Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: BotsRevenge   
Дата:   25-10-11 18:42

От много време съм се наточил да си купя камерка, с която да снимам докато бръмча с мотора. В момента има голямо намаление в BHphotovideo и сега е моментът да си взема, но не намирам кой да ми помогне с транспорт. С мито, ддс и транспорт ми излиза по-скъпо, от колкото мога да си позволя и за това се обръщам към вас.

Това съм харесал, заедно с допълнителния микрофон:
http://www.bhphotovideo.com/c/product/751813-REG/Drift_SHD170_HD170_Stealth_Action_Camera.html

Всичко излиза под 200$ и е малко на габарити. Ако някой планира да си идва от Америка идния месец, ще съм много благодарен (и във вид на почерпка), ако ми вземе една такава камерка. Промоцията приключва сравнително скоро, а наличностите вероятно още по-бързо, та положението е "сега или почти никога".

За това моля някой добър човек да пише едно лично съобщение и да помогне.


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: mladenov   
Дата:   25-10-11 19:58

По това време на годината малко хора пътуват за България, но ще попитам. Тъста ми се прибра преди седмица, ама а де...
Само като идея, виждал ли си

Тази камера:



Купуваш я веднъж, а после ако искаш само купуваш каквото приспособление ти трябва и можеш да я монтираш практически на всякъде. Освен HD видео прави и снимки, има режим на time laps, и може да ти прави снимки на всеки 3, 5 или колкото там бяха секунди. Да си призная аз си я купих преди няколко месеца от човек, със приспособление за закрепване на гърдите, ама още не съм я пробвал in action.

[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: BotsRevenge   
Дата:   25-10-11 20:25

Благодаря ти. Надявам се да се намери някой.

Иначе да, знам за Go Pro. Много са хубави и са директен конкурент на Drift HD-то - всяко със своите плюсове и минуси. В случая цената е такава, че няма за какво да умувам.

Машинката има дисплей (какъвто се купува за Go Pro), оптиката със сензора се въртят, за да изравниш хоризонта по-лесно, а допълнително има и дистанционно, за да не се чудиш с кожените ръкавици кой бутон си нацелил и дали си включил или изключил камерата.

В случая си бърборя... [smile] И двете камери са много хубави.



Публикацията е редактирана (25-10-11 20:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: mladenov   
Дата:   25-10-11 20:36

Ако можеш да поизчакаш имаш по-големи шансове. Но до месец трудно ще се намери някой да пътува.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: asahi   
Дата:   25-10-11 20:37

Аз си имам една мечта, ама за средата на декември.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: MarinY   
Дата:   25-10-11 20:58

Планувам, след няколко отлагания, пътуване за началото-средата на декември. Ако се подтвърди, нямаш проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: mladenov   
Дата:   25-10-11 21:01

asahi, кажи за какво става дума[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: BotsRevenge   
Дата:   25-10-11 21:07

Благодаря за предложението. Надявам се, че няма да се наложи да чакам толкова дълго, но ако стане така - ще ти пиша! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: asahi   
Дата:   25-10-11 21:09

Упс, станаха 2 броя! [thankyou]
Ще пиша на лично да не се разбунват духовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: amplified   
Дата:   26-10-11 00:25

В момента има Go pro HD2

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: BotsRevenge   
Дата:   26-10-11 00:49

Ммм, приятни подобрения са направили на HD2-ката. Браво. Да имах 300$ за камерка за снимане за кеф... 170 са по-добре.

Дано и като я взема (ако се случи) да продължа да мисля така [smilie25]



Публикацията е редактирана (26-10-11 00:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: marconi   
Дата:   26-10-11 09:52

аз съм с двете ръце за HERO 2...видях я в действие - много, много приятно [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: Vinsent   
Дата:   26-10-11 10:51

BotsRevenge, интересна вещ, но как се разбира Water Resistant?
Вероятно е най-ниската степен на водоустойчивост, съгласно която се допускат пръски до някакъв ъгъл спрямо вертикалата? Коректно е продавача да дефинира това съгласно стандарта IEC 60529.


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: BotsRevenge   
Дата:   26-10-11 11:51

Ами до колкото знам е Splash-proof. Може да я вали дъжд, може да я лисва вода. Мисля, че само не е потопяема.

@marconi - с какво те впечатли новият модел? Видеото по-добро ли е?
Аз на Drift HD170 се дразня, че регистрациите на колите не си личат при разстояние, по-голямо от 2-3 метра. Поне в youtube. Може би оригиналният вариант на видеото е значително по-детайлен.



Публикацията е редактирана (26-10-11 11:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: mladenov   
Дата:   26-10-11 16:48

Ами до колкото знам е Splash-proof. Може да я вали дъжд, може да я лисва вода. Мисля, че само не е потопяема.

Ето за това GoPro HD Naked HERO Camera е по-добрия вариант. В Хавай видях видео от тази камера заснето на около 3 метра и това беше нещото което ме накара да я купя.



http://goprohdreview.net/
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: BotsRevenge   
Дата:   26-10-11 23:13

Мда, Go Pro са направо бомбоустойчиви. Хубави камерки.
Намерих Drift HD-то и от Англия на същата цена, на която ще ми дойде с транспорта и мито/ддс... От Англия ще се поръчва значи.

Аз не планирам да плувам с камерата. Най-много да карам в някой проливен дъжд с нея.



Публикацията е редактирана (26-10-11 23:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: asahi   
Дата:   26-10-11 23:22

-Скъпи, в карбуратора има вода!
-Че как разбра? Знаеш ли къде е карбуратурът? Къде си спряла?
-В басейна.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: BotsRevenge   
Дата:   27-10-11 00:12

- A, той басейнът е само 1м дълбок. Значи поне камерата е оцеляла. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: Frida   
Дата:   27-10-11 09:44

Някой ако пътува от там насам да ми пише и на мен, че искам един киндъл да си взема. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: ejko   
Дата:   27-10-11 09:51

някой и да е щял да пътува, вие като го налазихте 200 човека и ще се откаже...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: mladenov   
Дата:   27-10-11 11:43

... или ако вземе всеки да го почерпи и ще се пропие човека.[smilie18] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: lillia   
Дата:   27-10-11 12:37

Ей, за каква случка ме подсети. Наскоро на един светофар, видях един рокер, който беше екипирал кучето си със специални очила. беше дребна порода, нещо като пинчер. Беше седнало отпред пред него със специален подръдник вързан за мотора, а очилата като тези на пилотите като от едно време. Изядох си гъза от яд , че нямах с какво да ги снимам[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: ejko   
Дата:   27-10-11 14:57

"Изядох си гъза от яд"

Лол...! Ти не си поплюваш...

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: НАСОО   
Дата:   27-10-11 21:19

деа всички говорите за митнически измами и то у форум?

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли кой да ми донесе от Америка една малка джаджа в рамките на идния месец?
Автор: samadhi   
Дата:   27-10-11 22:48

херо 2 има и в бг http://www.xcosports.com/index.php?section=store&prg=15&p=411


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.