Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Камерата на Цариградско в София
Автор: diandimov   
Дата:   22-08-11 20:06



Някой знае ли за камерата на Цариградско след Полиграфията в посока центъра:
1. Над каква скорост се задейства?
2. Бус лентата влиза ли в кадъра?
3. Ще ме засече ли ако съм с кол`ло(разбира се с подходящата скорост)?
4. Ще може ли да си взема снимката, ако ме снима с кол`ло в бус лентата за фейсбука?

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: mopt   
Дата:   22-08-11 20:20

Сигурно може да те снима, но как ще те разпознаят?

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: alsash   
Дата:   22-08-11 20:26

....непротивоконститувателствувай...бре...

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   22-08-11 20:32

Бус лентата влиза, можеш да си сигурен.
Само пришълци карат в нея, защото не знаят за камерата.


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: snoopoff   
Дата:   22-08-11 20:35

пришълци

[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: MarinY   
Дата:   22-08-11 20:58

"пришълци", ама от зоната наречена България.
"Гостите", навлизащи в тази територия, са според "местните" с толкова промити мозъци, че и на ум не би им дошло да влезат в тази лента.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: lakosta   
Дата:   22-08-11 21:06

щом си с колело караш в най-лявата ...нема начин да не те снимат ...и разни други хубави неща!

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 21:08

Там има 2 камери. Първата снима над 60км/ч. Дали ще те накажат за +10км/ч е друг въпрос. Вижда трите ленти едновременно, а на прегрешилата кола има маркер. Последното са ми го казвали, не съм го виждал. Факт е, че там са ме изпреварвали, бил съм на снимката, но не са ме търсили.

Втората камера е след 15м и гледа в бус лентата. Вероятно снима всичко, но последната дума има КАТ.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: alsash   
Дата:   22-08-11 21:09

...те освен мотоциклетите и велосипедите имаха номера....[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: slivenski   
Дата:   22-08-11 21:09

дий инвЕЙдъърс... ин калър... [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 21:13

И моето колело е с номер - СА911 май беше.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   22-08-11 21:39

Напротив, Марине Йорданов, Йотов, Йовков или какъвто и да си.

Често пътувам с автобус № 84 именно в бус лентата и виждам с очите си, че прегрешилите са с номера извън София.

Струва им се сладичко в час пик да се мушнат пред или след автобуса, докато в другите две ленти ГЛУПАЦИТЕ чакат.

Често произшествията в София също са на водачи с коли с регистрация вън от столицата. Може и да не ви се вярва, но е така.
Тук си е джунгла.
Софиянци с коли са ми казвали, че да караш тук е просто да влизаш от една опасна ситуация в друга... Няма нищо нормално.


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 21:47

Да бе. Как ли оцеляват 99.99% от участниците в движението? Не вярвам да са факири.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: nnenov   
Дата:   22-08-11 22:26

Като казахте пришълци, снощи към 19 и нещо, в як трафик един "ейлиън" от Враца излезе от тунена при Бриколаж (еднопосочен е) право в насрещното на цариградско шосе, където бях и аз с цялата фамилия в колата. Колите яко се кръстосаха, подпалиха си спирачките всички и като по чудо не стана яко мазало.

След 10 секунди тъпеене и мислене, младежите с извънземната джета от 82-ра така направха обратен завой, че се набодоха странично в най-лявата лента и съответно напълно препречиха Цариградското.

Това в час пик, когато от там минават сигурно 20 коли в секунда със 80-100 км/ч.

Мисля си какъв късмет имат пришълците, че не ги пресрещна някой камион в насрещното в тунела... или някой автобус на цариградското.

Фън...

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: MarinY   
Дата:   22-08-11 22:30

Лалинда, ми нали и аз това казвам. Прочети ми поста още веднъж.

П.П. Доп. Обяснения: Никой живял извън границите на България, няма и да помисли да навлезе и да кара в резервна лента. [smilie7]

П.П.П. Йорданов ми е фамилията. [beer]



Публикацията е редактирана (22-08-11 22:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: promis   
Дата:   22-08-11 22:31

Ми смятай що за организация на движението има, щом само местните могат да се оправят в тия тунели [smilie5]
Аз съм виждал турско бусче да се качва на магистрала Тракия в насрещното. Бахти държавата сме [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: canonio   
Дата:   22-08-11 22:39

Никой живял извън границите на България, няма и да помисли да навлезе и да кара в резервна лента.


