Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-08-11 20:11

"Черно море победи Левски с 3:1 в страхотен мач от втория кръг на „А" група. По този начин „сините" записаха първата си загуба за сезона, а „моряците" са с пълен актив. Двубоят бе исторически, защото във Варна чакаха 33 години шампионатна победа над „сините"."


Сбирай се народе [smilie24] [cool] [beer]

Черно море, але, але, але! [smilie5]

[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: snoopoff   
Дата:   13-08-11 20:17

Явно досега винаги са си купували мачовете... Ся няма кинта и падат [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: ценослав   
Дата:   13-08-11 20:21

"На Черно море много е добре,
слънце пече, още по-добре.
На тавана дупка, под юргана три ...."

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: mayflowerbg   
Дата:   13-08-11 20:24

[cool] и аз се накефих, особено като им нахулиха третия в последния момент [cool]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: valjo   
Дата:   13-08-11 21:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: chipsy   
Дата:   13-08-11 21:17

Уаааауууу, ЦЕЛИ 2 гола ... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: snoopoff   
Дата:   13-08-11 21:22

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Insight   
Дата:   13-08-11 23:09

Странно е, че има хора, интересуващи се от този странен спорт - футбола, които да се радват на победа над Левски!? ... Все едно да се радваш, че си препикал кенефа!

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Todd   
Дата:   13-08-11 23:17

за ритнитопковци ли иде реч ???

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: logrus   
Дата:   13-08-11 23:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: luboar   
Дата:   13-08-11 23:29

винаги съм обичал Варна ![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: georgivelev   
Дата:   14-08-11 08:19

Бе какво се радвате, присмял се хърбел на щърбел. В България няма футбол, който и да стане шампоан няма никакъв шанс в еврейската глига

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: alsash   
Дата:   14-08-11 20:01

.....ооо...мараба Любо...!!!

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: kkkolelo   
Дата:   14-08-11 23:01

Моряците последните години играят много постоянно и стабилно и още мъничко им трябва да влязат в европейски турнири, а защо не и шампион на България ... Тъкмо да поспечелят малко пари за градския стадион,

че спонсорите бедни и само обещават [smilie5] [smilie18]

... кой се казва Любо ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-11 00:03

Автор: Insight
Дата: 13-08-11 23:09

Странно е, че има хора, интересуващи се от този странен спорт - футбола, които да се радват на победа над Левски!? ... Все едно да се радваш, че си препикал кенефа!
---------------------------------------------

Аз не се интересувам от футбол ама грам, но яко се кефя, че ги ритат тия кучета. Малко им е. Трябва и да фалира отбора, да го закрият и да разрушат герена, така че никога повече мач да не се играе там.
Писнало ми е от тия мачове!
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: georgivelev   
Дата:   15-08-11 00:13

Чакай бе, що да разрушават стадиона? Да го отворят за аматьорски спортове. Ама-ха! Дай да рушим!

За другото, Иво, съгласен съм с теб, и на мен ми писна от капания български футбол. Нивото е като на махленския тим от Дуранкулак.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: tofo   
Дата:   15-08-11 08:55

Няма да обиждаш махленските тимове. Ако някъде се играе с истински мерак - там е. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: allx   
Дата:   15-08-11 09:30

Освен това в Дуранкулак си построиха много приятно стадионче, даже румънците идват да играят махленски футбол [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: __SpOO__   
Дата:   20-08-11 13:35

Незабравими филми:

"Да изчезнеш за 180 секунди" - документален, от Антверп, Белгия

"Олимпия - първа кръв" - екшън, Любляна, Словения

"Олимпия се завръща" - екшън, втора част, Любляна, Словения

"10 малки негърчета" - трилър, Беверен, Белгия

"Публикувано" - документален, Целе, Словения

"I got 5 on it" - музикален очерк, Барселона, Испания

"17 мига от есента" - шпионски епос, сниман в Барселона, Лондон, Бремен и София

"Финландски скиори" - хорър трилър, - Тампере, Финландия

"Финландски скиори 2” Ние ми атакува" - хорър трилър, втора част, София, България

“БАТЕ идва с трактор” - комедия (Беларус), реж. Бате Борисов

“Кошерът” - хорър (Жилина, Словакия)

“Кошерът 2: Пчелите атакуват!” - хорър, с елементи на трилър, реж. Адауто

"Бира с 4 дебърцина" - унгарски аматьорски очерк от Октобер фест, реж. Боднар

"От Търнава с любов" - словашки комедиен сериал, реж. Томашек

"Ой, ти Черно Море или 33 години по-късно" реж. Ермес Паломино


[smilie25] [smilie7] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: AndreyIst   
Дата:   20-08-11 19:04

__SpOO__, та къде викаш рита твойто тимче, ммм ... [smilie7]

моето ходи по света отвреме на време, понякога - като миналата година и за повече. Много добре си играха в групите на УЕФА.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 19:31

Не знам, кое е тимчето на Спуу..., но нека хвърлим едно око на статистиката.

