Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: мара   
Дата:   14-08-11 10:46

...или списание 8 като част от фотофорум [smilie5] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: tnt   
Дата:   14-08-11 11:23

http://www.spisanie8.bg/

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: icikonti   
Дата:   14-08-11 11:50

Потопа си е е готино събитие!Нещо като историята за кораба "Титаник", на древността!Разтърсващо и предавано от поколение на поколение.
Между другото, българите сме споменати като народ, произлизащ от Зиези, незнамкой си син на НОй.Но отметката на арабския автор е някъде през 2 век сл.Хр.

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: мара   
Дата:   14-08-11 11:56

ами струва си да се прочете материалът в списанието. има го мисля и в електронния вариант. аз доста отдавна съм чувала тези теории, които са доста състоятелни впрочем, от разни хора, вкл. и археолози.

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: dtv   
Дата:   14-08-11 12:12

маро, ма...
[smilie5] [smilie18] [smilie24]

ей, супер, любимото ми списание [smitten] като бях малка ми подариха един ВЙЕФ задето съм знаела много за мазането, архитектурата на бъдещето и космоса...пък аз изобщо не знаех, че някой е пращал нещо...пък в бъдещето вече знам, че архитектурата на бъдещето не е такава и че нищо не знам...с космоса още нямам връзка...абе, много приятни изненади [smile] [smilie5] [smilie18]
сериозно - много хубаво списание беше, и картинките му бяха едни хубави, дано си е пак такова! [smilie24]

п.п. а ако искате да изчезнете...от известно време имам усещането, че който говори с мен, изчезва...поразмени някоя дума, поговори, поговори и изчезне необяснимо и вдън земя...който иска да изчезне, просто да поговори с мен, не е задължително в зоната, нито в черно море, става където и да е...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
[smile] драго ми беше да ви видя събрани, че не се знае дали и кога пак...както изчезват племена...[smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: Diandimov   
Дата:   14-08-11 13:06

От линка това списание отваря само заглавия и подзаглавия, в десетки различни прозорци.

Има ли статия и материал, или просто така си отваряме до безкрай?

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: мара   
Дата:   14-08-11 13:14

има, бе...ама сигур ще се отвори след месец, че е от новия брой [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: abc.xyz   
Дата:   14-08-11 13:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: Lalinda   
Дата:   14-08-11 21:16

Бе то и Атлантида ще се окаже я Варна, я Бургас, я... Каварна.


Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: мара   
Дата:   15-08-11 14:51

там, там.
иначе мене приказката ми е, че в тва спивание се представяха шотландеца, дипешън, орешков, еммо о още сума ти свят, да не изтърва някого. а самото списание много радва! ама много!

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: Lalinda   
Дата:   15-08-11 15:18

Маро, ма, това го чета все като "попът в Черно море"...
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: мара   
Дата:   15-08-11 15:19

ааа, аз знам и един поп в черно море. даже дали не бяха 2 попа...

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: tnt   
Дата:   15-08-11 15:20

да си направим едно клубно автоматично четене по почина на сюрреалистите?


защото ако направим автоматично клубно писане със сигурност ще ни баннат за по 3-4 месеца [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: Стефан   
Дата:   15-08-11 17:41

Аз пък още преди време се разочаровах от сп.8 - с много псевдонаучни теории и сензационни глупости се набълбукаха и вече нямат право да претендират че са продължители на старото сп. Космос. Затова и не съм разбрал че са публикували снимки на толкова хора от форума (за което браво).

Конкретно тази теория за потопа по бреговете на Черно море когато се отваря Босфора и нахлуват водите от Световния океан е интересна и има своите основания и доказателства, нищо чудно наистина митът за Атлантида от това да е произлязъл. Ама ето как като олекне едно списание и смислените неща публикувани в него не стоят толкова сериозно...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: изчезващите племена, потопът в черно море...
Автор: finlip   
Дата:   15-08-11 20:41

Специално за Мара.
http://balgarite.interbgc.com/



Публикацията е редактирана (15-08-11 20:42)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.