Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Камерата на Цариградско в София
Автор: diandimov   
Дата:   22-08-11 20:06



Някой знае ли за камерата на Цариградско след Полиграфията в посока центъра:
1. Над каква скорост се задейства?
2. Бус лентата влиза ли в кадъра?
3. Ще ме засече ли ако съм с кол`ло(разбира се с подходящата скорост)?
4. Ще може ли да си взема снимката, ако ме снима с кол`ло в бус лентата за фейсбука?

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: mopt   
Дата:   22-08-11 20:20

Сигурно може да те снима, но как ще те разпознаят?

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: alsash   
Дата:   22-08-11 20:26

....непротивоконститувателствувай...бре...

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   22-08-11 20:32

Бус лентата влиза, можеш да си сигурен.
Само пришълци карат в нея, защото не знаят за камерата.


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: snoopoff   
Дата:   22-08-11 20:35

пришълци

[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: MarinY   
Дата:   22-08-11 20:58

"пришълци", ама от зоната наречена България.
"Гостите", навлизащи в тази територия, са според "местните" с толкова промити мозъци, че и на ум не би им дошло да влезат в тази лента.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: lakosta   
Дата:   22-08-11 21:06

щом си с колело караш в най-лявата ...нема начин да не те снимат ...и разни други хубави неща!

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 21:08

Там има 2 камери. Първата снима над 60км/ч. Дали ще те накажат за +10км/ч е друг въпрос. Вижда трите ленти едновременно, а на прегрешилата кола има маркер. Последното са ми го казвали, не съм го виждал. Факт е, че там са ме изпреварвали, бил съм на снимката, но не са ме търсили.

Втората камера е след 15м и гледа в бус лентата. Вероятно снима всичко, но последната дума има КАТ.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: alsash   
Дата:   22-08-11 21:09

...те освен мотоциклетите и велосипедите имаха номера....[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: slivenski   
Дата:   22-08-11 21:09

дий инвЕЙдъърс... ин калър... [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 21:13

И моето колело е с номер - СА911 май беше.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   22-08-11 21:39

Напротив, Марине Йорданов, Йотов, Йовков или какъвто и да си.

Често пътувам с автобус № 84 именно в бус лентата и виждам с очите си, че прегрешилите са с номера извън София.

Струва им се сладичко в час пик да се мушнат пред или след автобуса, докато в другите две ленти ГЛУПАЦИТЕ чакат.

Често произшествията в София също са на водачи с коли с регистрация вън от столицата. Може и да не ви се вярва, но е така.
Тук си е джунгла.
Софиянци с коли са ми казвали, че да караш тук е просто да влизаш от една опасна ситуация в друга... Няма нищо нормално.


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 21:47

Да бе. Как ли оцеляват 99.99% от участниците в движението? Не вярвам да са факири.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: nnenov   
Дата:   22-08-11 22:26

Като казахте пришълци, снощи към 19 и нещо, в як трафик един "ейлиън" от Враца излезе от тунена при Бриколаж (еднопосочен е) право в насрещното на цариградско шосе, където бях и аз с цялата фамилия в колата. Колите яко се кръстосаха, подпалиха си спирачките всички и като по чудо не стана яко мазало.

След 10 секунди тъпеене и мислене, младежите с извънземната джета от 82-ра така направха обратен завой, че се набодоха странично в най-лявата лента и съответно напълно препречиха Цариградското.

Това в час пик, когато от там минават сигурно 20 коли в секунда със 80-100 км/ч.

Мисля си какъв късмет имат пришълците, че не ги пресрещна някой камион в насрещното в тунела... или някой автобус на цариградското.

Фън...

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: MarinY   
Дата:   22-08-11 22:30

Лалинда, ми нали и аз това казвам. Прочети ми поста още веднъж.

П.П. Доп. Обяснения: Никой живял извън границите на България, няма и да помисли да навлезе и да кара в резервна лента. [smilie7]

П.П.П. Йорданов ми е фамилията. [beer]



Публикацията е редактирана (22-08-11 22:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: promis   
Дата:   22-08-11 22:31

Ми смятай що за организация на движението има, щом само местните могат да се оправят в тия тунели [smilie5]
Аз съм виждал турско бусче да се качва на магистрала Тракия в насрещното. Бахти държавата сме [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: canonio   
Дата:   22-08-11 22:39

Никой живял извън границите на България, няма и да помисли да навлезе и да кара в резервна лента.


да бе, да...
точно тези хора го правят най-много..
липсата на маркировка ги кара.
И още нещо - румънците по източните пътища мрат като мухи.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: exo99   
Дата:   22-08-11 23:05

На Цариградско е забранено за велосипеди и мотоциклети.

