Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: zizomir   
Дата:   21-10-11 17:09

Здравейте,

Какво по дяволите да направим ние за Цветомир, за нас самите...? Да разчитаме ли на някои
съвестни, професионални служители в МВР и Министерство на Правосъдието?

За Цветомир



Много ми е трудно да пиша, на 29.08.11 се случи нещо ужасно, до този момент няма нищо в пресата и интернет по случая. И с много болка на сърцето искам да ви разкажа какво се случи. Моя брат - близнак, беше зверски убит на Камен бряг, замина с едно момиче Борислава, което хaрасваше и имаше кратковременна връзка. Тя го извика да отиде с нея и приятелката си да отпразнуват рождения ден на Борислава който беше на 27.08.11. В понеделник когато се извършва жестокия побой над брат ми Цветомир, толкова жесток, че той постъпва в болницата в Каварна, оттам е откаран в Добрич и после във Варна в реанимацията, където му правят мозъчната операция, има два големи хематома (кръвоизлива), намерен(до този момент имаме тази информация) с 41 градуса температура и в безсъзнание. Брат ми беше 10дни в кома и се бори за живота си, в кома и много тежко състояние, на 08.09.11 той отлетя. По време на самия бой, който се случва в порядъка между 14.00 и 17.00am са извикани ПОЛИЦАИ по сигнал за побой, и от следствието, ГОРДО НИ ЗАЯВИХА ПРЕД МОЕТО СЕМЕЙСТВО И АДВОКАТ, че полицията не е направило нищо, след като са получили сигнал за побой. Според думите на следователя, полицаите са го видяли на земята паднал с разкървавена устата и зашеметен, станал и с пръст е посочил кои са го били, а ПОЛИЦИЯТА НИЩО НЕ Е НАПРАВИЛА, така ми обясни следователя, на въпроса , полицията какво е направила???. След като брат ми в този момент се движел и е бил пребит, но все пак жив. Момчетата са по на 21-23г не знайно защо са го били толкова зверски, никъде не ни казаха мотиви, просто за нищо да биеш, трябва да нямаш сърце. Без никакви основателни мотиви, за толкова жесток побой.
Цветомир беше изключителен човек, художник, артист и музикант. Цветомир ме вдъхновявал да снимам, да гледам на изкустовто през други очи, да спазвам правилата на критика...
Моля Ви да ме подрепите да направим нещо за него и за беззаконието и полицейското невежество което е навсякъде около нас, да не се случва подобна трагедия на други хора.

Да го подрепите във фейсбук страница за Справедлив процес

Благодаря Ви предварително за всичко


Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: ivodam   
Дата:   21-10-11 17:28

Мога само да ти изкажа моите най-искрени съболезнования, но за съжаление не очаквам нищо да постигнеш в търсенето на справедливост, освен ако не си човек, който е склонен да вземе нещата в свои ръце. С Цецовата полиция е така, и така ще бъде, докато тия са на власт.

Аз самият съм се още в потрес от нагло, безпардонно и абсолютно нехайно и непукистко поведение на "родната" полиция. През септември месец, докато бях отпуска и по чужбина насам-натам, почина моят кръстник, художникът Рашко Томов, човек от екипа на Доньо Донев от анимацията едно време. Ударил го е инфаркт през нощта, заминал си е, извикали бърза помощ и полиция, и какво става. Прибрали го в една от моргите и полицията в продължение на повече от две седмици изобщо не си мръдва пръста да информира роднините му. Аз като се върнах и почнах да го търся, и разбрах какво се е случило. Тялото беше съответно в толкова лошо състояние, че го опяха човека на затворен капак. Просто нямам думи, може би единствено, че в тая бойкова държава човек и да умре и да си отиде на оня свят не може като хората...

[smilie2]



Публикацията е редактирана (21-10-11 17:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: zizomir   
Дата:   21-10-11 17:54

Ужас, ние много се обичаме с брат ми, и аз не го възприемам така,артиста НИКОГА не "умира"! Има само МЪРТВИ ДУШИ!


Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: krist   
Дата:   21-10-11 18:01

съболезнования![smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: asahi   
Дата:   21-10-11 19:48

Моите съболезнования. Чух за скучая и още тогава имаше много неясноти.

Препоръчвам ти да завършиш право и да промениш нещата съобразно квалификацията и силите си. Подписка във Фейсбук не може да промени съдебен процес и слава Богу.



