Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Superbad
Автор: iordanov   
Дата:   13-09-11 22:55

Ей сега го гледах. Ревал съм от смях

Отговори на това съобщение
 Re: Superbad
Автор: ejko   
Дата:   14-09-11 12:39

И на мен ми беше много забавен, гледал съм го 3-4 пъти някъде...
These eyes... cry every time...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Superbad
Автор: sirkhann   
Дата:   14-09-11 12:50

Това ли беше с McLovin? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Superbad
Автор: navy   
Дата:   14-09-11 12:52

#3565953 от pimpi (Потребител) написано на 2010-02-02 01:12:32
Калпави актьори, калпава идея - калпав филм ! Може би ще е интересен на аудиторията между 14 и 17 години !


[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Superbad
Автор: ejko   
Дата:   14-09-11 13:04

Тоя pimpi не разбира. Актьорите са доста добри и макар и комедийни почти всеки от тях има поне по една сериозна роля зад гърба си... Вярно че Майкъл Сера е голямо пиле и не е по вкуса на всеки, а и ролите са му еднотипни, но определено не е калпав актьор...
Филмът е на Greg Mottola, известен режисьор, който помним още от Arrested Development, последния му Paul за едно извънземно също е лежерно глупав, без да е прост...
Seth Rogen и той е специфичен, но отново казвам, това са доста добри актьори, които не че са лоши, но спокойно може да са леко дразнещи за някого..., но това не ги прави "Калпави актьори".
Има калпави гледачи на филми, които са склонни да кажат на един филм глупав, само защото той не го харесва. Филмът е американска комедия с простотии и съответно и аудиторията му е такава, каквато е на тези филми, но чувството за хумор, макар и леко просташко, не е никак лошо... Не е еднопластово. Има смешни моменти, но определено ако сте пуритански настроен и сте готови на всеки канадец да кажете "тъп американец" не го гледайте...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.