Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 сайт за книги
Автор: papi   
Дата:   08-08-11 00:21

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: papi   
Дата:   08-08-11 00:21

за телефон
за свободно сваляне

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: Ivodam   
Дата:   08-08-11 01:06

Абе Читанката уж, ма много сериозни липси има...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: danvan16   
Дата:   08-08-11 11:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: mihajlov2   
Дата:   08-08-11 12:15

Ако четеш на руски, има сайтове бол... А там и книгите са мноого повече от читанката.
Например:

http://litportal.ru/

или:

http://lib.ru/

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: sirkhann   
Дата:   08-08-11 12:56

Аз съм класик, обичам книгите на хартия. АйПодове, Киндългардъни - дръжте си ги [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: zizero   
Дата:   08-08-11 13:41

Като sirkhann [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: ivodam   
Дата:   08-08-11 13:52

sirkhann: Нема лошо. Ама не можеш да вземеш със себе си 200 хартиени книги, като тръгнеш нанякъде. Всъщност, и 10 не можеш. Не можеш да четеш на тъмно, хартиените книги освен това събират и сами генерират адски много прах и са кофти за деца с алергии примерно...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: Lalinda   
Дата:   08-08-11 14:54

Важното е хората да четат, съответно да мислят, не е важно как точно ще го правят.


Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: evelinster   
Дата:   08-08-11 16:38

Скоро си харесах една книжка (в книжарница), в момента в който се хванах да мисля колко работа ще е да я сканирам и да си я кача на киндъла я оставих...

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: ivanov.10   
Дата:   13-08-11 16:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: sirkhann   
Дата:   15-08-11 14:59

ivodam- е, прав си! Да го кажем така: има книги, които бих чел на хартия- художествена литература, например. Справочно-техническата литература ми е по-лесно да я чета на компютър, защото може да се търси вътре по дума, която ми трябва.

Въпросът е- имам много PDF-и с техническа документация, които съдържат схеми и т.н. Е тях с какъв четец мога да ги чета, който хем да не е таблет в стил iPad, хем да може да отваря огромни PDF-и с изображения, схеми и т.н. Има ли такова нещо изобщо? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: philipz   
Дата:   15-08-11 22:43

@sirkhann
Отговора ми няма да ти хареса, но като ми се наложи да гледам схема паля нотбука дето е с екран 1920х1200. Ако и това не ми харесва (малко е неудобно да скоролираш непрекъснато на чаршафи А3) CTRL-P на истински А3 и готово.

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: asahi   
Дата:   15-08-11 23:49

biblio.bg

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: canonio   
Дата:   15-08-11 23:50

като кака....

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: sirkhann   
Дата:   16-08-11 14:21

Абе, аз имам доста дебели книги с техническа литература... главно А4. Имам принтер, ама 1000 страници парцали не ми се принтират, щото на третата книга съм си избил парите за Киндъл, примерно. Лаптоп не ми е оферта.

Май ще се чака Киндъл 4. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: veselinhristov   
Дата:   16-08-11 15:07

www.star05.net

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: odut   
Дата:   16-08-11 15:20

sirkhann май Kindle DX е точно за това, за което питаш

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: odut   
Дата:   16-08-11 15:24

Kindle DX


Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 15:39

Сега като му видях цената на тоя Kindle DX, може би е добре да обърнеш и внимание на накой таблет като ASUS Transformer. Имаш така или иначе поддръжка на Amazon + още доста предимства: цветен екран, повече памет, браузер, много софт, PDF-ите могат да бъдат преформатирани за по-дудобно четене и т.н. Изобщо всички благини, които един таблет предлага.

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: asahi   
Дата:   16-08-11 16:16

Всички без е-папер.

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: s_dyakov   
Дата:   16-08-11 16:33

А DX-a е ли Unicode като нормалния Киндл или е с по стария софт и кирилицата не печели?

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: odut   
Дата:   16-08-11 17:21

jivkojj ако човека чете по много на този ASUS Transformer ще му изтекат зъркелите, докато Kindle е направен специално за четене и хич не тормози зрението колкото и да се блещиш у него.


Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: ivodam   
Дата:   16-08-11 17:26

Имах за малко Киндъл, не е вярно, че не тормози зрението, вечер на нормалната лампа в стаята не ми беше възможно да го чета, трябваше да си сложа наблизо нощна или настолна лампа. И екранът му е твърде, твърде малък...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: сайт за книги
Автор: Orlin   
Дата:   16-08-11 17:40

Да четеш книги на електронен четец е безценно - десетки и стотици книги са ти достъпни без теглото на хартията, без търсенето из книжарници и без... разходите понякога.

Да четеш книги на хартия е безценно - удоволствието да разгърнеш листите, мириса на старата хартия, текстурата на корицата на старото издание...

Има си място за всичко. Криминале за през отпуската не бих взел на хартия, а ценна стара книга трябва да стои на рафта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.