Участия в ЕКТ:
1. ПФК ЦСКА София - 203 мача
2. ПФК Левски София - 164 мача

ПФК Левски София през сезон 2009/2010 отпада от ЕКТ, неуспявайки да преодолее групите на ЛЕ.
На същия етап отпада и ПФК ЦСКА София.

ППС. бате Андрей, знам че живееш в центъра и ходиш от 3 годишен на мачове, не ни го повтаряй и в тази тема (нещо, което не пропускаш да изтъкнеш във всяка тема с футболна тематика).

Чао [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 19:42

[smilie18] Мдам, докато има български отбор, който през 21 век може поне все пак да влезе в Шампионската лига, да отстранява италиански и френски отбори, да има мачове дори през пролетта на следващата година и много категорично да води на останалите ужким български (иначе по-скоро съветски и мутренски) отбори в международната ранглиста, то останалите се радват на някакво събитие, което се случва веднъж на 33 години или пък прелистват някъде из историята да измъкнат някакво събитие (което едва ли са виждали), примерно как преди пак толкова години взели с цялата подкрепа на комунистическата диктатура да бият някой по-известен западен тим... не че след това самите те са СПЕЧЕЛИЛИ каквото и да било (освен служебно "спечелените" в цк-то на бкп-то по време на най-мрачните сталинистки години титли, от които би трябвало да ги е срам)...

А сега могат само да гледат по талавизора как някой друг прави (или не прави - редуват се в последните годни) по-стабилни изяви из Европа... а самите те къде са и како си пайкат... щом толкова много ги влече да си припомнят миналото, нека пак да им го припомним

Мач игран на народна армия пред ПЪЛЕН СТАДИОН от... ЛЕВСКАРИ - окупирали тотално И сектор Гей [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Да повторим за младите, които не са виждали пълен стадион, еле па своя -
"Кочината и сектор гей претопени в синьо, тва е световен прецедент - привърженици на един отбор да окупират на 100% вражеския стадион! Още една причина човек да възкликне: Ах, колко жалко е да си чорбар!" [smilie5] [thankyou] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 20:04

Не отричам, че ПФК Левски е единствения отбор влезнал в групите на ШЛ...аз не съм някои промит син/червен мозък.

"някакво събитие, което се случва веднъж на 33 години"

За какво говориш?
Колко мача имате в групите на ЛЕ и след това?
Искаш да кажеш, че нашите 2 влизания в ЛЕ в 21 век са веднъж на 33 години, пък вашите 2 са някаква тенденция....

ПФК ЦСКА София е първият български отбор влезнал в групите на УЕФА - факт, който може да се докаже...а твоите малоумщини не може да ги докаже никой. Ако можеш опитай- дай факти...

Дал си там някакво клипче от репресирана левскарка публика (която по твои думи е репресирана, както евреите във Фашистка Германия)...странно как тази толкова бита от милиционерите публика е напълнила стадиона (и батко Андрей е бил там, от 3 годишен ходи по мачове, да го налагат чичковците с палките).

И айде без обиди...знам, че това е непосилно за 90% от комплексираните фенове на отбора-рекордьор по 2ри места в Източна Европа.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 20:16

achkata89, кое е молоумщина бре - клипчето, на което се вижда как сектор Г скача на крака при гола на Левски ли?

Нещо сме го барнали с шопа ли [smilie11]

Ти вероятно си роден 89-та и като бебе ни си могъл да знаеш как са стояли нещата... и това си ти личи... те сега подобни на теб отричат, че изобщо е имало примерно холокост и гулаг (което може и да не знаеш изобщо какво е)

По "моите думи" - те са измислица тез неща... родил се вчера и вече е запознат с цялата човешка история...

