Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-08-11 20:11

"Черно море победи Левски с 3:1 в страхотен мач от втория кръг на „А" група. По този начин „сините" записаха първата си загуба за сезона, а „моряците" са с пълен актив. Двубоят бе исторически, защото във Варна чакаха 33 години шампионатна победа над „сините"."


Сбирай се народе [smilie24] [cool] [beer]

Черно море, але, але, але! [smilie5]

[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: snoopoff   
Дата:   13-08-11 20:17

Явно досега винаги са си купували мачовете... Ся няма кинта и падат [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: ценослав   
Дата:   13-08-11 20:21

"На Черно море много е добре,
слънце пече, още по-добре.
На тавана дупка, под юргана три ...."

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: mayflowerbg   
Дата:   13-08-11 20:24

[cool] и аз се накефих, особено като им нахулиха третия в последния момент [cool]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: valjo   
Дата:   13-08-11 21:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: chipsy   
Дата:   13-08-11 21:17

Уаааауууу, ЦЕЛИ 2 гола ... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: snoopoff   
Дата:   13-08-11 21:22

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Insight   
Дата:   13-08-11 23:09

Странно е, че има хора, интересуващи се от този странен спорт - футбола, които да се радват на победа над Левски!? ... Все едно да се радваш, че си препикал кенефа!

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Todd   
Дата:   13-08-11 23:17

за ритнитопковци ли иде реч ???

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: logrus   
Дата:   13-08-11 23:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: luboar   
Дата:   13-08-11 23:29

винаги съм обичал Варна ![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: georgivelev   
Дата:   14-08-11 08:19

Бе какво се радвате, присмял се хърбел на щърбел. В България няма футбол, който и да стане шампоан няма никакъв шанс в еврейската глига

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: alsash   
Дата:   14-08-11 20:01

.....ооо...мараба Любо...!!!

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: kkkolelo   
Дата:   14-08-11 23:01

Моряците последните години играят много постоянно и стабилно и още мъничко им трябва да влязат в европейски турнири, а защо не и шампион на България ... Тъкмо да поспечелят малко пари за градския стадион,

че спонсорите бедни и само обещават [smilie5] [smilie18]

... кой се казва Любо ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-11 00:03

Автор: Insight
Дата: 13-08-11 23:09

Странно е, че има хора, интересуващи се от този странен спорт - футбола, които да се радват на победа над Левски!? ... Все едно да се радваш, че си препикал кенефа!
---------------------------------------------

Аз не се интересувам от футбол ама грам, но яко се кефя, че ги ритат тия кучета. Малко им е. Трябва и да фалира отбора, да го закрият и да разрушат герена, така че никога повече мач да не се играе там.
Писнало ми е от тия мачове!
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: georgivelev   
Дата:   15-08-11 00:13

Чакай бе, що да разрушават стадиона? Да го отворят за аматьорски спортове. Ама-ха! Дай да рушим!

За другото, Иво, съгласен съм с теб, и на мен ми писна от капания български футбол. Нивото е като на махленския тим от Дуранкулак.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: tofo   
Дата:   15-08-11 08:55

Няма да обиждаш махленските тимове. Ако някъде се играе с истински мерак - там е. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: allx   
Дата:   15-08-11 09:30

Освен това в Дуранкулак си построиха много приятно стадионче, даже румънците идват да играят махленски футбол [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: __SpOO__   
Дата:   20-08-11 13:35

Незабравими филми:

"Да изчезнеш за 180 секунди" - документален, от Антверп, Белгия

"Олимпия - първа кръв" - екшън, Любляна, Словения

"Олимпия се завръща" - екшън, втора част, Любляна, Словения

"10 малки негърчета" - трилър, Беверен, Белгия

"Публикувано" - документален, Целе, Словения

"I got 5 on it" - музикален очерк, Барселона, Испания

"17 мига от есента" - шпионски епос, сниман в Барселона, Лондон, Бремен и София

"Финландски скиори" - хорър трилър, - Тампере, Финландия

"Финландски скиори 2” Ние ми атакува" - хорър трилър, втора част, София, България

“БАТЕ идва с трактор” - комедия (Беларус), реж. Бате Борисов

“Кошерът” - хорър (Жилина, Словакия)

“Кошерът 2: Пчелите атакуват!” - хорър, с елементи на трилър, реж. Адауто

"Бира с 4 дебърцина" - унгарски аматьорски очерк от Октобер фест, реж. Боднар

"От Търнава с любов" - словашки комедиен сериал, реж. Томашек

"Ой, ти Черно Море или 33 години по-късно" реж. Ермес Паломино


[smilie25] [smilie7] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: AndreyIst   
Дата:   20-08-11 19:04

__SpOO__, та къде викаш рита твойто тимче, ммм ... [smilie7]

моето ходи по света отвреме на време, понякога - като миналата година и за повече. Много добре си играха в групите на УЕФА.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 19:31

Не знам, кое е тимчето на Спуу..., но нека хвърлим едно око на статистиката.

