Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: djogata   
Дата:   13-10-11 22:48

Старият ми лапьтопь вече чисто сдава багажа - едвам-едвам крета, имам чувството, че още някой ъпдейт на Скайп е достатъчен, за да го довърши.
[smilie18]

Затова мисля да си взема нещо ново, без особени претенции, освен да си струва парите все пак.

Та, какво ще ми препоръчате в ценовият диапазон до 1000 лева?

Вкъщи ползваме компютър за общо взето прости неща като интернет, Скайп, музика, конвертиране на някой и друг RAW файл, някое филмче от време на време. Не държа на някакъв хипер-дупер мега процесор с 18 ядра, 40 часа живот на батерията или тегло 500 грама - този компютър нито ще се носи нанякъде, нито ще работи на батерия. Трябва да може да върти HD филми и програми като Фотошоп да вървят прилично. Дисплей - широкоекранен, 15 или 17 инча.

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: tonyf   
Дата:   13-10-11 22:57

тошибка

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: djogata   
Дата:   13-10-11 23:03

ОК, Тушиба, ама нали е ту шиба, ту не... Та като спре да, таковата, шуми, какво ще го прайм? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: Lavcheto   
Дата:   13-10-11 23:04

Автор: tonyf
Дата: 13-10-11 22:57

тошибка


[smilie24]

Синчето с някаква тошибка сателит (може би А-нещо си) на вече над 3 - 4 години всичко си прави - включително и с фотошоп цс 5 бачка и т.н. [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   13-10-11 23:05

Аз съм спрял всякакви ъпдейтки, чè и моя така. Та скоро мисля и аз да взимам нещо. Ма искам пак малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: belbo   
Дата:   13-10-11 23:08

матов екран, матова пластмаса, мониторът по възможност без рамка, бутонът за двд драйва отгоре, кабелът на зарядното да не е от страната на двд-то. Щом не държиш на батерия разгледай ДЕЛЛ, надеждни са.

ПС. лесен достъп до хард драйв и рам [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: djogata   
Дата:   13-10-11 23:09

Зафиров, то и аз бях спрял всякакви ъпдейти, ама нещо жената се научила да се логва с нейният Скайп на моя компютър, и явно нейните настройки не са същите, та Скайпът подличко я попитал дали да се ъпдейтне, и тя, завалията, му разрешила - та сега всеки път като го пусна ми мрънка за ъпдейти [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: victory13   
Дата:   13-10-11 23:09

некое ейч пи-че [smilie18]
13-14 [smilie5] ... инчово [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: Lavcheto   
Дата:   13-10-11 23:12

Аз не разбирам, но съвет от поправача ни на компютри и лаптопи - той вика, че над половината, които идват за ремонт при него, са HP... и направо си казва, че едва ли не всичко друго, но не и това...


Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: djogata   
Дата:   13-10-11 23:13

Бей, сестра ми има едно Ейч-пи - ми пълна чалга на външен вид, като параметри иначе не знам как е. [cool]

Делл, Тошиба. Да, на Дел съм виждал няколко модела, които ми харесват. Също така ACER ми харесват като съотношение цена-параметри, има и такива с матов екран - но не ги знам колко са надеждни.

Такива истории като достъп до РАМ и харддрайв не ме интересуват - ако не е в гаранция и му стане нещо, заминава в коша. Сервизът на лаптопи в Дания струва 200 лева за час. Ако се прецака, по-добре нов.

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: CanoniO   
Дата:   13-10-11 23:14

а, джога, ти нали щеше да ходиш в щатите ве... Там е царството на лаптопите. .. зимай някой макбук...

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: belbo   
Дата:   13-10-11 23:17

ако искаш хубав звук за филмите, тош имат няколко модела с много хубав звук, убав за лаптоп разбира се,

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: djogata   
Дата:   13-10-11 23:18

Въх, Макбук - да, харесват ми, но си е грехота да цакам толкова кинти за лаптоп, който ползвам само за глупости... Вместо да дам 2000 лева за Макбук, бих дал 1000 за лаптоп и с останалите да си купя таблет и телефон, че телефона ми и той взел-дал, най-накрая след 2 години тормоз батерията почна да се прецаква.

