Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пуснаха п*рното
Автор: explorer   
Дата:   20-10-11 17:47

Голям майтап. Миналата седмица: "Имаме пълна готовност и можем да пуснем парното веднага". То беше такова хубаво слънчево време, кой ти мисли за парно. Обаче неделя и понеделник като хвана големия студ: "Не се пуска масово парното заради няколко студени дни". Имам чувството, че да бяха го мислили по-смешно нямаше как да стане.
[smilie5]

Днес малко се постопли времето и решиха все пак да го пуснат. Чудно ми е, не беше ли ясно още в понеделник, че лятото няма да се върне, ами ни държаха няколко дни да мръзнем?


Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: dobriman   
Дата:   20-10-11 17:48

е те още в понеделник го бяха пуснали
(даже при мен още в неделя дойде)

Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: asahi   
Дата:   20-10-11 17:49

Ако погледнеш сериозно на нещата ще установиш, че средноденонощната температура е доста ниска. Сградите изстиват и си е време за парно. А и винаги можеш 1)да си спреш радиаторите и 2)цялата сграда да заявите отлагане на пускането.

Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: explorer   
Дата:   20-10-11 17:52

Че си е време за парно - време е, но на мен ми стана смешно как първо обявиха, че "имали готовност" и после се отметнаха, че заради няколко студени дни не се пускало. И накрая все пак го пуснаха. Абе цирк, по-добре да си бяха мълчали.


Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: JULIOF   
Дата:   21-10-11 10:30

Винаги ще има недоволни!!!
За добро или за лошо работя в този отрасъл.
Когато, човек е при хората от 1 месец всички искат парно и псуват Топлофикация, че не го пуска.
Когато човек е в офиса, всички които идват или се обаждат Псуват яко, защо в тези топли дни са пуснали парното и искат да го спират...

Истината е тази, че ползва не ползва в апартамент на отоплена сграда по-малко от 12-15 градуса не пада. Всеки който живее в къща или неотоплена сграда се е сблъсквал с явлението, замръзнал шампоан и пр.ако не се пусне локалното, печка, климатик.....

Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: dobriman   
Дата:   21-10-11 10:40

За мен истината е друга: клиентите освен изразходваната топлинна енергия плащат "разхищенията" на топлофикация.
Ако е топло и си врътнат кранчетата (вкл на станциите), отоплението на поляните в Дружба ще си остане за сметка на топлофикация-та.

Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: asahi   
Дата:   21-10-11 19:53

В нашия блок плащаме по показанията на централния топломер в абонатната умножени по цената, определена от ДКЕВР. Ти, Добри, да не си по друга система?

Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: n1x0n   
Дата:   21-10-11 19:59

Да, тя щото цената определена от ДКЕВР не включва начисления за загубите по преноса... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Пуснаха п*рното
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 10:00

Всяка цена включва някакви загуби. Важното е, че ти мерят енергията на входа и можеш лесно да сравниш кое е по-изгодно в твоя конкретен случай.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.