да бе, да...
точно тези хора го правят най-много..
липсата на маркировка ги кара.
И още нещо - румънците по източните пътища мрат като мухи.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: exo99   
Дата:   22-08-11 23:05

На Цариградско е забранено за велосипеди и мотоциклети.

И оня малоумник, дето днес се претрепа с над 200, не е трябвало да кара там.

Та с кулолото , ако караш там си в нарушение.

Истина е, че хора от прованса карат като джигити.

В София в центъра почти вксички спират на пешеходните пътеки, но провансалите си карат като на село.

Щом е яхнал таратайката, край - той е над всички.

Та днес някакъв русенски селинджър щеше да ме отнесе на зебрата на "Раковски" и "Ив. Вазов".
Но на около 20 метра след това го спряха катаджиите.
И добре, че бяха те, та ме задържаха да не го пребия русенското говедо.

[beer]

ПП под селинджъри визирам всички простаци на автомобил, независимо от родно място и местоживеене.
Такива има достатъчно и родени в София, но все пак спазват малко повече правилата на движение.
Вече май по това можеш да познаеш водачите - ако не спират на пешеходните пътеки - в 80 % от случаите са "диви селяни" от малки градччета. [beer]



Публикацията е редактирана (22-08-11 23:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: exo99   
Дата:   22-08-11 23:19

Орлин Драганов ми пише, че като подкара бързо кулолото по Цариградското, ще си има после спомен от спиидкамерата.[smile]

Добра идея, не знам като си колоездач, дали могат да ти наложат глоба.
Книжката не могат да ти вземат.[smile]

Дано само да оцелееш , да не те отнесе някой комплексар, барабар с кулолото.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: seaman58   
Дата:   22-08-11 23:24

Да бе, оня с мотора и той бил див селянин от малко градче. Само дето името на градчето било София. А, и ония каубоите с пистолетите и те от едно малко градче, пак София се казвало.
Това софетат не се погледнете в огледалото и все другите ви виновни.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Jim__Beam   
Дата:   22-08-11 23:27


.. Между другото , за пръв път чух днес , повториха го еН брой пъти , че цариградскио булевард бил забранен за мотори .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

.. Никъде не съм виждал знак ..... знам , че е забранен за камиони след 4-ти километър , ама за мотоциклети ... [smilie11] [smilie11]

.. Карал съм стотици пъти по него с мотор , никой не ме е спирал , аджеба .... [smilie7] [smilie7]

Всъщност , каква е логиката на тая забрана , че нещо не се сещам .... [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Stemer   
Дата:   22-08-11 23:29

Леле леле , както казват приятели от София. Странното е че във Варна като видя някой да шари от лента в лента или да прави ляв завой от дясната лента при, това на скорост познай коя буква от номера ми се набива в очите? Но още седмица и гражданите от София си тръгват.
Иначе съм съгласен, че липсата на адекватна маркировка в много случаи е причина за неадекватно поведение на пътя, вкючае и моето.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   22-08-11 23:38

Коя буква? ТХ [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: aeobs   
Дата:   22-08-11 23:56

Стига с това ТХ бре, имат най-малко ПТП-та на брой автомобили в България. Това означава или, че са най-добрите шофьори (имат най-добрата пътна инфраструктура) или са факири както ти си написал.
Истината е, че от Пловдивчани, Варналии и Софиянци последните сме най-неадекватни на пътя, това виждам аз. Във Варна някакси кулутурата на пътя е най-висока. В Пловдив всичко е точно по принцип, но понякога има небивали ситуации, все едно гледаш азиатски шофьори. В София 50/50 с възможността за абсолютно всичко да се случи на пътя.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 00:01

Карали сме из Варна, знаем се. И в Пловдов се знаем. Ако си навит напиши си на едно листче списък с критерии за безопасно движение и ще те повозя 30 минути в София да си събереш данните. В Пловдив и Варна сам си ги събирай, ама поне ще имаш обективна оценка и сравнение. Без листче не ме търси.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.