Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 15-ти септември
Автор: demi_   
Дата:   15-09-11 00:14

Честита нова учебна година на всички! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: Lalinda   
Дата:   15-09-11 00:21

[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: atrifonov   
Дата:   15-09-11 00:28

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Утре, а то станало днес, съм на тържество на малката- ще почваме 2-ра група в детската, а това са моменти които не трябва да се пропускат

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: CanoniO   
Дата:   15-09-11 00:30

Обичам 15 септември. Слага край на тормоза от гостите на черноморието. В събота, ако даде Господ, ще отида на Болата, ще си извадя един чувал рапани и ще пия една-две-три бири..

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: vladihg   
Дата:   15-09-11 01:44

Тея дето трябва да го обичат всъщност мразят 15 септември, щото почват новите родилни мъки с уникалната ни образователна система... Учебниците от 3ти клас нагоре са писани на такъв висок и завъртян стил, че тотално карат учениците да намразят ученето - после "бистриме" тук и там що ни бил прост народа...[shtrak]

Обикновено усукването на сложни езикови конструкции с вносни думички говори за някакви комплекси в авторите на читанките - нещата могат да се обясняват много по-просто и ясно, а който иска после да се усъвършенства във Вузовете има време да философства и се дообразова - да ама надали с тоя сбъркан сегашен модел...

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: Marillion   
Дата:   15-09-11 07:53

"Luben Dilov-junior
‎15 септември. Децата обличат новите си дрехи и вървят тъжно с цветя по улиците… Ден за погребение на ваканцията. „Който трупа мъдрост, събира печал” цитираше Библията, Малкият Нострадамус, когато го питаха защо не иска да ходи на училище. Той не само знаеше колко е дълга река Нил, но и колко дълго ще бъде."

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: Todd   
Дата:   15-09-11 09:43

Нема манти и вратовръзки .... там е проблема !!!

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: Lalinda   
Дата:   15-09-11 09:52

Е, нали родителите са за това - да избиват комплексите на авторите на учебници и обясняват нещата по-простичко на децата си.

Или и тази работа искате да я свърши вместо вас някой друг?

***

На мен ми харесваше да ходя на училище, а най-много ми харесваха междучасията... Учителите, дори във Френската, трудно ни вкарваха в час!

Независимо от това, завърших в класа с най-високия среден успех за всички времена в историята на гимназията (така казваше директорката, когато ни връчваха дипломите в салона на ВИТИЗ!).

Следете за правописа и правоговора на децата си, защото, като слушам радио, виждам, че и едно изречение не могат да завършат... и само мънкат.

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: Todd   
Дата:   15-09-11 09:58

На една позната дъщерята учеше в едно училище .Успеха на класа беше около три и половина а дъщеря и беше отличничка .

Целият клас я мразиха за това че много учила и тя си премести детето в друго училище .

Аре сетете се колко стана успеха на класа след нейното напускане ????

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: norman-kuk   
Дата:   15-09-11 10:10

15-ти септември 1981....първия ми учебен ден! От тогава 30 години завидно знание, нечуван и невиждан материализиран интелект. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: feliz   
Дата:   15-09-11 10:12

[cool]
В събота ще открием учебната година и за българското училище във Варшава.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: nastradin2   
Дата:   15-09-11 10:28

Да ви са живи и здрави учениците!!![smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: АНЧО   
Дата:   15-09-11 10:29

Лалинда,
Радвам се да намеря някой завършил Френската гимназия. Това се случи и с мен през далечната 1976 година.
Колкото до изказването на директорката ти, ако това се отнася за Френската гимназия в София, вероятно тя говори само за нейния мандат, защото само в годината, когато аз завърших имаше няколко момичета с успех 6,00 [cool].

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: aeobs   
Дата:   15-09-11 10:58

Последните години ми прави впечатление, че от година на година по хубави деца има, нищо общо с нашето поколение, евала.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: ejko   
Дата:   15-09-11 10:58

Точно 6 предполагам е най-високият среден успех :)))

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: aeobs   
Дата:   15-09-11 11:09

В България цялата образователна система е покъртителна, барабар с всички чиновници в нея, за учителите да не говорим. [smilie10]
Последното, което говори успехът е какви са децата.
Който иска да е някакъв се учи и занимава самостоятелно, в училище няма кой да го накара на сила, не му е и това работата на училището.
Обаче като измрем още 2-3 поколения нещата ще станат ми се струва, а до преди 3-4 години не вярвах.

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: navy   
Дата:   15-09-11 14:04

Отивам в даскало днес и хоп - какво да видяяяя... съфорумеееец с дете от нашият клаааас...
Викам му - супер, значи класа си има вече фотограф и аз ще се скатая [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: lillia   
Дата:   15-09-11 14:13

Имам първокласничка[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: Gruyu   
Дата:   15-09-11 14:14

а аз студент!...и то в София!!![smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: navy   
Дата:   15-09-11 14:15

На първокласничките майките най-хубави...
Ей, нагледах се днес на красавици... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: tofo   
Дата:   15-09-11 14:24

78-годишен първокласник прекрачи училищния праг [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: 798099   
Дата:   15-09-11 14:47

Хайде пак "синдромът на чукчата"!!! Лалинда е написала, че е завършила В КЛАСА с най-висок среден успех. Става дума за средния успех на класа, а не за успеха на Нейно Съвършенство.


Ето как започват разправиите.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: navy   
Дата:   15-09-11 15:02

На зубъри ли ще обръщаме темата [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: Lalinda   
Дата:   15-09-11 15:18

Днес по обяд слушах по БНР интервю с учители от елитни столични училища (френска и английска гимназии).

Бях поразена не толкова от това, което казват (интересуваха се най-вече от пари, разбира се, мъжът дори искаше закон за учителската професия, в центъра на който да стои учителят, но журналистката го парира и каза, че май в центъра му трябвало да стои ученикът), а от начина, по който го казват, сякаш са в състояние да проповядват на цялата нация...

Противно е.

Горките деца.

Все още светът е пълен с Йовки, които сякаш никога не са били ученици.

Или си отмъщават, как мислите? Но защо трябва да си отмъщават на учениците?

Отговори на това съобщение
 Re: 15-ти септември
Автор: navy   
Дата:   15-09-11 15:42

А не си губя времето с такива простотии [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.