Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 ФСБ Симфони
Автор: Стефан   
Дата:   31-08-11 22:24

Кой ще ходи на ФСБ Симфони в Античния театър в Пловдив утре вечер 1.09.? Ако не бях на 7-те рилски езера сигурно щях да се вдигна от София и да отида, но и все си мисля че такъв уникален за България концерт след Пловдив и Бургас трябва да го направят по някое време есента и в София, макар да няма нищо обявено... Някой не знае ли нещо по въпроса? ( сега видях че концерта в Бургас отпада)

Та някой ако ще ходи и ще снима ще е интересно да видим снимки после и още повече видео някой ако заснеме, надявам се в youtube да се появи нещо... Миналия им концерт декември освен че си го записах на видео почти целия си купих и DVD-то на концерта което издадоха, дали пък няма да заснемат и този сега, би трябвало според мен...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: canonio   
Дата:   31-08-11 22:26

уникален за България концерт[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: Стефан   
Дата:   31-08-11 22:30

Ами уникален е защото коя друга българска рок група е правила концерт със симфоничен оркестър? Доколкото знам само някакви частични опити са правени досега...


Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: CyberGene   
Дата:   31-08-11 22:48

ФСБ са ми много любима група, големи професионалисти са, ама нещо в последно време се излагат, което почна още с оная мизерия, дето не дадоха на Пепи Славов, лека му пръст, да свири с тях на концерта на площада, а взеха да викат синчетата си да свирят с тях. Та нещо май... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: Lalinda   
Дата:   31-08-11 22:57

Симфоничен оркестър ли не си виждал, та искаш снимки от концерта?


Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: asahi   
Дата:   31-08-11 23:01

Утре ще правим 40 на една приятелка и концертът се размина.

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   31-08-11 23:04

Да, в Бургас отпада а всички плакати и реклами из града си стоят ... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: n1x0n   
Дата:   01-09-11 02:45

Ами уникален е защото коя друга българска рок група е правила концерт със симфоничен оркестър?

Блубалу, поне на 3 пъти.
http://www.worldmelancholy.net/

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: colorit   
Дата:   01-09-11 14:47

Никсъне, човека говори за РОК ГРУПА. От линка, който си пуснал чух чудесен джаз [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: asahi   
Дата:   01-09-11 22:33

И Ку-ку бенда са свирили със симфоничен оркестър. Дали са рок група е трудно за коментар.

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: mayflowerbg   
Дата:   02-09-11 00:05


Бях - не сте изпуснали кой знае какво, мина доста вяло с малки изключения

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: asahi   
Дата:   02-09-11 00:13

Ти си била изключението [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: sofia96   
Дата:   02-09-11 02:37

Не знам какво ли сте очаквали, имали ли сте въобще идея от музиката на ФСБ или изобщо от прогресив рок музика, едва ли?Споменах за прогресив рок, понеже ФСБ са единствената доказала във времето си квалитетна група в България(страната на чалгата и простотиите), която свири прогресив рок и го прави на световно ниво.Концерта беше великолепен, надмина очакванията ми....Евала, че макар и една единствена група като тях, но поне имаме...

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: asahi   
Дата:   02-09-11 08:57

Ето какво написа Митака в музикантския форум:
"Преди малко се връщам от концерта на ФСБ с Пловдивската филхармония в античният театър Пловдив. Ако трябва да определя с една дума това изключително музикално събитие - тя ще бъде "красив", защото всичко беше красиво - красива музика, красив звук, красива визия, красива публика, красиво място ...въобще на по-добър концерт с българска група не съм бил досега. Саунда изключително детайлен и балансиран. Озвучаването беше от Динакорд - мисля, че беше базирано на системата им Кобра 4 - евала на момчетата представиха се на ниво в един изключително труден за озвучаване концерт - ФСБ, филхармоничен оркестър, секция перкусии, хор, гайди, тъпани, акордеони. Интерсен момент (който много ми допадна) в озвучването на голям лайв беше акустичното изолиране на барабаните в прозрачна кабинка, в резултат на което саунда им беше изключително точен и балансиран в общия микс. Сърдечна благодарност към всички хора, които ни подариха това чудесно музикално изживяване ... "

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: MayFlowerBG   
Дата:   02-09-11 09:40

нямам намерение да споря с никого, всеки си има вкус и очакванията ни са различни;

музиката беше хубава, приятна, спокойно-релаксираща, но защо ли през цялото време имах усещането, че публиката е по-въодушевена от самите изпълнители ...

коментирайте, моля, и участието на ансамбъл "Тракия" - според скромното ми мнение стояха като кръпка


Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: colorit   
Дата:   03-09-11 12:18

"музиката беше хубава, приятна, спокойно-релаксираща"

УЖАС! [smilie10] [smilie10] [smilie10]
те и Пинк Флойд свирят една такава спокойно - релаксираща музика... Бе хора няма ли да се научите преди концерт да се подготвите малко. Специално пък ФСБ си шернаха цялата дискография на сайта. "спокойно - релаксираща" УЖАС! Аз от надписа "ФСБ" настръхвам.....

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: MayFlowerBG   
Дата:   03-09-11 12:31

точно това казах - спокойно и релаксиращо, можеше да затвориш очи и да слушаш; явно не се подготвям правилно, посещавам концерти на музиканти, които правят и шоу освен музика, пък и всеки ден си пускам Металика със симфоничен, така ми се пада на блондинката ниедна [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: Todd   
Дата:   03-09-11 12:35

Теа музики не са за всеки ....

[cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: colorit   
Дата:   03-09-11 13:22

"Металика със симфоничния оркестър"
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ти май наистина си блонди



Публикацията е редактирана (03-09-11 13:23)

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: MayFlowerBG   
Дата:   03-09-11 13:41


[smilie5] ... [cool]

(отива да си посипе косата с пепел)


Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: ejko   
Дата:   03-09-11 13:49

Прогресив рок е хубаво, но ФСБ и Пинк Флойд си имат някой класови различия... Спокойно може да харесваш вторите, дори да са ти любима група, без да си фен на първите...
Само не ми скачайте много..., все пак лично мнение...

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: asahi   
Дата:   03-09-11 13:49

Няма нужда.
Има сложна музика, която не се възприема пълноценно от първия път и трябва повече слушане, натрупване, осмисляне.

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: MayFlowerBG   
Дата:   03-09-11 14:12

Асахи, извинете блондинката [smilie5] от концерт на живо очаквам малко повече живец от страна на изпълнителите

със същия успех можех да седна зад оградата на амфитеатъра (накачулена с платнища, като че ли имаше какво да крият)и да си слушам, при това безплатно

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: colorit   
Дата:   03-09-11 14:25

Асахи, всъщност това е стойностната музика - тази, която иска много слушане и всеки път откриваш нови детайли, и след двайсет години пак ти звучи актуално и вълнуващо. Тъй като от 3 седмици подготвям домочадието за бургаския концерт, който отпадна, изрових цялата дискография на ФСБ и си дадох сметка, че това е една от най-стойностните групи, които съм слушал някога. Да чуеш баса и вокала на Александър Бахаров и барабаните на Петър Славов - безценно /както се казваше в една реклама/ [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФСБ Симфони
Автор: colorit   
Дата:   03-09-11 14:29

"от концерт на живо очаквам малко повече живец от страна на изпълнителите"
Блонди, аз пък от концерт на живо очаквам от изпълнителите да музицират, а не да ми се правят на маймуни. То всъщност, които не могат да свирят залагат на атркцията, разбира се има и изключения

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.