И оня малоумник, дето днес се претрепа с над 200, не е трябвало да кара там.

Та с кулолото , ако караш там си в нарушение.

Истина е, че хора от прованса карат като джигити.

В София в центъра почти вксички спират на пешеходните пътеки, но провансалите си карат като на село.

Щом е яхнал таратайката, край - той е над всички.

Та днес някакъв русенски селинджър щеше да ме отнесе на зебрата на "Раковски" и "Ив. Вазов".
Но на около 20 метра след това го спряха катаджиите.
И добре, че бяха те, та ме задържаха да не го пребия русенското говедо.

[beer]

ПП под селинджъри визирам всички простаци на автомобил, независимо от родно място и местоживеене.
Такива има достатъчно и родени в София, но все пак спазват малко повече правилата на движение.
Вече май по това можеш да познаеш водачите - ако не спират на пешеходните пътеки - в 80 % от случаите са "диви селяни" от малки градччета. [beer]



Публикацията е редактирана (22-08-11 23:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: exo99   
Дата:   22-08-11 23:19

Орлин Драганов ми пише, че като подкара бързо кулолото по Цариградското, ще си има после спомен от спиидкамерата.[smile]

Добра идея, не знам като си колоездач, дали могат да ти наложат глоба.
Книжката не могат да ти вземат.[smile]

Дано само да оцелееш , да не те отнесе някой комплексар, барабар с кулолото.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: seaman58   
Дата:   22-08-11 23:24

Да бе, оня с мотора и той бил див селянин от малко градче. Само дето името на градчето било София. А, и ония каубоите с пистолетите и те от едно малко градче, пак София се казвало.
Това софетат не се погледнете в огледалото и все другите ви виновни.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Jim__Beam   
Дата:   22-08-11 23:27


.. Между другото , за пръв път чух днес , повториха го еН брой пъти , че цариградскио булевард бил забранен за мотори .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

.. Никъде не съм виждал знак ..... знам , че е забранен за камиони след 4-ти километър , ама за мотоциклети ... [smilie11] [smilie11]

.. Карал съм стотици пъти по него с мотор , никой не ме е спирал , аджеба .... [smilie7] [smilie7]

Всъщност , каква е логиката на тая забрана , че нещо не се сещам .... [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Stemer   
Дата:   22-08-11 23:29

Леле леле , както казват приятели от София. Странното е че във Варна като видя някой да шари от лента в лента или да прави ляв завой от дясната лента при, това на скорост познай коя буква от номера ми се набива в очите? Но още седмица и гражданите от София си тръгват.
Иначе съм съгласен, че липсата на адекватна маркировка в много случаи е причина за неадекватно поведение на пътя, вкючае и моето.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 23:38

Коя буква? ТХ [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: aeobs   
Дата:   22-08-11 23:56

Стига с това ТХ бре, имат най-малко ПТП-та на брой автомобили в България. Това означава или, че са най-добрите шофьори (имат най-добрата пътна инфраструктура) или са факири както ти си написал.
Истината е, че от Пловдивчани, Варналии и Софиянци последните сме най-неадекватни на пътя, това виждам аз. Във Варна някакси кулутурата на пътя е най-висока. В Пловдив всичко е точно по принцип, но понякога има небивали ситуации, все едно гледаш азиатски шофьори. В София 50/50 с възможността за абсолютно всичко да се случи на пътя.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 00:01

Карали сме из Варна, знаем се. И в Пловдов се знаем. Ако си навит напиши си на едно листче списък с критерии за безопасно движение и ще те повозя 30 минути в София да си събереш данните. В Пловдив и Варна сам си ги събирай, ама поне ще имаш обективна оценка и сравнение. Без листче не ме търси.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: aeobs   
Дата:   23-08-11 00:08

В София се нарушава ЗДП по толкова много начини както никъде другаде. И то от всички шофьори. Вярно е, че инфраструктурата е ужасна и го налага, но това не го прави по-малко маловажно и безопасно. Затова някой като дойде тук и му трябва време за да свикне с неписаните закони по софийските улици.
Но софиянци във Варна/Пловдив са по-зле отколкото Варналии/Пловдивчани в София при всички случаи.
Това са изградени навици, както някой по-нагоре беше написал, че от по-малките градове не спирали на пътека. Ами това е защото при тях почти никой не ги пресича тези пътеки. Съответно и пешеходците си мислят, че в София можеш да пресичаш като в малкия град, където като свети червено и на 100 метра в двете посоки често няма кола нормално да преминат.