Та, айде гледай го пак, понеже по моите думи и свидетелски показания (тогава аз бях в сектор Б, разбира се, и бях шашнат как всичко, което виждах, с малки изключения в сектор А към Г, беше ПЪЛНО С ЛЕВСКАРИ)

Та, кво, мислиш, че е нещо барнато с шопа ли, че не се е случило... айде гледай пак -

Ах, колко жалко е да си чорбар

И това НЕ е изключение... аз съм бил в сектор г на мача на чорбата с Барса и той беше полупразен... Левски винаги е имал в пъти повече публика и си има факти и допитвания (наскоро и от Еврофутбол направиха), които показват как съотношението между Левскари и чорбари в София е 3:1... на чорбата повечето й публика е по селцата и малките градчета (точно както и гласоподавателите на комунистите) - това измислици ли са или статистика?


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: HP   
Дата:   20-08-11 20:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 20:41

Да бебе съм, искам информация. С колкото левскари съм приказвал по тая тема, всичките ми казват "ЦСКА е комунистически отбор, успехите ви са изцяло благодарение на партията- не струват"...От друга страна съм чел и статии, в които са показани примери за явнотото подпиране на ПФК Левски от висши постове в управлението на комунистическа България...

Какво ми го навираш това клипче. Повечето фенове на ЦСКА са от градове и села извън София...нормално е, имайки в предвид, че това е армейски отбор. Трябва да ме е срам, че на всяко домакинство се виждам с хора пътували от другия край на страната ли? Ясна ми е ситуацията отностно феновете, виж ако можеш да ми дадеш някакъв достоверен източник по другата тема- давай (може и на ЛС, да не спамим темата на варненци, за спектакъла който направиха).

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-08-11 20:41

Knartist написа:

> (освен служебно "спечелените" в
> цк-то на бкп-то по време на
> най-мрачните сталинистки години
> титли, от които би трябвало да ги е
> срам)...

>

Абе къса ви е паметта на левскарите... Щото по времето на ЦК-то Левски беше отбора на ченгетата, та и тяхните титли са същите по това време...

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 20:54

Тъй, тъй, HP, те и ората дошли вчера от сельо тряaа се позабавляват... когато не гледат турски сериали и не слушат чалга, може да се позабавлят като разберат, че Подуяне е част от София от 1895.

Докато разните трамвайджии и всякакви подобни ентелектуалци, които партията докара насам и получаваха софийско гражданство, обитаваха други квартали... същите тези квартали, в които е най-голям броят на гласуващи за комунистите и на почитатели на съветското отборче от поделение някакво си с червената петолъчка...

Айде, порадвайте се, снимайте се пред ЦУМ, повозете се на метрото и...

До-виж-да-не от времената, в които София беше по-малко селяндурска...

[thankyou] [beer] [beer] [beer]

NeDDRaG, айде да не ми говориш за къса памет, защото не съм забравил как прадядо ми е изпратен в Белене, дядо ми ме гонеше от стаята когато започваше да слуша радио BBC (макар че на Славейков бяха заглушителите), а баща ми не го пускаха на запад независимо дали го канеха като професионалист (но не станал послушно ченге), защото бяхме от "ненадеждно" семейство... и ти като толкова дългопаметен ще кажеш ли ПРЕЗ КОЯ ГОДИНА И КАК става това НАСИЛСТВЕНО прехвърляне към МВР... и защо, след като сме към мвр, идваха ченгетата с палките да бият наред когато скандирахме Левски, оле, нищо общо с МВР... или може би си голям герой и си се опълчвал на властта, това не го знам... или може би твоята памет е бая зле...


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 21:08

achkata89, еми, информирай се малко за историята на България, на света... за разформироването и прекръщаването на, моля ти се, "Витоша" [smilie23]

Айде, прояви инициативност и разбери към кого е било насочено това разформировене... кои футболисти са наказани "до живот"... после да се сетиш дали всъщност точно те (слава богу, след промените!) не бяха в основата на успеха на националния през 1994 в Америка... това поколение, което много хора смятаха за Най-Великото на Левски и което се подигра тотално с чорбата, взимайки всички възможни купи... може да го сравниш с неща на запад - кога и къде някой отбор е бил "разформирован" с решение на цк на... нещо си, де да знам, на лейбъсристката партия примерно или на торите и т.н.

Прочети за Белене, за ГУЛАГ, за Холокоста... за историята на десетте поредни титли, за това къде отиваха всички добри футболисти, на които им е време да ходят в казарма... и т.н.

И после може да споделиш и с други с по-къса памет или с липса на такава... и с такива, които си имат червени петолъчки на профила също...