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: imitev   
Дата:   13-10-11 23:23


Lenovo двуядрено интелско за 700 лв. от технополис[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: djogata   
Дата:   13-10-11 23:23

Технополис отвориха ли вече офис в Сан Франциско? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: tonyf   
Дата:   13-10-11 23:24

да, и делл-овете са добри, доста добри, малко по-скъпички. Но са издръжливи. Една кукла си има делл от 4 години - щом ѝ издържа на нейното темпо, истина е! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: dinkoff   
Дата:   13-10-11 23:29

Автор: djogata
Дата: 13-10-11 23:23

Технополис отвориха ли вече офис в Сан Франциско?


Шти го пратят с Еконт ве [cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: ejko   
Дата:   13-10-11 23:49

Мойто ХП си е супер на външен вид. Заливам го с вода по клавиатурата, но е железарка и не пропуска...
Има си кусури, но си има и предимства. Според мен ХП или Делл. Тошибите в ниския клас, все имат някакви липси, я нямат достатъчно входове, я нещо друго такова смотано...

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: spacewalker   
Дата:   13-10-11 23:55

Aз си взех преди месец Acer, Аspire серия със ей тез харектеристики:

Процесор
Intel® Pentium® Processor P6200 (3M Cache, 2.13 GHz) - 2 ядра.

Рам - 4gb DDR3 / 1066 MHz

Твърд диск -500 GB / SATA

Видео - Nvidia Geforce 520M 1gb + Optimus (технология за превключване м/у вграденото Интелско видео и По голямата карта с цел повече живот на батерията.)

Има си и HDMI изход, 3 усб-та, четец за карти 2 в1.

Цената му е 800лв.


Като цяло съм доволен и няма нещо което да е излязло последния месец като игра и да не е тръгнало.

Екрана е HD LED LCD.

Moя Модел е Аcer Aspire 5742ZG.

В pcstore.bg има един с малко повече рам и хард диск и беше на промоция за 900лв.

Ето ти линк :

http://pcstore.bg/laptopi/ACER-4/ACER-Aspire-5742ZG-LX-RLV0C-022-6GB-Black-2225

Дано съм ти бил полезен [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: ejko   
Дата:   14-10-11 00:00

Моя HP е такъв.

Intel® Core™ i3-380M Processor (3M Cache, 2.53 GHz)

6 GB DDR3 / 1333 MHz

640 GB / SATA

ATI Mobility Radeon HD 6370- 1024 MB / DDR3

Но мен ме кефи, че е метален и отвън и отвътре и че не влиза вода в клавиатурата. Тъпи са им гаранциите на ХП, но на моя си е 2 години, което е по нормално от една... Не е като да няма кусури, а и са ръчнали някъква много гаден адаптер за wireless-а, но не съм имал проблеми...

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: boyanb   
Дата:   14-10-11 00:06

http://plesio.bg/laptopi-c-69977907/satellite-c660-1mt-p-288965.html


[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: mladenov   
Дата:   14-10-11 00:58

djogata, ти нали ще идваш по щатско бе? Изчакай още месец и си вземи нещо на Black Friday (намаленията след Thanksgiving) от някой магазин, или в Понеделника след това, известен като Cyber Monday, когато също има големи намаления, но са само онлайн![beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: KuKumicin4e   
Дата:   14-10-11 01:00

Само не ТуШиба,че ще е по-често ТуНеШиба...
Племенника има една Тошиба Сателит ...нам си кой точно 17 инчов.Почти не помръдва от къщи,кажи речи само на ток си работи и...два пъти в гаранция му горя дъното и тамън излезна от гаранцията и Харддиска сдаде багажа....
Но поне имат желязна сервизна мрежа в цяла Европа!

Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: pmartinov   
Дата:   14-10-11 07:55

DELL [smilie24]

[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Уаптоп да ми препоръчате?
Автор: didesignbg   
Дата:   14-10-11 09:09

Гледай да пише на него AMD Llano, марките при лаптопите не значат почти нищо. Ако си дайхард интел фен, гледай да е Санди битч.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.