Публикацията е редактирана (23-08-11 00:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-08-11 00:10


... Добре че направиха околовръстно на Страшна Загора ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... Иначе, преди , града го минавах като Вечния сокол през метеоритен поток ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. нема такива екземпляри , като в Загората ..... [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: docenta   
Дата:   23-08-11 00:21

Аз мисля, че в София се кара много по-лесно и безопасно от родната Враца.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: ценослав   
Дата:   23-08-11 00:28

Айде да не започваме темата "Как карат Софетата в провинцията", че ще стане мазало.:)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-08-11 00:33


.. Интересно , как карат .... [smilie8] [smilie8]

.. Аз лично , у чужд град, се оглеждам като плъх у трици ..... да не ме изненада некое местно НЛО .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-08-11 00:48


.. По молба на OrlinDraganov ..... му пускам поста ... [smilie3]

--------------------------
Напиши, ако обичаш, в темата за камерата на цариградско, че лошите автомобилисти пак наакаха хубавата велосипедна тема и това е некоректно поведение, а не жизнерадостното попържване на общо основание. :D
---------------------------------


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: niks1973   
Дата:   23-08-11 00:49

Бе да не започваме с глупостите, ама елате за видите как карат автомобилите със софииска регистрация като стъпят във Враца :) Като отвързани :) Няма да броя колко нарушения на квадратен метър правят. Разликата във водачите не е в това от къде са, а колко имат в главата :)
И ми е интересно ако колите с несофииска регистация са "пришъци" дали останалите не са "каубои" [beer] (Cowboys & Aliens)

Благодаря за вниманието [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: exo99   
Дата:   23-08-11 00:54

Но не спират на пешеходни пътеки.

В София гледам от две - три години, почти всички водачи дават предимство на пешеходеца.

В чужбисна си още на тротоара и хората спират, но там е друг свят.
Говоря по-конкретно за Лондон.
В Париж арабеските си карат както в арабско.
[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-08-11 01:03



.. Преди седмица - две , в Слънчев бряг , спрях на пешеходна пътека .... имаше три пички на бундюра, не беше навалица , но така съм свикнал тука .... [smilie7] [smilie7]

.. Оня отзадзе .... първо че , едвам спря .... и после почна да ми свирка щото щеше да ме джасне за малко ....[smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. Бургаска регистрация - Опел Вектра ..... местно куче , ръийш ли .... [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: aeobs   
Дата:   23-08-11 01:07

О Бургас са... да речем просто Бургас. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: canonio   
Дата:   23-08-11 01:09


Има хора ускоряват до към 80-90, без да дават признак, че изобщо спират на пътеки, другият отзад и той настъпва, а оня първия вземе, че рязко набие кучките.... Много селски номер е това, да знаете....

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: canonio   
Дата:   23-08-11 01:12

Миналата седмица една овца се засили да минава на последно зелено. Аз и още един плътно зад нея бързаме и ние.... Светна жълтото и онази рязко отвори парашута в средата на кръстовището... Едвам спрях почти отгоре и, пък онзи зад мен направо слезе от колата....

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: exo99   
Дата:   23-08-11 01:15

И кой е за е...е в тази ситуация?

Дали тази, която е на зелено или вие - бързаците?

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: canonio   
Дата:   23-08-11 01:19

ние сме за еване...
исках само да кажа, че ако имате намерение да карате по правилата, трябва да го правите видимо за останалите водачи. От шофьорска (колегиална) гледна точка. Не мога да очаквам всеки път, че някой ще се засили до 80 преди кръстовището и безпричинно ще реши да се закове на жълто....

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: exo99   
Дата:   23-08-11 01:21

Е, кой малоумник се засилва в града по улиците с 80?

В София на по-скоростните улици няма пешеходни пътеки, евентуално светофари.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-08-11 01:23

.. Факт е , че кучките нямат преценка за светофарите .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Преди два месеца , в самото Банско , гледам светофара показва 4 секунди до края на зеленото .... пред мен неква малка колица /явно пичка/ ....

Давам пълна газ да хвана светофара след нея ..... и .... на една секунда оставаща - СПИРА ..... [smilie11] [smilie11]

.. Нямах голям избор , още газ ... влизам в насрещното , заобикалям я .... и минавам кръстовището вече на червено .... [smilie7] [smilie7] [smilie7] ... добре че нямаше коли от перпендикулярната посока .... [smilie7] [smilie7]

.. Проблемът беше , че имаше куки точно след светофара ...... изгледаха ме с очи като портокали .... [smilie10] [smilie10] [smilie10]


Мислех че ще ме подгонят ...... ама , явно са преценили , че нямат шанс ... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: canonio   
Дата:   23-08-11 01:26

Ми засилваме се, уж по-бързо стигаме, ама си е грешка...
А то в СФ от трафик остава ли къде да се засилиш?