Участия в ЕКТ:
1. ПФК ЦСКА София - 203 мача
2. ПФК Левски София - 164 мача

ПФК Левски София през сезон 2009/2010 отпада от ЕКТ, неуспявайки да преодолее групите на ЛЕ.
На същия етап отпада и ПФК ЦСКА София.

ППС. бате Андрей, знам че живееш в центъра и ходиш от 3 годишен на мачове, не ни го повтаряй и в тази тема (нещо, което не пропускаш да изтъкнеш във всяка тема с футболна тематика).

Чао [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 19:42

[smilie18] Мдам, докато има български отбор, който през 21 век може поне все пак да влезе в Шампионската лига, да отстранява италиански и френски отбори, да има мачове дори през пролетта на следващата година и много категорично да води на останалите ужким български (иначе по-скоро съветски и мутренски) отбори в международната ранглиста, то останалите се радват на някакво събитие, което се случва веднъж на 33 години или пък прелистват някъде из историята да измъкнат някакво събитие (което едва ли са виждали), примерно как преди пак толкова години взели с цялата подкрепа на комунистическата диктатура да бият някой по-известен западен тим... не че след това самите те са СПЕЧЕЛИЛИ каквото и да било (освен служебно "спечелените" в цк-то на бкп-то по време на най-мрачните сталинистки години титли, от които би трябвало да ги е срам)...

А сега могат само да гледат по талавизора как някой друг прави (или не прави - редуват се в последните годни) по-стабилни изяви из Европа... а самите те къде са и како си пайкат... щом толкова много ги влече да си припомнят миналото, нека пак да им го припомним

Мач игран на народна армия пред ПЪЛЕН СТАДИОН от... ЛЕВСКАРИ - окупирали тотално И сектор Гей [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Да повторим за младите, които не са виждали пълен стадион, еле па своя -
"Кочината и сектор гей претопени в синьо, тва е световен прецедент - привърженици на един отбор да окупират на 100% вражеския стадион! Още една причина човек да възкликне: Ах, колко жалко е да си чорбар!" [smilie5] [thankyou] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: achkata89   
Дата:   20-08-11 20:04

Не отричам, че ПФК Левски е единствения отбор влезнал в групите на ШЛ...аз не съм някои промит син/червен мозък.

"някакво събитие, което се случва веднъж на 33 години"

За какво говориш?
Колко мача имате в групите на ЛЕ и след това?
Искаш да кажеш, че нашите 2 влизания в ЛЕ в 21 век са веднъж на 33 години, пък вашите 2 са някаква тенденция....

ПФК ЦСКА София е първият български отбор влезнал в групите на УЕФА - факт, който може да се докаже...а твоите малоумщини не може да ги докаже никой. Ако можеш опитай- дай факти...

Дал си там някакво клипче от репресирана левскарка публика (която по твои думи е репресирана, както евреите във Фашистка Германия)...странно как тази толкова бита от милиционерите публика е напълнила стадиона (и батко Андрей е бил там, от 3 годишен ходи по мачове, да го налагат чичковците с палките).

И айде без обиди...знам, че това е непосилно за 90% от комплексираните фенове на отбора-рекордьор по 2ри места в Източна Европа.

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: Knartist   
Дата:   20-08-11 20:16

achkata89, кое е молоумщина бре - клипчето, на което се вижда как сектор Г скача на крака при гола на Левски ли?

Нещо сме го барнали с шопа ли [smilie11]

Ти вероятно си роден 89-та и като бебе ни си могъл да знаеш как са стояли нещата... и това си ти личи... те сега подобни на теб отричат, че изобщо е имало примерно холокост и гулаг (което може и да не знаеш изобщо какво е)

По "моите думи" - те са измислица тез неща... родил се вчера и вече е запознат с цялата човешка история...

Та, айде гледай го пак, понеже по моите думи и свидетелски показания (тогава аз бях в сектор Б, разбира се, и бях шашнат как всичко, което виждах, с малки изключения в сектор А към Г, беше ПЪЛНО С ЛЕВСКАРИ)

Та, кво, мислиш, че е нещо барнато с шопа ли, че не се е случило... айде гледай пак -

Ах, колко жалко е да си чорбар

И това НЕ е изключение... аз съм бил в сектор г на мача на чорбата с Барса и той беше полупразен... Левски винаги е имал в пъти повече публика и си има факти и допитвания (наскоро и от Еврофутбол направиха), които показват как съотношението между Левскари и чорбари в София е 3:1... на чорбата повечето й публика е по селцата и малките градчета (точно както и гласоподавателите на комунистите) - това измислици ли са или статистика?


Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: HP   
Дата:   20-08-11 20:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.