Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Хотел Бонония Видин
Автор: ivanov.10   
Дата:   15-10-11 09:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: Todd   
Дата:   15-10-11 09:17

Аз ходя само на гости там ! Обаче няма толкова разбити улици даже и в нашето село .

Управниците на града са абсолютни безхаберници !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: lillia   
Дата:   15-10-11 09:35

Е какво очакваш, във Видин няма туризъм[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: vinse   
Дата:   15-10-11 09:47

Онази част на България в последните години много западна.

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: ценослав   
Дата:   15-10-11 10:24

Е!!! Сега се строят магистрали, хотели покрай морето, метро. Има проблем с неплатените мотриси "Сименс", шистовия гас, бомбените взривове, па и тия избори докато минат.... А Видин??? Маните го тоя Видин, ще почака. Той и чакал при целия социализъм, па нема до почака и при тая демокроцияа. А иначе в града хотели бол. Ма някой трябва да спре колата и да попита некой човечец къде в града има хубави хотели. Някой ще рече моста. Да бе, заради тоя мост всички досегашни правителства правеха първа копка. А иначе и от него некакви евро пари - 17 милиона отидоха временно в метрото. Абе маните го тоя Видин. [smilie21]



Публикацията е редактирана (15-10-11 10:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: emzo   
Дата:   15-10-11 10:59

Todd-е разбити улици викаш... [smilie5] Яла във Враца, особено на влизане откъмту Софеа и пак ще си говорим. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: niro   
Дата:   15-10-11 11:29

Тя общината не фалира ли скоро [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: Todd   
Дата:   15-10-11 11:36

Видях я и Враца - нали през нея минах за Видин [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

За разлика от тях в Пазарджик не остана неасфалтирана улица .Може да не е кой знае какво качество но такива лунни пейзажи като Враца и Видин хората вече са ги забравили .

Местната управа е за бой - не метро и европейски пари .

[cool]

Трябва да ви снимам какво направиха хората читалищният салон и прилежащите му в село .
Все едно от корекома излиза ....
И правителството няма заслуги за тая работа .

Местните чиновница ви са за бой ...ама много .

Започне ли един човек да мрънка и да се оправдава как нещо му пречи - бой ... и бой !!!

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: jekopj   
Дата:   15-10-11 11:49

В този хотел бях преди 10 години,същото беше.Явно нещата не са мръднали изобщо за този период.


Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: wildheart   
Дата:   15-10-11 11:54

[smilie21] то с питане хората до Цариград стигат камо ли до Видин [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: SLR   
Дата:   15-10-11 12:13

Аз спах преди време в хотел Тангра и не беше зле, особено при цена от 40 лв двойната[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: ценослав   
Дата:   15-10-11 13:44

Всички хотели са си частни. Управата на града ги е продала отдаааавна. Ма внимавайте особенно софиянци, че на кой видински политик му е истекъл мандата, все в София е отишъл и там продължава да "работи".

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: krist   
Дата:   15-10-11 17:20

във Враца е малко по-зле май - последният път май там загубих тас в една дупка.. иначе Видин е зле работата, особено след погрома, който нанесе местната управа от ГЕРБ - 22 млн. лева дълг..


Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-10-11 17:23

Мда... То за какво мислиш, че от Враца нагоре му викат, че е пълен пустиняк?

И аз това винаги съм се чудил как може едно Кирково, например, дето е на майната си из Източни Родопи да е китно и спретнато, а един Годеч дето е на 50 км от София да е толкова зле. Отговора е в хората - там където материала е кофти няма оправия.

Перник не го и споменавам даже - тойе е в геопатогенната зона.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: GM   
Дата:   15-10-11 20:02

Рядко гнусен хотел....и все там отсядамhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: ценослав   
Дата:   15-10-11 20:08

GM
Е, ма ти като оная булчица, дето й било гадно, ма само дошла да се обади и пак отивала там. На 20 метра преди "Бонония" има раскошен хотел. На 100 метра зад "Бонония" на пъпа на градската градина има друг луксозен хотел. Ми то в общежитие нема звезди. А другите хотели в града си ги намери сам. Или преди да дойдеш пиши на ЛС. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хотел Бонония Видин
Автор: Knartist   
Дата:   15-10-11 20:19

Миналото лято правих едно фото-турче по СевероЗАПАДНАЛА България (както я наричаха там) и май във Видин бях в едно малко частно хотелче баш срещу този... не съм много сигурен, позабравил съм... но си беше съвсем прилично и май с някаква отстъпка за нещо от рода на около 35 камъка може би ми беше нощувката [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.