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: HP   
Дата:   20-08-11 21:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-08-11 21:13

написа:

> Тъй, тъй, HP, те и ората дошли вчера
> от сельо тряaа се позабавляват...
> когато не гледат турски сериали и
> не слушат чалга, може да се
> позабавлят като разберат, че
> Подуяне е част от София от 1895.
>
> Докато разните трамвайджии и
> всякакви подобни ентелектуалци,
> които партията докара насам и
> получаваха софийско гражданство,
> обитаваха други квартали... същите
> тези квартали, в които е най-голям
> броят на гласуващи за комунистите
> и на почитатели на съветското
> отборче от поделение някакво си с
> червената петолъчка...
>
> Айде, порадвайте се, снимайте се
> пред ЦУМ, повозете се на метрото
> и...
>
> До-виж-да-не
> от времената, в които София беше
> по-малко селяндурска...
>
> [thankyou] [beer] [beer] [beer]
>
> NeDDRaG, айде да не ми говориш за къса
> памет, защото не съм забравил как
> прадядо ми е изпратен в Белене,
> дядо ми ме гонеше от стаята когато
> започваше да слуша радио BBC (макар
> че на Славейков бяха
> заглушителите), а баща ми не го
> пускаха на запад независимо дали
> го канеха като професионалист (но
> не станал послушно ченге), защото
> бяхме от "ненадеждно" семейство... и
> ти като толкова дългопаметен ще
> кажеш ли ПРЕЗ КОЯ ГОДИНА И КАК
> става това НАСИЛСТВЕНО
> прехвърляне към МВР... и защо, след
> като сме към мвр, идваха ченгетата
> с палките да бият наред когато
> скандирахме Левски, оле, нищо
> общо с МВР
... или може би си голям
> герой и си се опълчвал на властта,
> това не го знам... или може би
> твоята памет е бая зле...
>

Абе що говориш абсолютни глупости? Кой те пита за дядо ти и нам ко си. На това му се вика носене от девет дерета вода. Факт е че през това време, когато е имало ЦСКА, Левски е бил ченгеджийски отбор, другото са прани глупости. Т.е. ЦСКА бяха такива и онакива, ама щоне се казва за Левски? МВР и ДС, като част от него? През това време Левски не е бил този, за който претендираш, бил си е ченгеджиски отбор, с играчи ченгета и управа ченгета. По същото време ЦСКА беше с играчи шапкари и управа шапкари. Сегашните Левски и ЦСКА нямат нищо общо нито с тези по комунистическо време, а за тези преди това пък съвсем.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 21:14

Човек, който си има червена петолъчка на профила, да не ми говори нито за цървули, нито за каквото и да било [smilie23]

Та, понеже аз не съм като вас и няма да ви преча да си имате убежденията, още по-малко ще ви пращам в концлагери (където са пращани Левскари), та жив и здрав и на теб, но, да, пак ще кажа - на мен пък на индивиди с червени петолъчки хич не ме интересува мнението [smilie23] [beer]

Едит:
Недраги, има разлика между това да не те интересува историята - дали на дядо ми и на семейството ми, дали на града София, дали на страната България, дали на футбола у нас - все неща, за които явно си личи, че не те интересуват... и това да наричаш фактите "абсолютни глупости" (може да е глупост, че аз си споделям - това ОК, ако искаш, го наречи така, но НЕ и това, че казвам какви са ФАКТИТЕ - а те не са глупости)



Публикацията е редактирана (20-08-11 21:23)

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: __SpOO__   
Дата:   20-08-11 21:23

"Страшилището Черно море продължава да мачка, този път взе скалпа на Ботев Враца."

Ай, моряци! [cool] [beer]

[thankyou]

Страшилището...



Публикацията е редактирана (20-08-11 21:23)

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 21:40

-"Айде, прояви инициативност и разбери към кого е било насочено това разформировене"

Аз съм инициативен и разбрах. Разформировани са отборите на ПФК ЦСКА София и на ПФК Левски-Спартак (създаден с "покровителството на МВР"...както ти казваш "най-силният ви период е тогава" - вярно е - статистически факт).

-"после да се сетиш дали всъщност точно те (слава богу, след промените!) не бяха в основата на успеха на националния през 1994 в Америка"
Да точно те са...голмайстор на първенството - Христо Стоичков и Борислав Михайлов (допуснал 12 гола в 7 мача).

-"това поколение, което много хора смятаха за Най-Великото на Левски и което се подигра тотално с чорбата, взимайки всички възможни купи"
Да вземем последните 5 години преди разформироването от 1980,81,82,83,84,85
ПФК Левски Спартак - 2 титли и 3 купи
ПФК ЦСКА София - 4 титли и 2 купи
Тотална доминация викаш [smilie18]

Та какво се опитваше да кажеш???

