Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: chepkata   
Дата:   03-09-11 09:36

Здравейте! Решил съм да си направя разходка около Ковачевица, та освен гугъл, реших да попитам и тук. Смятам да остана за няколко дни и бих бил доволен, ако споделите опит с прилични хотелчета в района. Иска ми се да е нещо по-спокойно и ако не е мн. скъпо ще е още по-добре. А па и ако някой е запознат и сподели по-интересните места там- цена няма! Долен, Лещен, Рибново са другите известни ми в околността села, заслужаващи внимание, но сигурно има и още...Искам да поснимам, та ако някъде бият за това... абе непознат ми е тоя регион та всякакъв акъл е добре дошъл.
[shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: fibre   
Дата:   03-09-11 09:45

http://www.bialatakushta.com/
Преди 2 години беше доста добре. Кухнята е добра, домакините също, стаите са ОК. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: Todd   
Дата:   03-09-11 09:59

Аз в оня район отсядам в Огняново в старият хотел ... водица , басейн , това онова .... и пред деня ги обикалям - Лещен ,Ковачевица ,Горно Дряново е особенно живописно [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: n1x0n   
Дата:   03-09-11 11:49

Огняново е най-добре. Има и по-стари и по-нови хотелчета, ресторанти и т.н.... да не говорим за миро-то [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: Todd   
Дата:   03-09-11 12:07

Мирото е за нощно време кога вали сняг .... [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

нема такова густо....[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: chepkata   
Дата:   03-09-11 14:36

А за снимане в района какво ще кажете? Бях чел някъде, че в Рибново не било особено безобидно и особено, ако има сватба, трябвало разрешение от незнам-кой си.

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: neuromancer   
Дата:   03-09-11 14:52

сватбите там не са всеки ден
ако не нахалстваш никой няма да те бие [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: the_drug   
Дата:   03-09-11 18:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: Lalinda   
Дата:   03-09-11 18:43

И в Рибново, и в Огняново единственото интересно за снимане са сватбите.

И самите хора, естествено.

Само че мюсюлманите не обичат да се снимат, тяхно право си е. Ти защо искаш да ги снимаш?

Дали би ти било приятно сюрия мюсюлмани или дори християни да ти се изсипят в двора, за да те снимат и те показват по разни сайтове след това?

***

В Горно Дряново също най-интересни са самите хора, поговори си с тях, не е нужно да ги стряскаш с фотоапарата си...

***

Къщи и салтанати можеш да снимаш в Ковачевица, Лещен, Долен, но така и така, всичко отдавна е заснето и се е изхабило от гледане...

Интересно е по Канина и по вировете...

Едно време ходехме натам на палатки, спяхме по поляните по-нагоре, в Ковачевица дори имаше туристически дом. Първия път бяхме там точно по времето на КОМЕНДАНТСКИЯ ЧАС, в годината на Великото преселение на народите. Местните се страхуваха за нас...

Кръчмата бе съвсем... автентична.

Хм.

Приятно пътуване.

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: Todd   
Дата:   03-09-11 18:52

Ковачевица ,Побит камък,Медени поляни ,Сърница ,Велинград е добър маршрут за високи моторетки , джипки и карачи !!!!


[cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: chepkata   
Дата:   03-09-11 21:57

Lalinda, разбира се, че хората са най-интересни и аз често само си говоря с тях. Не съм казвал, че искам да снимам хора. Не ми трябват портрети на непознати- не обичам да правя такива снимки. Усещането на духа на самото място идва именно от разговора и това е ценното. Но искам да поснимам архитектурата за спомен, не за показване по сайтове. Естествено, че всичко е снимано, но иначе трябва да си консервираме техниката, нали? А въпроса ми беше по-скоро за интересните в района места. Благодаря за отговора ти и на всички други- ще видим какви ще ги спретна.[cool] [cool] [cool]



Публикацията е редактирана (03-09-11 21:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: canonio   
Дата:   03-09-11 22:00

духът на циганията ще го усетиш по пътя нагоре към Ковачевица, Гарантирам ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: chepkata   
Дата:   03-09-11 22:10

Абе, сигурен съм, че всичко и там е "побългарено", но г*з път да види. А то, май не останаха места без "цигания", та сме обречени да си я гледаме. Поне по източни Родопи е чистичко, не като в София.[smilie23] Та си мисля, че и в западния дял може да е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: canonio   
Дата:   03-09-11 22:11

говоря ти за цигански катун, с миризливи мангали на коне, и сополиви циганета, които ти се качват върху колата.

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: black_swans   
Дата:   03-09-11 23:06

маала Кремиковци [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ковачевица и района-места за нощувка
Автор: the_drug   
Дата:   03-09-11 23:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.