Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 тема за бензин
Автор: nsirakov   
Дата:   22-09-11 09:42

До сега съм карал на газ и знаех къде е най-добре... от няколко дни минах на бензин и се чудя от коя бензиностанция (Лукоил, ОМВ, Шел и прочие) да зареждам?

споделете

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: boink   
Дата:   22-09-11 09:43

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: plamendoc   
Дата:   22-09-11 09:51

Шел ама от скъпия бензин ,на мойта бабичка и се отразява най-добре - върви супер и ми дава най-нисък разход/колкото и да не вярват някои/Това за извънградско в града квот и да сипеш се тая.Пазя се само от Петрол ,че колата направо умира с техния боклук

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: Marillion   
Дата:   22-09-11 10:00

Еко, Ромпетрол, а на ОМВ и Шел - скъпите.

п.п. Всичкото гориво е еднакво смотано и некачествено. Разликата е само в добавките.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: Славов   
Дата:   22-09-11 10:12

Аз пък обратно, от бензин вчера минах на газ.... на въпроса ми къде да зареждам, майстора отговори- където е най-евтино.... [smilie3]

До сега съм зареждал на Шел и ОМВ, не съм имал проблеми ....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: danvan16   
Дата:   22-09-11 11:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: KuKumicin4e   
Дата:   22-09-11 11:35

Значи на Шел купувам само бутилирана минерална вода.Пробвал съм да сипвам и нафта и бензин и.....по-добре да се изпикаеш/извинявам се/ в резервоара.
Сега зареждам основно на Ромпетрол и чат-пат на ОМВ.Обаче специално на ОМВ не видях особена разлика в разхода и вървенето между обикновената нафта и скъпата....
На Петрол горивото е добро,не съм имал ядове.На Лукойил също,но там рискуваш да налетиш на "пипани" колонки и...лъжат с 10%....
Преди ЕКО бяха много добри,но.....си осраха всички горива.Последния път се наиграх.Сипах само 5 кила,а в резервоара имаше още 10.....все едно някой ми беше дръпнал ръчната плюс огромна дупка в резервоара.....от 6.5 на сто отиде на над 10......

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: nsirakov   
Дата:   22-09-11 11:45

питам, защото вчера момчето дето ми зареждаше колата в ШЕЛ ми каза "по-добре зареждай другаде"... това ме потресе... да си гонят клиентите - а е мислих за голяма фирма...

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: asahi   
Дата:   22-09-11 11:48

Карам служебната кола само със шелски 95. Откак беше онази история с Лукойл бензина стана по-добър и разходът ми падна. Забелязал съм, че им аразлика както м/у бензина в различни шелски бензиностанции, така и в течение на времето. Последните месеци, обаче, всичко е ОК.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: Славов   
Дата:   22-09-11 11:52

Нещо са го ядосали, да знаеш при нас как се говори срещу фирмата.... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Явно Шел Стара Загора са друго нешо, многократно съм зареждал, не съм имал забележки....

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: Diandimov   
Дата:   22-09-11 11:52

Шел и тук са най- лошите бензиностанции.

Гръцка му работа.

Даже един шел в квартала затвори преди година.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: danvan16   
Дата:   22-09-11 11:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: asahi   
Дата:   22-09-11 11:57

Мирише разлинчо [smilie21]
Събира повече [smilie7]
Само бедняците зареждат газ [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: danvan16   
Дата:   22-09-11 11:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: nsirakov   
Дата:   22-09-11 13:15

danvan16 написа:

> Затуй дори когато бях на бензин,
> зареждах предимно от ОМВ - 95
>
> Сираков, извинявай за офтопика, но
> защо минаваш от газ на бензин?

защото смених колата ;)

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: Tekumze   
Дата:   22-09-11 13:19

Като Асахи, само бедните карат коли под 5000 кубика и снимат с Канон, Никон и т.н

[cool]

[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: asahi   
Дата:   22-09-11 13:19

Газирай, докато не си натрупал разходи.
Ей бащата е отделил хилядарка за ГИ, щото му излиза сметката с газта.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: nsirakov   
Дата:   22-09-11 13:22

ами в момента на бензин колата ми гори толкова лева на 100км колкото старата на газ... та не знам дали си струва газифицирането...

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: evelinster   
Дата:   22-09-11 13:22

дам, до седмица чакаме тема "добър майстор за монтаж на газова уредба" :)

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: asahi   
Дата:   22-09-11 13:24

Голем дзвер е била тази старата [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: atrifonov   
Дата:   22-09-11 13:31

Ник знаеш, че зареждам само от едно място- ОМВ[smilie24] е верно, че съм на дизел, но предполагам, че и с бензина са добре

ШЕЛ- в никакъв случай[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: nsirakov   
Дата:   22-09-11 13:31

така е, не случих на кола или на газова или на майстор... на извънградско ми гореше 11 на 100, а в града с климатик стигах и до 16 на 100 :(

карам малко - под 10к километра на година, като го смятам ще избия парите за газовата чак след 3 години... но ако трябва ще пусна тема за
"добър майстор за монтаж на газова уредба" :)
само ако не преча на евелинстер... (макар че не мисля)

като гледам написаното май всичко си е до късмет с горивата... е здраве да е... ще пробвам с ОМВ и Лукоил пък да видим

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: promis   
Дата:   22-09-11 13:36

като гледам написаното май всичко си е до късмет с горивата
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Аз зареждам от Черупката и ОМВ, и ми е все тая. Само от Лукойл не зареждам, защото са мошеници.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: danvan16   
Дата:   22-09-11 13:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: тема за бензин
Автор: nsirakov   
Дата:   22-09-11 14:03

мерси данване, след таралясника дето карах това новото е като сън с полюции... а новата е купих от съфорумец и приятел...нямам дертове поне за скрити лимонки [cool] [cool]

определено нямам мерак да газифицирам и аз

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.