Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: dinkoff   
Дата:   23-10-11 16:58

[smilie18] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: nodoubt   
Дата:   23-10-11 17:18

5 [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: dinkoff   
Дата:   23-10-11 17:19

Толкова смешен Юнайтед не съм го виждал нивгиш [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: dinkoff   
Дата:   23-10-11 17:21

Лелелелеле [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: ahead   
Дата:   23-10-11 17:36

Отличен (6) [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: snoopoff   
Дата:   23-10-11 18:31

https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/uxvu2222.JPG
http://img3.lln.crunchyroll.com/i/spire1/03222008/3/6/d/2/36d26e3ab15610_full.jpg


Случва се и в най-добрите семейства. Напрао ни смачкаха [cool] Е*ал съм ги, да им е за урок... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: snoopoff   
Дата:   23-10-11 18:32

Кой от вас е фен на Ман Сити, или само злобеете, впрочем? След равенството с Норич снощи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: carl_cox   
Дата:   23-10-11 18:48

snoopoff - защо така с лошо? [smilie21] [smilie25]

не виждам фенове на Ливърпул да злобеят, а аз дори деликатно се правех, че не виждам темата...до сега [smilie5]
за да не дразня свикналите само на победи Дяволи...
на всеки се случва да падне по-позорно, особено пък в Англия, то и затова там е най-интересно [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: tnt   
Дата:   23-10-11 18:49

най-обичам футболни и автомобилни теми [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] тенкю пийпъл [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: orlindraganov   
Дата:   23-10-11 19:07

Наздраве тинти!

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: snoopoff   
Дата:   23-10-11 19:08

Ми малко е дразнещо, като гледаш някакви паляци дето вместо да се радват на победите на техните отбори, само гледат в чуждата паница... злоба е тва.

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: corrector   
Дата:   23-10-11 19:14

А така-да видят -без Бербич за никъде не са[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: carl_cox   
Дата:   23-10-11 19:26

snoopoff - ами приеми го за нормално, това че много фенове на всякакви отбори се кефят сега...обикновено това се случва когато падне утвърден гигант като Юнайтед, Реал или Барса [smile]

сега, не можеш да не очакваш радост от феновете на Арсенал например, които набихте с 8 гола...или пък да не се радват всичките други фенове на тимове, които Юнайтед наказва редовно в годините...

а и базиците са част от кефа [smilie25] [beer]
днес с вас си правят майтап, утре вие ще бъзикате и така [beer]

важното е да има интрига и неизвестни до самия край [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: analgina   
Дата:   23-10-11 19:29

Аз пък съм фен на Ливърпул и супер се кефя след вчерашните майтапчета на феновете на Юнайтед.

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: carl_cox   
Дата:   23-10-11 19:33

analgina - ами аз също си имам приятелчета от Юнайтед, които редовно ме ебават и сега разбира се ще им бъде върнато [cool] [smilie5]

но никога не бъзикам първи и не дразня ей така за спора, това не ми е в стила [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: mopt   
Дата:   23-10-11 20:03

Е голяма работа. НЕ виждам разлика от загуба с 2:0 примерно. Джони Белята се прояви в негов стил, а САФа след това реши да пусне още един нападател вместо да затвори играта и да се надява на чудо.
От тук до 21 Януари програмата е лесна, а на Сити тепърва ще става трудна. Горе главата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: dinkoff   
Дата:   24-10-11 13:58

mopt при 0:2 нямаше да пусна темата. И да, голяма работа е. Събитието е уникално. Последната такава загуба на юнайтед на собствения им стадион е от 1930 г. Не ми се сърдете - нито съм им фен, нито антифен. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: Han_Solo   
Дата:   24-10-11 14:24

От доста време не бях гледал мач, но сега бях с приятели и ми се наложи [smilie8] второто полувреме беше интересното особено когато Юнайтед започнаха да си изпускат нервите и накрая когато се пречупиха и позволиха да ги направят за смях

Отговори на това съобщение
 Re: Соооори сори ман юнаааайтееед
Автор: kkkolelo   
Дата:   24-10-11 14:45

Удоволствието и радоста от загубата на Юнайтед [smilie25] бе помрачена от левашката загуба на Челси от КПР ...

Тези кавали няма да постигнат нищо голямо (КЕШ [smilie3] ) ако излизайки на терена си мислят, че мачовете срещу по слаби

отбори са спечелени ... Играели хубаво, шампионски и т.н ... колко такива отборчета има.

И тук няма как да не отлича сър Алекс и Юнайтед, които последните две години рядко допускат издънки и над 90 % от случаите успяват да обърнат мачовете, че чак ме дразнят с невероятния си късмет ...[smilie5]

И тези КПР големи селяни, криеха топката, не е даваха или хвърляха на 20 м от състезателя на Челси при тъч ... Не съм виждал друг път такова нещо

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.