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: aeobs   
Дата:   23-08-11 01:36

В софия всички се силим, така, че спиране от 80 до черта си е очаквано винаги. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Славов   
Дата:   23-08-11 01:43

Е те само селяците в София карат като луди, местните са печени, ама са малко .... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: aeobs   
Дата:   23-08-11 01:48

Средната скорост в София сигурно е двойно нормалната за останалата част на страната. Просто иначе ще отнема по час и половина да се прибереш от работа. Всички го знаят и всички го правят, катаджиите също рядко отварят дума за скорост, защото знаят положението.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: MarinY   
Дата:   23-08-11 02:15

Малко "странично" мнение.
Слуховете, че видиш ли, в България се кара бързо и много "професионално" са силно преувеличени.

Миналата седмица, почти инкогнито бях в страната. Навъртях около 600-700 км, половината в София, после Пазарджик - Батак - Велинград - Белово - София. Движението е станало доста по-културно. В града, спокойно, без или почти без наглеци. Задръстванията са смешни. По магистралата имаше две-три изпълнения, наистина супер просташки, но нямах изправяне на нокти. Дори, като цяло, по многолентовите пътища, ми се струва, че
маневрите са тромави и несигурни.

[beer]



Публикацията е редактирана (23-08-11 02:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: aeobs   
Дата:   23-08-11 02:35

Е, какво движение искаш да видиш в София в края на Август... [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: ejko   
Дата:   23-08-11 09:03

Аз като карам по непознати пътища по разни паланки и как ме псуват. Аз си спирам на стопове, давам предимство на дясностоящи, пешеходци и т.н., а зад мен свиркат, псуват, викат... а-у...
Един ми разправяше да се науча да карам, за какво съм спирал на стопа, като се виждало, че няма кола...
Така че зависи във Враца какво наричат нарушение..., аз по някакви стандарти може и 200 нарушения на минута да правя, само светейки с фарове през деня. Нещо което дразни хората из страната, дори във времето, когато е задължително...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: stemer   
Дата:   23-08-11 09:39

Asahi - регистрация ТХ е друга бира [cool]
Факт е че като стигна в София включвам на спорт. Движението е по-динамично. И когато в колата имам приятел софиянец да ме предупреждава навреме къде да се престроя нямам никакви ядове. Иначе тук във Варна трябва да се кара по бавно - на всеки 200 м има светофар. Не страдам от местен патриотизъм - и мен много ме дразнят разни бързаци, които ме заобикалят с мръсна газ, когато спра на пешеходна пътека, но определено мисля, че има напредък по отношение толерантността на пътя.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: ejko   
Дата:   23-08-11 09:44

И на мен ми се струва, че има напредък, но май е само в по-големите градове... Но то трябва да се почне от някъде...

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: imitev   
Дата:   23-08-11 09:56

А на мен ми се струва че всички в БГ разбират от коли, от жени и от футбол [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ПП: Затова футбола ние у ряката, жените ни са нае.ани, а по пътищата е касапница [cool]

ППП: Най-просташките катастрофи ги правят най-големите тарикати и недосегаеми водачи...

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Todd   
Дата:   23-08-11 10:01

Аз от футбол не разбирам и ако питат мен всички ритнитопковци - на борсата !!!

[cool] [cool] [cool] [cool]

За нае.ани-ните жени - сто пъти съм ви казал - обаждайте се !!![smilie7]

За катастрофите .... ще се сетите защо някога не им даваха да имат коли и чакаха по 15 години за тях - защото познаваха народопсихологията на племето !!!

