Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 4G в България
Автор: shadowhand   
Дата:   22-10-11 23:13

Max Telecom рекламират устройство за 4G интернет в България...

Мисля си - в щатите едвам разширяват мрежата в момента, а тези гъзета рекламират, че едва ли не в цяла България дават 4G интернет.

Заинтригува ме, но и същевременно подозирам поредната нашенска измама.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 23:17

Е ми не е цялата, ама все от някъде трябва да се почне.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: pif   
Дата:   22-10-11 23:26

макс телеком прибраха няколко милиона по европейски програми за да изградят 5 клетки. Като цяло май взеха 8 милиона за 5 клетки а всяка от клетките им струваше по няколко десетки хиляди лева. От там дръпнаха. Направиха си сграда и т.н. После май намериха и други пари пак от някъде да пооткраднат и щът не щът направиха телеком. Въпреки сега новата система пак е незащитена и не дават свободен достъп базовите станции. Само с техни модеми дето са със сменен фърмуър. Не дават да си закачиш твое устройство към техните клетки.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 23:29

Шифе, не се кефим на клюки.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: pif   
Дата:   22-10-11 23:33

да кажем, че и аз изкарах някой лев покрай първите няколко милиона дето гушнаха. За малко работа платиха добре. Тогава видеомакс им доставиха оборудването и тогава станаха официален представител на проксим.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 23:38

И кво от това?

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: pif   
Дата:   22-10-11 23:45

Не е клюка а информация за началото и причината за поява на 4г в Бг.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 23:56

Началото и причината не е ли тук?

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: pif   
Дата:   23-10-11 00:41

Ти откога почна да се осведомяваш от новинарски емисии. И то по технически въпроси. Нито 3г нито 4г е на 1.8 гигахерца. Никой производител не прави чипсети дето да излъчват уаймакс на 1.8 гхз.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: evelinster   
Дата:   23-10-11 16:44

Краси Стойчев не е много случаен човек все пак. Лично съм го чувал(малко преди кризата) как се хвалеше, че искал от не помня коя банка 10 000 000 евро, те му дали едва ли не на сила 50.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: klez   
Дата:   23-10-11 19:13

Той не е случаен човек ама нещо не им е чиста работата.
Тръгнаха отначало, много висок старт, Страшно надеждна услуга, прилично покритие в София, Пловдив, Пазарджик и още няколко града в северна българия.
Първите месеци след като стартираха още съм работил с 40-50 техни устройства и работеха супер, след това дойде някъв ъпдейт на фърмуера и работата умря, така и не успяха да го стабилизират да работи както отначало.
Погледнах им сайта 2 години след като бях работил сефте с тях и какво да видя... Покритието им не беше мръднало за 2 години. :) Та определено отначало са глътнали някви пари от някъде и после умря работата. Сега вярвам, че пак са се докопали от някво финансиране, щото гледам че са поразширили малко покритието, и вече са почнали да си слагат така модерното 'Предстоящо покритие' дето мобилните оператори преди слагаха 'Предстоящо покритие след 1 месец' слагаха че едва ли не с 2% ще си повишат покритието за 1 месец и така стоеше 1година картата;)

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: nikol79   
Дата:   23-10-11 19:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: klez   
Дата:   23-10-11 20:03

Напълно съгласен съм с теб

Отговори на това съобщение
 Re: 4G в България
Автор: ipolit   
Дата:   24-10-11 12:36

Правят хората, ама до къде ли ще я докарат. Нали те направиха GSM-ите в България - 4 години имаше покритие само в центъра на София. И после продадоха мрежата. С уаймакса се мъчат да направят същото, обаче едва ли някой ще се заинтересува, при положение, че всички предпочетоха LTE понеже лесно се надграждат съществуващите 3г станции на мобилните оператори. Тъй че според мен тая мрежа ще си остане само в София и едва ли ще се развие кой-знай колко.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.