За прекръстването ви на Витоша- твърдо за...
Националните герои са за всички българи. Тяхното място не е нито в устите на деградирали наркоманчета (били те сини или червени, буфери или канарчета), нито на фасадите на блокове и гаражи.

Лека нощ [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 21:42

achkata89, е те за това го има онзи лаф, че блажени са незнаещите... блажена и лека ти нощ [beer]

То точно с петминутни усилия се разбира цялата история, разбиаш ли [smilie18]



Публикацията е редактирана (20-08-11 21:43)

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-08-11 22:00

написа:

> Човек, който си има червена
> петолъчка
на профила, да не ми
> говори нито за цървули, нито за
> каквото и да било [smilie23]
>
> Та, понеже аз не съм като вас и няма
> да ви преча да си имате
> убежденията, още по-малко ще ви
> пращам в концлагери (където са
> пращани Левскари), та жив и здрав и
> на теб, но, да, пак ще кажа - на мен
> пък на индивиди с червени
> петолъчки хич не ме интересува
> мнението
[smilie23] [beer]
>
> Едит:
> Недраги, има разлика между това да
> не те интересува историята - дали
> на дядо ми и на семейството ми,
> дали на града София, дали на
> страната България, дали на футбола
> у нас - все неща, за които явно си
> личи, че не те интересуват... и това
> да наричаш фактите "абсолютни
> глупости" (може да е глупост, че аз
> си споделям - това ОК, ако искаш, го
> наречи така, но НЕ и това, че казвам
> какви са ФАКТИТЕ - а те не са
> глупости)
>

>
> Публикацията е редактирана (20-08-11
> 21:23)


И какво общо имат фактите за дядо ти с фактите за ченгеджийското минало на Левски? Ето това е абсолютната глупост. Насилствено викаш. Ми да естесттвено ще е насилствено, щото първо е най удобно, "били са ченгета, ма не по собствена воля", което всъшност не се знае дали е и вярно, а ти въобще не сидостоверен източник. А другата глупост, чута до сега единсвено от левскари - цесекарите мили комунистически протежета. Ами добре, ама Левски тогава също е бил комунистическо протеже, и то напо-репресивната комунистическа машина. Та като говорите за това време, не премълчавайте и вашето комунистическо и ченгеджийско минало. Или не смятайте и вашите успехи по това време, както пренебрегвате цесекарските. Защото вероятността титлите на единия или надругия да са се решавали в ЦК на БКП е еднаква.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 22:07

Факт е че постави 3 елемента в мнението ти и 3те ги опровергах, за 5 минути с помощта на Уикипедия....

С наизустени лафчета, не се достига до истината...достига се с факти....


...и Уикипедия [smilie18]


Караш ме да чета за Холокоста в тема "И Черно море разкри Левски, записа историческа победа"?
То вярно, че доскоро собственик ви беше еврейски мафиот...сигурно това е връзката [smilie25]

Честито на феновете на страшилището.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 22:12

Абе, NeDDRaG, ама ти наистина имаш ли си някакво понятие за какво говориш, нали те попитах - ПРЕЗ КОЯ ГОДИНА СТАВА ТОВА НАСИЛСТВЕНО преминаване на Левски към мвр (аз, разбира се, знам много добре, но няма да ти казвам, защото вече ме съмнява дали ти изобщо ЗНАЕШ)

Левски е създаден през 1914 (макар че самите юнаци, които тръгват да го създават, имат планове, а И някакви действия от по-рано, та затова Батков тръгна да се пробва нещо в тази посока... което самите Левскари не одобряват)

Какви ми ти мвр-та през тази година бре!? [smilie11]
Какво "ченгеджийско минало", след като с идването на "народната власт" сума ти народ от Левски са пратени по концлагери или УБИТИ [smilie10] [smilie11]
На колко години си, откъде идваш!? [smilie11] [smilie10]

Някакво понятие имаш ли как става това НАСИЛСТВЕНО преминаване към мвр... изобщо за каквото и да било от онези години имаш ли понятие или поне най-малък досег [smilie11]

Ако имаше, едва ли би намеквал (ако това правиш), че ние (или истинските Левскари от онези години) е трябвало да се СЪПРОТИВЛЯВАТ на комунистическата диктатура - не знаеш ли къде свършваха съпротивляващите се [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: kkkolelo   
Дата:   20-08-11 22:14

Брей, какво припалихте изведнъж ... Без да съм цесекарин, но ШЛ е отскоро, а ЦСКА преди е отстранявало Нотингам Форест, Аякс, Ливърпул - все европейски шампиони от предните години ... 2 пъти стига до полуфинал, първия път отстранен от Интер, втория от Байерн М ... Независимо какво е било управлението на държавата, бюрократичната машина ... успехите са на българи, постигнати с много труд, добра организация ... т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 22:17

achkata89, какво опроверга бе, юнак - пълният с Левскари стадион народна армия ли?

