Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Често ли изхвърляте храна?
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 01:08

Ivodam, това е така, ама аз нали ти казах, че и в останалия свят се бастисват също толкова %... по други причини де... трябва да се разровичкам, за да открия въпросното мащабно проучване, но на мен определено ми звучи като да си е съвсем резонно... демек проблемът не е в Запада, а в Третия свят и неговата "незападност" - ако им беше както трябва организацията, съвсем никакъв проблем нямаше да си имат за храна.


Отговори на това съобщение
 Re: Често ли изхвърляте храна?
Автор: iPonche   
Дата:   30-10-11 01:10

Споко, има много насекоми. Няма да умрем от глад [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Често ли изхвърляте храна?
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 01:16

iPonche, а баш, а ти май знаеш как Беър Грилс ни учи колко много протеинки има в тях... ммммм, вкуснооо [smilie3] [beer]
Не е майтап, аз бих опитал... всичко [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Често ли изхвърляте храна?
Автор: iPonche   
Дата:   30-10-11 01:23

Гнусливите ще умрат от глад или ще се пречупят [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Често ли изхвърляте храна?
Автор: Diandimov   
Дата:   30-10-11 02:07

Много рядко изхвърлям храна.

Защото мисля като пазарувам, старая се като готвя, и пека по 4 хлебчета всеки 2 седмици, и това ни стига.

Много рядко се случва да хвърля нещи щото се е развалило.
Преди години хвърлих 100 грама пещерска ракия, щото беше баси тинята.
Също преди години хвърлих някакви руски рибни консерви, щото и за кучета не ставаха.
Плюс разни солетки и сладки внос от Европа... Вече просто не ги купувам, но тогава решихме да ги пробваме. Много безвкусни!

Отговори на това съобщение
 Re: Често ли изхвърляте храна?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   30-10-11 16:54

Автор: fundamental
Дата: 29-10-11 20:00

Едно от нещата които най мразя е да изхвърлям храна. Добре, че имам куче, което поема някаква част от отпадъците. Като цяло самата мисъл, че някой някъде няма какво да яде и аз хвърлям нещо ме вбесява, затова гледам да не го правя. Но не винаги се получава [smilie23]

----------------------------------------------------------------

Така съм и аз. Понякога съм склонен да дояждам нещо останало от предишния ден отколкото да го хвърля и да правя друго. Много ме е яд като се хвърля храна и много се дразня, когато някой си поръча някаква храна , поразрови, поразрови и я зареже.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.