Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: Knartist   
Дата:   29-10-11 23:09

Една като производна темичка на моето съжалание, че не успях никога да чуя Павароти да ми пее Nessun dorma на живо...

Та, на какво бихте искали да присъствате, ама в смисъл да живеете в съответната епоха, а не само за едното усещане, демек къде и кога бихте искали да живеете - някъде в миналото (което все пак горе-долу е известно какво е било, независимо с какви приповдигнати краски често се представя)... или в неясното бъдеще, за което в момента май доминират по-мрачните прогнози (независимо колко неверни ще се окажат на практика) [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: itilien   
Дата:   29-10-11 23:15

Бъдещето естествено. Дори само заради това да надникна в неизвестността. Известните неща не са толкова интересни (а миналото е известно малко или много)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: navy   
Дата:   29-10-11 23:16

Нито в миналото, нито в бъдещето... по ското 'между' /цензура/ [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: sunnyshot   
Дата:   29-10-11 23:17

Крит-Микена, Римските градове по Средиземно море (като Помпей), Виена около времето на Сиси.... и в бъдещето, когато Джедаите победят Империята [cool]

И искам да се поклоня в храмовете на Атина Палада [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: Gruyu   
Дата:   29-10-11 23:19

къде? - иска ли питане!...в София естествено!!!.....за времето нямам претенсии![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: iPonche   
Дата:   29-10-11 23:20

В бъдещето! Фиуууууууу https://photo-forum.net/joro/emoticons/forum_simp0129.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   29-10-11 23:21

В 80-те, в Щатите. Ранните

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: iPonche   
Дата:   29-10-11 23:22

Някоя екзотична планета със страшно много шарени неща за снимане, нови хоризонти, повече слънца [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: НАСОО   
Дата:   29-10-11 23:34

по принцип никъде, но ако трябва в миналото.. Като се сетя за бъдещето и ми изниква оная сцена от разрушителя дето не можеше да се псува[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: BlueHello   
Дата:   29-10-11 23:36

Още един глас за миналото! [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: Knartist   
Дата:   29-10-11 23:40

[smilie5] При мен шантавото е, че имам адски дълбок интерес към всички древности... едно време дори и учих в Класическата и особено зората на Западната Цивилизация ми е любима и бих искал да присъствам... Атина в Златната си епоха... после великия Рим... после излизането от Dark Ages и зараждането на модерната демокрация... после ВСИЧКО свързано с развитието на Америка - от акостирането на Мейфлауър до днес...

Но все пак (може и под влияние на Star Wars, както и на всякаквите научни идеи, които гледкам по Дискъвъри и т.н.) - най-много бих предпочел колкото се може по-напред в бъдещето - все пак то е и нещото, което е неясно... искам да го видя какво ще е... [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: alsash   
Дата:   29-10-11 23:42

определено 1900г.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: navy   
Дата:   29-10-11 23:48

Никъде не искам да ходя...
Човек не може да избяга от себе си [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: SellFish   
Дата:   29-10-11 23:50

Би било добре да може да се пътува напред-назад във времето! Но ще настане голямо объркване ако масово се практикува! Тайно си мечтая да мога да го правя само аз и ако стане, обещавам на поколенията преди и след - да не се намесвам! Само ще гледам unplugged и ще си правя лични изводи (много съм голяма егоистка ей)! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: НАСОО   
Дата:   29-10-11 23:52

за древените цивилизации ако не си некое много кораво копеле не е изгодно[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: alsash   
Дата:   29-10-11 23:53

....хахаха....и ще знам резултатите от тототототототоооооо

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: НАСОО   
Дата:   29-10-11 23:54

много си комерсиален[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: asahi   
Дата:   29-10-11 23:54

30 години назад ми е ОК. Или 40.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: Knartist   
Дата:   29-10-11 23:58

1900, ама КЪДЕ - това прави цялата разлика!

Ех, да де, чак сега се сетих, можеше да бъде и като един вид гласуване за любима епоха + място...

Нищо де, айде, който сега го види да казва - време + място (евентуално защо и т.н.) [beer]

Сега се сещам за Ричито Блекмор и неговата готина Американска мацка Гладис Найт, дето искат да присъстват на ренесансовите панаири...

Blackmore's Night - Renaissance Faire

А това ми напомня за поредната подтемичка - не смятате ли, че почти винаги миналото се представя по прекалено идиличен (и нереален) начин - примерно Ренесанс - ок, ама всичките мръсотии по улици и навсякъде, болести... същото за френските дворци... и за какво ли не - взимаме само "красивите" неща и си затваряме очите за гадните...

Да де, аз не че не правя същото... една от най-най-идиотските ми момчешки фантазии е как загивам в героична битка за спасяването на току-що зараждащата се Западна Цивилизация от ориенталските варварски орди... (е, са, не че се взимам насериозно де, ама за момченцето в мен си е мега героично [smilie3] )

This is SPARTAAAAAA [smilie18] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: iPonche   
Дата:   30-10-11 00:01

Ей, я стига! Много е тъжно това, дано се появят повече съмишленици, които биха поискали бъдещето [smilie8] Иначе ще стана сериозно замислена [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: BlueHello   
Дата:   30-10-11 00:10

На мен и 20 назад ми стигат! [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: tonyf   
Дата:   30-10-11 00:13

иПон, споко, винаги взимам стопаджйки с летящата си чиния. И стопаджии, разбира се, но само да не ми се бъркат в свалките!

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: alsash   
Дата:   30-10-11 00:15

1900....... централна Европа....

Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 00:26

alsash, Бел епок нещо май... или зараждането на модерността... преди изобщо да са подозирали за идването на "Голямата война"... хм, бива, бива [smilie24]

НАСОО, абе май вярно си е било повече за корави копелета тогава...

SellFish, не знам дали съм ти казвал, ама нещо много селфиш го даваш май [smilie25]

Хм, когато е за миналото е сложно - много любимости... освен класическата европейска античност - Гърция и Рим... дали пък да не съм италиански емигрант, който през 1900 и някоя си зърва за първи път през мъглата Статуята на Свободата... и после ще се окажа прадядо на Джоуи от Френдс [smilie18] или пък да съм някой от "Рейгъновите демократи", които присъстват на възраждането на Великата Нация и победата над Империята на злото...

Абе, пак - май ще си избера бъдещето - когато отново Великата нация ще стъпи и на Марс, ще се открият лекарства за рака и за какво ли не... продължителността на живота ще стигне към 200 години (в добра физическа и психическа форма, разбира се) и т.н... The Future's Bright... [smilie3] [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде бихте искали да се "пренесете" - в миналото или в бъдещето?
Автор: CanoniO   
Дата:   30-10-11 00:31

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1175588&t=1175540&offset=all&&phorum_uriauth=


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.