Или може би несъществуването на комунистическа диктатура, на която цднв-то е официалното отборче ли?

Фактите около привържениците на Левски и на отборчето с червената петолъчка ли?

Еми, сори, не те разбрах - май НИЩО не си опровергал, само доказа, че нищо не знаеш... и, за разлика от някои типове от преди 25 века, дори не го осъзнаваш [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: papi   
Дата:   20-08-11 22:24

скачайте и се радвайте че футбола ни е на такова ниво
[smilie23]


футбол във българия вече няма...


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 22:40

kkkolelo, тъй де... "успехи" от преди да настъпят промените (съответно с целия репресивен комунистически апарат зад гърба си)... каквито успехи е имал и Левски - айде някой да ми каже Кой е БИЛ И ВКАРАЛ 5 ГОЛА НА Барса!?, кой в две поредни години отстранява НЕМСКИ отбор!?, КОЙ бие и Бенфика, и Аякс в най-великите им години - единствената разлика е, че чорбата с всичките измекярски "закони" и беззакония зад гърба си стига само с едно единствено стъпало по-нагоре - вместо четвърт, полуфинал (до какъвто и "добрата стара Славия" се е добирала, а Марек бяха взели ангелите на Байерн) - е, айде да си говорим колко са велики Славия и Марек... или да си говорим за някой, който ПОНЕ Е СПЕЧЕЛИЛ НЕЩО през онези години - справка: Стяуа и Звезда с купи, Партизан с финал...

На българи викаш... ами дали тези БЪЛГАРИ са имали ПРАВО НА ИЗБОР в кой отбор да играят!?
Какво става като дойде време да влизат в казармата, къде отиват, без никой да ги пита... самият Гунди защо трябваше да ходи в Ботев, защо да не може да си остане в Левски!?
Защо да трябва Калоянчев да се обажда на Тодор Живков да ходатайства за футболисти, които СА ОТ ШКОЛАТА НА ЛЕВСКИ, да си останат в Левски!?, демек цк-то на бкп-то да го ПОЗВОЛИ!?

Сега нещата са на принцип на пазарна икономика, на демокрация... и, ОТКАКТО СА ТАКИВА - КОЙ КАКВО НАПРАВИ!?

Какви са "успехите" на чорбата, ловешките мутри и т.н. в последните 20 години!?
(айде не се излагайте и се осъзнайте, че последният въпрос е реторичен)


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 22:41

Първо никакви факти не искам да опровергавам....
Дядо ти бил пратен в Белене, а колко други хора са били пратени там? Всички ли са били фенове на Динамо?
Като си бил на 6 години те биел някои докато си викал "Левски оле, нищо общо с МВР"...били са те ваще докато си ревял под масата, кой нормален човек ще пусне детето си на мач при положение, че "бият наред всичко"...същият си като бате Андрей, него са го пердашили, като е бил 3 годишен обаче.

Какви са фактите около привържениците? Трябва да ме е срам, че фенове на ПФК ЦСКА има в цяла България ли?

Отборчето с червена петолъчка има и 3 златни, които няма да стигнете скоро...Но за ваша утеха имате 1 клипче....да си го гледкате, сещайки се за Цола Драгойчева и Ангел Солаков, благодарение на които постигнахте "най-силният ви период"(твои думи)...

Прости ми, че съм се родил по-късно от теб...надявам се някои ден и аз да контрирам по-малките от мен с реплики от рода на "бебе", "юнак" и т.н. Пък като ми кажат "обясни", да им върна "блажени са незнаещите"...

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 22:51

achkata89, "юнак", кво "Динамо" бре... пак ли не можа да провериш КОЙ И КАК Е СЪЗДАЛ този отбор!?

Той не е създаден от сталинистчета през най-мракобесните години на комунистическата диктатура и след разстрелите на "враговете на народа" (каквито бяха и Левскарите)

В коя нормална страна би трябвало баща ми да не ме пуска на такова мероприятие - защо да не ходя на мач пък!?
Бият ли наред в Англия или Америка или някъде по цивилизования свят за това, че всичко, което правиш, е да ходиш на спортно събитие и да скандираш само ИМЕТО на любимия си отбор!?

