Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: 2nYo   
Дата:   19-10-11 21:46

Аз ги наричам така
- Водачи които някак си са забравили?!¿°««®∞≠^##да си включат светлините на автомобилите през тъмната част на денонощието, или на смрачаване !

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: sen_shui   
Дата:   19-10-11 21:51

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-10-11 21:54

В петък един такъв ми изкочи в сумрака на околовръстното на Пловдив докато изпреварвах един бавен камион. Настръхна ми косата направо. Свирих, светках... дано ги е пуснал. Малоумник [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: asahi   
Дата:   19-10-11 21:55

Спирам пред тях така, че да не могат да продължат, слизам, отивам при тях и учтиво им казвам "Колега, стъмни се. Време е да включим фаровете". Никога не са ми отказвали. Веднъж така блокирах една маршрутка до нас. Шоферът си умря от срам.
По пътя им светя на дълги продължително. 1/3 се сещат, ама пак е нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: 2nYo   
Дата:   19-10-11 21:59

Преди десетина години познат си замина, днес Аз на косъм с дете и майка му на КОСЪМ ! Размина се с ръ4на и обърнат срещу движението ! За късмет нямаше дори докосване с никого !
Моля ви някой ако може да помогне да се предизвика реакция на медии, и обсъждане на проблема с който сигурен съм сте се сблъсквали и вие , пове4ето пъти ( сега си давам сметка за стряскащата бройка на на наблюдаване на явлението само от мен-над 10 бр. на година) се отправя благословия и указание да си светне фаровете с груб и непристоен език и заплахи, и после ме емват други проблеми , и ...

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: alsash   
Дата:   19-10-11 22:03

въпрос на самоуважение и на сигурност е да караш на светлини винаги!

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против
Автор: 2nYo   
Дата:   19-10-11 22:12

Асахи днес щеше за малко да нямам възможност да пиша а и детето ...
Не е ли добре да се опитаме да предизвикаме обществено обсъждане и не само ?
Стува ми се тук във ФотоФорум има поне на4енки на гражданско общество и можем да направим така ако има интрес от пове4е хора, 4е да се 4уе общият глас на това общество !
А проблема може да застигне и всеки един от Вас, най-нео4аквано ...



Публикацията е редактирана (20-10-11 12:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: Славов   
Дата:   19-10-11 22:12

Доста малоумници има по пътищата, и преди 30 години ги имаше и сега ги има.... няма отърване май .... [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-10-11 22:18

Това Туньо е едната крайност. Другата крайност, е че на голяма част от българските кочини фаровете не са им регулирани или са сложили от оня таксиджийския ксенон дето само вади очи. Това е също толкова опасно. Миналата зима заради един такъв за малко да блъсна една каруца в тъмното. Добре, че интуициата ми ме накара да намаля много, когато кретенът ме заслепи и отървах каруцата, която естествено беше без никакви светлини.

Моите фарове хем са регулирани и винаги, когато има движение ги държа една позиция (от 5) надолу за да не заслепявам.
Ама идиоти всекакви...

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: 2nYo   
Дата:   19-10-11 22:23

Моите са вързани с "нивомата" на колата и потдържат нужното ниво сами спрямо наклона на автомобила ...

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-10-11 22:25

е ти си със самолет [smile]

аз съм с йофтина бангия и требе на ръка

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: 2nYo   
Дата:   19-10-11 22:30

Молба към всесправедливия Админ
- Моля Ви, ако ви е грижа за собствената ви , и на вашите близки сигурност на пътя, присъединете се и вие към тази кауза, и направете тази тема да не излиза от първите няколко (вие решете колко) теми ! Дано това се превърне в една от многото каузи на нашето общество които ще направят живота ни по добър !

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: asahi   
Дата:   19-10-11 22:30

Добрият пример е заразителен. КАрам целогодишно на фарове и забелязвам, че повече от половината автомобили са така. Това е решението - движещият се автомобил да свети. Дано го приемат в ЗЗП.

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: 2nYo   
Дата:   19-10-11 22:39

Няма зна4ение дали на ръка или автомати4но, и въобще време ли е да се въздейства на контрола на автотранспорта и от самите у4астници в движението ? И ако не е - да стане, да го направим да е време ! Има много проблеми в тази област на които струва ми се наро4но не се обръща внимание, а паркирането например се е превърнало в най-голямата цел на "Органите" защото сигурно е най-големият би4 божи за сигурността на пътя ?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: vienko   
Дата:   19-10-11 23:15

http://www.europe.bg/htmls/page.php?id=34981&category=5


Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: 2nYo   
Дата:   19-10-11 23:23

Колко процента от превозните средства в България в следващите дни ще имат тези системи ? Дали утре ще видя Призрака навреме ? А ти ?

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: asahi   
Дата:   19-10-11 23:38

По селата е още по-страшно. Автомобилите не минават преглед, някои не са регистрирани, за фарове да не говорим.

Отговори на това съобщение
 Re: Веднага, с всички сили, всички Заедно - Против "Призраците"
Автор: mladenov   
Дата:   19-10-11 23:39

Преди години имаше проблеми с шофьори които караха през ноща без фарове в Los Angeles. Оказа се че това били младежи които кандидатствали да бъдат приети в банди. Приемът бил следния. Качват се на колата по тъмно и тръгват без фарове. Като им светне някой отсреща да им напомни да ги запалят, те трябва да тръгнат след този човек и да го застрелят! Доста време никой не присветваше на коли които караха без светлини![beer] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: ivanov.10   
Дата:   19-10-11 23:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   19-10-11 23:44

След една седмица стават задължителни. Питам го един: "Колега, фаовете?!"
" Па я си виждам, бе !" и му викам " ма я не те видим"

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: iPonche   
Дата:   19-10-11 23:48

В неделя се прибирах по магистрала Хемус в най-големия сняг към 20:00ч., всички карахме с около 80 км/ч, а някакъв откачен със спукано гърне, защото ревеше здраво и без светлини (дори в тунела) профуча в най-лява лента покрай нас изпреварвайки всички. Светкам, свиря пускам и аварийки - никакъв ефект.

После имаше доста обърнати по магистралата, защото е хубаво в сняг да чакаш да се обърнеш, докато се сетиш да си сложиш гуми... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: iPonche   
Дата:   19-10-11 23:49

П.П. Карам на фарове целогодишно и независимо в коя част на денонощието - личен избор, а и 5 лева за крушка ше дам, както и 200 лева за акумулатор. Човешкият живот няма цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: tricky8600   
Дата:   20-10-11 00:10

iPonche [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-10-11 00:11

аз си имам "дневни" и съответно си светят постоянно. Вечер, когато светят "нормалните" при завой ми светва съответния фар за мъгла. Един път едни куки ме спряха и падна голяма демонстрация, как става тая шашма, без намалена видимост били забранени фаровете за мъгла, ама нА, заводски настройки, та отървах фиша

Отговори на това съобщение
 Re: Моля ви, обърнете внимание Заедно Против Призраците
Автор: Myth   
Дата:   20-10-11 00:34

Прав си, ама какви фарове, преди 2-3 седмици не помня вече точно, как псувах, като каруцар, ама и мартинките един час след това ми трепериха де, един идиот с една от тия лъскавите коли, как изпревари, на косъм, деба неговата ..... ама наистина косъм и това при положение, че минах в дясно и скочих на спирачките, как не се завъртях не знам вероятно щото първо си минах плътно в дясно и тогава скочих върху спирачките.... като се сетя и ... още ми се иска тоя да го гръмна направо, щото днес аз се отървах ама утре някой друг няма.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.