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 10:21

Вярно е, че се пооправят нещата. Това, обаче, не бива да ни успокоява.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: vinse   
Дата:   23-08-11 10:22

Абе в София се кара диво и не особено щастливо. Аз по принцип съм неделен шофЕр, заради многото село из улиците ама в редките случай, когато ми се налага да ползвам колата по средата на работен ден очите не сами на на четири ами са ми на десет.
Карам си аз по път с предимство и някакъв малоумни изкача от улица, която се намира от лявата ми страна без дори да спре на кръстовището и да се огледа, разминахме се може би на педя и после продължи да кара в насрещното успоредно с моята кола.
Минавам по околомръстното, в комплект сме от може би десетина автомобила защото пред нас има тир, който ни спира. Един гъзар обаче решава да направи масово изпреварване на цялата колона - не успя защото в насрещното идваше друг тир и гъзара сви в ляво в една поляна, за да не се удари челно.
Друг пък още по неделен шофьор и от мен караше по средата на еднопосочен двулентов път сума време и абсолютно никаква сигнализация от моя страна не можеше да го накара да се движи в крайна дясна лента, за да мога да го изпреваря.
След тия случки русата кифла движеща се в насрещното въобще не ми направи впечатление [smilie5]
И това само за 3 часа каране из София, представям си какво ще е ако бръмча целодневно през работните дни [smilie21]



Публикацията е редактирана (23-08-11 10:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 10:27

Ако бръмчиш целодневно тези неща ще ги забелязваш и предвиждаш 500м по-рано.
Пичът в поляната няма да изкара много, да знаеш. Дано не пребие и някой друг.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   23-08-11 10:47

Аз разбирам от футбол и жени, от коли - не толкова.
Но колко му е да ги науча и тях, ако си го поставя за цел (дори имам книжка, която ми трябваше, за да покрия норматива за международен наблюдател - в смисъл, ако гръмнат някъде шофьора ти, да се оправяш сам).

Това, че съм разбирала от футбола ми го казаха мъже, у които бях на гости преди много години, по време на някое от световните първенства (по футбол).

Що се отнася до жените, отлично разбирам коя не става за нищо, освен да пече мусака.
Повечето са точно такива.
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Todd   
Дата:   23-08-11 10:49

Повечето не стават за мусака !!!!

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: vinse   
Дата:   23-08-11 11:15

Епа то на футбола кво има да му разбираш [smilie21]
Иначе една жена трябва задължително да знае как се прави мусъкъ и кекс [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: photogamen   
Дата:   23-08-11 11:41

Ето я идиотката http://vbox7.com/play:9c9b68434d

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: pif   
Дата:   23-08-11 12:50

10 000 лева/час през работно време и 3000 лв/час вечер и събота и неделя ще са приходите от глоби на кръстовището на раковска пред военния клуб. Там има монтирани 20 камери и ако някой си седне на Д-то и започне да наказва нарушителите - бюджета ще се оправи.
Подобно е положението и на лъвов мост в посока сточна гара. Там обаче има само 5 камери за това платно. Кръстовището преди тунела в посока люлин може да генерира спокойно по 15-18000 лв/час защото там тарикатските посоки са 2.
Задайте си въпроса на кой му е изгодно нещата да са оставени на произвола и иска да се лиши от едни 500 000 лв от глоби всеки ден ?

Ако някой е карал из Варна може да си зададе същия този въпрос защо там шофьорите спазват правилата и на кой там е изгодно да ги спазват.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 15:07

Камерата пред Екото на Вапцаров я демонтираха. Може да са я забили някъде другаде. Тя и без това не работеше - беше само кутията.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: danvan16   
Дата:   23-08-11 18:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: грегари   
Дата:   23-08-11 19:23

знам, че е пускано ама е златно.
http://vbox7.com/play:59a9cd3f

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: мара   
Дата:   23-08-11 19:26

а да има перничани зад волани? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: nodoubt   
Дата:   23-08-11 19:30

на вапцаров има нова по-ефективна камера, да не прекалявате като я няма старата ей [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: niks1973   
Дата:   23-08-11 19:54

Нарушението си е нарушение, независимо дали във Враца, София или на друго място. Не спазваш ли Закона за движение по пътищата си в нарушение. Това е единственият критерии.


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 20:12

Коя и къде е новата камера на Вапцаров?

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Стоев   
Дата:   24-08-11 01:00

http://antiradar.braindumpz.com/


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   24-08-11 01:58

Срещу Карфур има обозначена на картата, ама другите две ги няма вече. Утре ще я провера.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Стоев   
Дата:   24-08-11 02:04

Ако си инсталираш програмката антирадар на талафона ще се скъса да те предупреждава....

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   24-08-11 14:28

Антирадар е неточно.
Антирадар щеше да е, ако завиваше колата ти с антирадарно покритие, което да намали до минимум обратното разсейване при облъчване от въпросния радар.

То май засл. инж. асахий дори ви ги е обяснявал някъде тия неща...
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   24-08-11 14:35

Не поддържам такива телефони, дето ще ми пискат през 100 метра. И сега радар детекторът ме тормози достатъчно.

Ако създателят на програмката я е кръстил "антирадар" няма какво да направим по въпроса.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.