Публикацията е редактирана (21-10-11 19:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: iPonche   
Дата:   21-10-11 19:48

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif

Подкрепям ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: zizomir   
Дата:   22-10-11 14:43

asahi сподели за неяснотите, всичко което съм написал е от момчето което е било с него! Аз също не знам много по случая, даже нищо!
Знаеш ли полицията ми каза че, ченгетата са отишли по сигнал, видели са го и нищо не са сторили на побойниците, които са 3ма момчета по на 21-23 години, жалки подобия- комплексари със сиво-безличие и комплексирани към живота, защо мотивите им са неоснователни за това жестоко убийство! Те са го смазали от бой, той постъпва в болницата с огромна опаснос за живота, направена му бе мозъчна операция успешна от два големи хематома в главата, на сутринта родителите ми изхвърчат с колата до Варна в 5.30ам херурга им казва, че има 1% да оживее, само Господ би го спасил! Аз имам снимки макар и с телефона от реанимацията, където той изглежада жестоко и не искам да ги пускам, те са за пред съда! Та по случая, има много не ясноти, зашото първо ни казаха че го прегледала медицинска кола, още когато се е движил, след което се отметна следователя, после следователя ми каза че не били знаели че бил бит, ами че бил паднал и се ударил, което въобще не е така, той имаше само синини и подутини в балницата, никакви рани от падане.Но той им е посочил с пръст кои са го били, по думите на следователе, и въпроса как така не били знаели, че е бит?! Следователя е разпитал, полицаите които са го видели още жив и бит, и които не знам кво по дяволите са сторили, нали за това взимат заплати да пазят реда уви! Цветомир, ходише при Дъновистите, посещаваше редовно лекциите на Риния, спря да яде месо преди 2г, именно заради агресията която ни дава. Истината е че, той се опитваше да я накара да спре да взима гадости като амфетамини, и аз си мисля че интригата идва оттам, че може би тези момчета са и давали нещо. Защото много добре знаем кво се случва на Техновал като този, той дори ненавиждаше електроната музика, но като музикант уважаваше изкуството и беше инстенски актьор. Ето негова изява за много близки му приятели видеото е направено 4 седмици преди случката.
Благодаря на всички че го поддържате във фейсбук страницата, макар и да е истина, тя не би го върнала, не би променила системата, не би накарала полицията да е адекватна за задължнията си. Но помислете, ако вие не си свършите работата си на работните места, кво би се случило, защо полицията не си я свършила, тя е можела да предворти случая и да е само лош спомен, който би го направил по-силен. А той беше много смел човек.
Благодаря Ви още веднъж!


Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: zizomir   
Дата:   22-10-11 14:48

Така обичаше да рисува и ставаше все по - добър...в другия си живот ще си довърши работата...
https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/gmer3716.JPG
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/261798_206173242762383_100001091252002_546743_5435124

https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/efax1673.JPG
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/260131_205301736182867_100001091252002_543919_1101506

https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/pmmn6427.JPG
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/260161_205309102848797_100001091252002_543984_2214637



Публикацията е редактирана (22-10-11 14:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: Todd   
Дата:   22-10-11 15:23

Няма шанс да раздвижиш полицията !!!! Или друг държавен служител !!!
Без значение кои управляват държавата ....

Избий ги всичките , избери ти хората които да работят тяхната работа и след една година ще е същата кал !!!!

Просто това е Бг !!!

Не от сега ... от преди турско още.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: vladihg   
Дата:   22-10-11 15:48

Съболезнования.

Ето поредното доказателство за всеобщото оскотяване, липсата на чест, достойнство, етика и морал.

Над 20 години се въртим в порочен кръг без да се вижда реален изход.

Както казва ТОД тук положението е неспасяемо... Няма как да накараш хората да работят на гол ентусиазъм без материално обезпечение(разбирай нормална заплата)

Що да се работи, като може и да се не работи - в крайна сметка в най-добрия случай "работещите" получават заплата по-малка от социалните помощи на безработните във фалиралата Гърция...[smilie23]

Тъпото е, че същите наши хора в чужбина са със съвсем друго лице - работят та пушек се вдига, но и крушката си има опашка - заплащането там е друго...

Изобщо откак финикийците са измислили финикийските знаци - парите въртят света и определят човешките съдби...

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: ivanov.10   
Дата:   22-10-11 20:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: Diandimov   
Дата:   22-10-11 20:42

Преди десетина години един мой познат, доста як, го бяха намерили пребит и удавен на плиткото.

Черно море.

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: ценослав   
Дата:   22-10-11 20:44

Приятелю. Първо съболезнования. Винаги е тъжно кагато човек си отива. Още повече когато и млад. А сега да си дойдем на думата. Този следоветел ти бил казал че някой не се е намесил и не си е свършил работата. Ми то "този следовател" като е толкова учен трябва да знае че закона има член "Който със своето действие или бездействие причини ......". Следователа е основен защитник на закона. Е, този следовател май трябва да върне диплромата си и парите на мама и тате дето са го издържали да учи право. Останолото е популизъм и подигравка с мъката ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 20:54

При насилствена смърт винаги им аследствие. Кави са резултатите от това следствие - повдигнати обвинения, снети обвинения, неизвестен извършител? Случаят стигнал ли е до прокуратурата? А до съда?

Като ти казах да завършиш право въобще не се шегувам. Имаш сериозна мотивация.

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: ivanov.10   
Дата:   22-10-11 22:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 22:09

Утре Иванов.11 ще се разправи сам с твоето дете и какво ли ще си мислиш тогава?

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: ivanov.10   
Дата:   22-10-11 22:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да разчитаме ли на някои съвестни, професионални служители в МВР и МП?
Автор: asahi   
Дата:   22-10-11 23:07

Резонен е въпросът имаш ли деца?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.