Най-Великото поколение (а не период!) казах аз!
И те всички са юноши на Левски - отишли да тренират там ОЩЕ ОТ МАЛКИ!
И не им е било наложено от разни измекярски правила да се прехвърлят там насилствено...

Ти хубаво можеш да се пробваш да кажеш на някой по-малък "бебе" и "блажени са незнаещите", но, откакто свърши комунистическата ви диктатура и имаме свобода на достъпа до информация, мноооого лесно може да те разконспирират какво им говориш... стига да имат пипе и малко мерак [smilie3] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 23:08

Да обобщим:

Понеже някъде бяха споменати неща за първи и втори места.

В статистиката на най-мракобесните години на сталинизЪма в България цднв-то заема "гордо" първото място като възползвал се от цялата комунистическа свинщина да си осигури с изцяло НЕфутболни средства най-много титли, между които и ужасяващите десет поредни...

В международната статистика в момента Левски е най-високо класираният български отбор

В (може би) още по-важната статистика за НАЙ-ОБИЧАН И ПОПУЛЯРЕН ФУТБОЛЕН ОТБОР в България от край време, както и СЕГА - на ПЪРВО място е, бил е и ще бъде Левски [thankyou] [beer] [beer] [beer]

И, за да не съм голословен и случайно някой да не си помисли, че си измислям, ето ФАКТИ -

Ах, колко жалко е да си чорбар

[smilie18] [thankyou] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 23:19

"В коя нормална страна би трябвало баща ми да не ме пуска на такова мероприятие - защо да не ходя на мач пък!?"

Непълнолетните нямат място на стадионите...особено в "нормална" страна като България. Причини - много.

Другото няма какво да го коментирам...малък съм, интересувам се от футбол от 97-98г., а с левскари си губя времето всеки ден (нито аз разбирам тезите им, нито те моите)...писва ми вече.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 23:24

"НАЙ-ОБИЧАН И ПОПУЛЯРЕН ФУТБОЛЕН ОТБОР в България от край време, както и СЕГА - на ПЪРВО място е, бил е и ще бъде Левски"

Ако смениш България със София приемам...
Софиянец съм и ми е ясно, че има повече левскари тук, но да обобщаваш за цяла България е по-смешно и от анкетите във фейсбук или флиртче.ком...

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 23:26

[smilie18] achkata89, имаш някои проблясъци, които да намекват, че не си съвсем напълно causa perduta... ама не си прав - БИ ТРЯБВАЛО да е нормално във всяка една НОРМАЛНА страна човек не само да пуска децата си да ходят на мач, ами и да ходи с тях... барабар с жената и децата и т.н... примерно до голяма степен в Англия (след като що-годе изолираха хулиганите), а най-вече в Америка посещението на спортни събития си е в огромна степен семейно занимание... с много редки случаи на вандализъм (заради които всъшност самият аз престанах да ходя с нашата агитка по провинцията и в чужбина)... абе, не знам, може и да стане човек от теб [smilie5]

Едит:
Сега чак ти видях предишния пост.
За София е пределно и тотално несъмнено ясно със съотношение близко до 3:1 (преди беше толкова, но откакто се селянизира София е малко по-малко).
Но И ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ е така - имаше няколко проучвания (едно време на Дарик радио, което също показа, че Гунди е "НАЙ-ВЕЛИКИЯТ български футболист посочен от БЪЛГАРИТЕ", а съвсем наскоро и на Еврофутбол - потърси го, би трябвало да излезе в гугула), които показват що-годе същото съотношение на Левскари и чорбари из ЦЯЛАТА СТРАНА)



Публикацията е редактирана (20-08-11 23:31)

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 23:34

"Същото" не значи 3:1, разбира се - това е за София... за цялата страна с разните селца и малки градчета беше нещо от рода на 42:38, ако не се лъжа... гугъл му е майката... и да не се косиш, на мен половината ми френдчета са били чорбарчета... имам някакъв афинитет към изключенията от правилото [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   21-08-11 00:57

За домашно на ачката (онез другите - с червените петолъчки в профилите - едва ли има какъвто и да било смисъл да четат, ама поне от това момче току-виж станало що-годе поне малко по-нормален човек)

Създаване на Левски (тоталната профанщина на някои, които говорят за "фк подуяне" само показва още по-тоталната им селяния и непознаване не само на историята, но и на София (защо ли!? – сори, реторичен въпрос) и нейните квартали... те едва ли знаят коя е II-ра мъжка ГИМНАЗИЯ (ако изобщо знаят какво е гимназия) и къде се намира... тъй като едва ли имат дори и далечни роднини, които не само да са родени в София, ами изобщо да са стъпвали в каквато и да било гимназия, което, разбира се, не им пречи да говорят какви ли не простотии... при това включително за квартал, който е част от София още по времето, през което техните прародители вероятно дори и килийно училище на са помирисвали, а само са грухтели около кочината и с учудване са гледали странния западняшки инструмент вилица, без да знаят за какво, аджеба, би могъл да се използва...)


