах ма...му толкоз ли съм страшен[smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: fizo   
Дата:   04-11-11 10:45

Лекарарите са станали толкова безскрупулни,безсърдечни и корумпирани, че ми е идвало да изкъртя няколко до сега ! Дреме им ако ще да се гърчиш от болка ще те накрат да чакаш само ако им буташ пари ще имаш човешко отношение ! (е има и изключения сигурно)



Публикацията е редактирана (04-11-11 10:48)

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: atrifonov   
Дата:   04-11-11 10:48

fizo айде леко с обобщенията

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: fizo   
Дата:   04-11-11 11:07

От последните ми 5 визитации по спешност бутахме пари на лекарите на хирурга на сестрите и на санитарките. За да получим човешко отношение и грижите, които заслужава всеки човек в такова състояние. Преди да започнем с рушветите ни караха да чакаме и се държаха с нас с пренебрежение, но като заиграха паричките и да видиш как се разтичаха и как започнаха да се грижат.. Освен това си платихме солено за медикаменти. И на края се чудиш защо подяволите плащам здравни, но когато някой близък е на згърчен на легло лекарите са способни да те изнудват най-безстрамно ако искате да се оправи намерете толкова пари...И после се чудите защо ги бият ?

Има изключения предполагам не си го прочел ?



Публикацията е редактирана (04-11-11 11:17)

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: ejko   
Дата:   04-11-11 11:23

Ченгетата са с привилегии, защото ако дойде ченгето да те глоби, ти вместо да си вземеш фиша, може да решиш да го набиеш и да му счупиш ръцете. Съдиите и полицаите взимат мерки, които ограничават гражданските права на хората. Идеята е човек по-рядко да прибягва до сила, за да предотврати или да отмъсти това ограничаване...
А лекарите не знам защо трябва да са по-защитени от другите професии.
Не че не им е престижна професията, напротив, просто не са в положение, което да изиска особена закрила. Все пак те спасяват животи, а не те арестуват. Няма причина човек да ги бие, повече от всеки друг човек. Разбира се в състояние на афект, при изгубен близък сигурно се случва, но това е екстремна социална ситуация. Не може закона да се определя от нея. Те и шофьори при леки катастрофи доста бой ядат, но няма специални норми за това...
Напротив..., състоянието на афект при тежка емоционална травма, трябва да е по-леко наказуемо...
Поне от обективна гледана точка де... И мен ако ме пребит и ще искам ако може 100 години затвор, но не са така нещата...

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: princess_Lia   
Дата:   04-11-11 16:15

Pif, доста по-интересно е да работи като лекар. Като метач я ще взима 1100-1200 евро, я не, а като лекар най-малко 4500 евро, ако не му се работи много-много.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: мара   
Дата:   04-11-11 16:26

то си е до човек, не е до професия. има си ора - кога и да ги утрепеш - все е късно.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: ninikolov   
Дата:   04-11-11 18:16

Ужасното в тази новина е констатацията докъде сме я докарали като общество, (държава, етнос, народ, племе) щом в Парламента се обсъжда защитата на лекарите. Днес млатим докторите, утре ще подкараме учителите (не че вече не са подкарани по места). В коя държава по света бият докторите? В Индия бият ли доктори, а в Гватемала или в Бенин? Съмнявам се!

Кога станахме толкова учени, че да преценяваме лекарската работа?
Никой не твърди, че сред лекарите няма идиоти. Само преди 10 дена щяха да уморят братовчетка ми. Буквално! Младо момиче щеше да си иде за едното нищо. (Доказана лекарска немарливост и некомпетентност. Доказана от други лекари, не от мен). И кво? Да ида да раздавам правосъдие, защото нещата не са такива, каквито ми се иска да бъдат?

Сред лекарите има идиоти, но кажете произволна сфера, в която идиотите са по-малко: адвокати (!?), Архитекти?, МВР(ха-ха-ха), Съд?, Данъчни?, Държавна администрация?, БАН?, Обществен транспорт?
Къде!?

Просто лекарската идиотия се забелязва по-лесно и се помни по-дълго. Не е оправдана, дори напротив, но ние (т.нар. общество) с отношението си я селектираме. В болниците ще има все по-малко свестни доктори, защото ги бият и тормозят и те или умират млади или се махат. Кадърните. На тяхно място идват идиотите. А идиота и да го пребиеш все тая, по-добре да го гониш по устав и да го осъдиш. Има прецеденти. Идиотът няма дори да съжали за грешката си, свестния, ако сбърка ще се наказва много повече, отколкото някой друг може да го стори.