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: AndreyIst   
Дата:   21-08-11 03:31

achkata89, не помня някога да съм те споменавал или да съм говорил с теб, но понеже го направи няколко пъти по отшение на мен да вметна - ти си поредния репчещ се виртуално чорбарски тупан, който няма да му стиска да бъде оригинален и язвителен наживо. Май нещо ти тежи, че ходя от 3-годишен на мачове на любимия отбор и живея в центъра. Това ме навява на мисли за произхода и месообитанието ти. Няма лошо, аз съм толерантен към всички гости на града ни, те дават колорит. За разлика от теб съм ходил на мачове на Левски и в чужбина, но ако разкажа как и защо пак ще ме споменаваш въввсяка тема.

NeDDRaG, моите уважения. Обзалагам се, че не си бил на мач и въобще на стадион между двата отбора. Говориш по литературни данни, но не и като участник. За младежа отгоре - може да се очаква, но той е лумпенизиран и не знае какво говори. Ти обаче можеш трезво да прецениш ако си го бил видял.


Споо, Ботев Враца е европейски колос и пабедата над него е колосална. Поне два кръга ще водите в класирането. Шампион - никога. Тимаджиите не могат да се надцакват с Бат Гриша...

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: __SpOO__   
Дата:   21-08-11 10:10

Андрей [smile]

остави победата над Ботев Враца, кажи нещо за победата над отбора на народа? Ако не греша не видях да си коментирал по темата конкретно.

Колко кръга ще водим в класирането аз не мога да кажа, аз се радвам на победите на любимият си отбор и го подкрепям вече почти 30 години. Както и сам може да прочетеш, въпреки че сме още лидери в момента и ще останем и след този кръг аз дори не съм го споменал, ти го каза.

Що се касае до факта, че моряците нямаха победа в шампионатен мач над Левски толкова години опитай да отречеш факта, че това се дължи в не малка степен на това, че Левски в годините е бил подкрепян достатъчно много от партията, милицията, ДС и разбира се паричките на Батков. А тази година защо загубихте тук, ти ми кажи защо така се получи.

Шампион - никога, колкото и да не ти е приятно Черно море е първият шампион на България, факт. Отбора има и четири(4) шампионски титли общо. Да, те са много далеч в миналото, не споря, но не очаквах от теб като фен на футбола да се излагаш с подобни твърдения.

Пък дали/или в близко настояще и бъдеще отбора може и ще стане шампион нито ти, нито аз знаем. Времето ще покаже.

[smilie21]



Публикацията е редактирана (21-08-11 10:12)

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: kkkolelo   
Дата:   21-08-11 10:39

Моряците много скоро ще бъдат шампиони ... може и още тази година ... [smilie3] [cool]

Само КПР [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: AndreyIst   
Дата:   21-08-11 11:56

__SpOO__, вече го казах - Черно море би Левски, защото игра много по-добре и по-мотивирано. За тази победа няма трезво мислещ Левскар, който да го отрече. Не може да има никакви претенции, освен към традиционно твърдата игра, но това там си е стил.

Сети се за мачове между Черно море и Левски, за които говориш, в които твоя отбор да е скрил топката на моя, но с 3 дузпи Левски да е бил. Спорни отсъждания винаги е имало, но не зная защо не казваш за онези мачове за купата, в които ТИМово море беше тотално подкрепян.

Убеден съм, че не помниш историите от социализма, много млад ми изглеждаш /което не е лошо/. Черно море беше АФД /Армейско хутболно дружество/ и като сродните такива - Сливен, Тракия /БОТЕВ/ и други се хвърляше като откачено на Левски и кротко падаше от ЦСКА. Винаги. Това обяснява предимството на ЦСКА в титли и дефицита имм в победи над Левски.

А за титлите - аз прекрасно зная кой колко пъти е бил шампион на България. Зная и кога Черно море и бил - ама не се ли казваше Тича тогава ...

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.