Както и да е. В крайна сметка, за съжаление и закон няма да помогне. Вече! Другаде е заровено кучето.


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Onakava   
Дата:   04-11-11 19:17

А съм против специалния статус - виждала съм с очите си резултата, и не е положителен. Вярно трябва да се търси причината.
Обидно ми е обаче като пациент, който е попадал на свестни доктори, да чета такива генерални негативни писания. Има хора, които си обичат професията, въпреки условията - хора, които са избрали тоя нелек път не заради финансови, а поради някакви чисто хуманни подбуди.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: asahi   
Дата:   04-11-11 20:44

Д-р Трифонов, не си страшен. Вършиш си работата добре и няма причина някой да те упрекне в нещо.

В едно идеално общество съм съгласен лекарите да са недосегаеми и безгрешни. Лекарките не толкова [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: atrifonov   
Дата:   04-11-11 23:06

идеално общество, както и безгрешни хора няма[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: мара   
Дата:   04-11-11 23:22

попаднах на ей тва чудо...какво мислите за него?
има видео накрая...направо не е за гледане, затва не съм го и гледала цялото. аз лично не съм съгласна с причините, изтъкнати за тая ситуация - че видите ли докторите били искали пари, а те нямали. мисля, че иде от неспособността да се направи вярна диагноза. а тя откъде иде - не знам. да кажат докторите.
кошмарът


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: НАСОО   
Дата:   04-11-11 23:24

брата е първи курс студент и ко некой знае в коя специалност бият най-малко да го насочвам овреме[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: мара   
Дата:   04-11-11 23:28

офталмолог - нема да го видят добре и мое лесно да избяга

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: НАСОО   
Дата:   04-11-11 23:36

мухахаххахахха[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: CanoniO   
Дата:   04-11-11 23:36

маро ма, за избор на екип чувала ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: ninikolov   
Дата:   05-11-11 01:15

Офтамолог хубаво, ми ако се уцели некой кьорав нинджа. По-добре невролог - идват изкривени, пък и винаги ще има чук под ръка.


Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: мара   
Дата:   05-11-11 09:12

викаш момата е виновна, че не е избрала екип? или екипът е виновен, че не е опрайл момата?

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: princess_Lia   
Дата:   06-11-11 15:08

Маро, ако прочетеш отдолу коментарите, има разумни предложения от лекари...Че има грешка, има, това е ясно, диагноза няма, и освен това не могат да изпишат момиче на 21 години в такова състояние...какво да ти кажа...освен че за това си събрах багажа [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: GM   
Дата:   06-11-11 18:51

требва да има насилие.....бой по лекари,полицаи и учители... и по полицаи също така и по попове и по деПУТати най-вече..да не забравяме кметовете на населени места, бакшишите редовно да се пердашат....полезно е за нервите.Бой по всички канонци, никонците също така.....да не пропуснеме тези с безогледалните НЕКС-ове и ПЕН-овете.
П.П. художниците да не изпуснеме....профилактично по 10 тояги на голо заради разбираемото им изкуство........[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: GM   
Дата:   06-11-11 18:53

Сираков, страх ли те е? Върши си съвестно работата и вместо бой да носиш...ще се прибираш с виски и бонбони :)

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: мара   
Дата:   06-11-11 20:31

не можах да чета коментарите. изобщо нито го прочетох съвсем цялото, нито го изгледах. знам, че и тва го има. знам защо сума ти приятели и познати вече не са в българия. аз съм имала късмета да видя другата страна на медала. но знам, че цялата система е сдухана, и за това не са виновни лекарите. виновни сме всички. само че вече не вярвам, че нещо ще се оправи. затва гледам да науча децата си да знаят как да искат, но и как да дават. това да умееш да си поискаш така, че да ти дадат, явно е голямо изкуство и не е свързано с пари. светът е симетрично място. може пък и да е късмет. не знам.

Отговори на това съобщение
 Re: как да не си горд, че си лекар ;)
Автор: Щурче   
Дата:   06-11-11 20:34

Цял ден ходя като болна след като изгледах видеата от линка на Мара... Не мога да кажа нищо адекватно... То бива небрежност, бива, ама... Бе, няма какво да се каже! Пълен потрес! Бог да прощава горкото момиче...

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.