Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За морето
Автор: djart   
Дата:   05-08-11 23:39

Здравейте, можете ли да кажете къде може да се намерят девствени местенца по южното черноморие, като например маслен нос. Може и скалисти плажове.. [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: feliz   
Дата:   05-08-11 23:53

дефицит са.
продават се само на черно.[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: ANTOAN_M   
Дата:   05-08-11 23:57

Утре ще пусна обява във вестника-продавам места с девствена ципа.За справки-форума

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: tabla   
Дата:   06-08-11 06:51

Напълно девствени няма вече, такъв е живота. Но примерно нуди плажа на къмпинг Делфин след Варвара, е добър избор. Силистар, Бутамята, къмпинг Корал и тн.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: alba_luna   
Дата:   06-08-11 08:27


Мда.....къмпинг Корал е страшно "девствен" - миналата неделя беше като градския плаж.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: Diandimov   
Дата:   06-08-11 08:30

Да се редуцира населението веднага!

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: imitev   
Дата:   06-08-11 09:22


Командировайте населението при димов... Там така или иначе плажа е голям, но море няма...

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: explorer   
Дата:   06-08-11 10:15

Абе майтап, майтап... ама на гол задник! Бъзикайте се вие с Diandimov, ама който е бил в Калифорния знае за какво става дума - километри плажове, чисти, наистина девствена природа. Вярно, пясъка е твърд (на повечето места), океана студен и т.н. но човек може наистина да се наслаждава на природата.

Някога и нашето море беше красиво и чисто. Поне на места. Идете сега на някое от изброените по-горе места - Бутамята или Силистар примерно. Градски плаж, няма къде да си опънеш хавлията. И защо стана така? Защото някои другари решиха да инвестират откраднатите от всички нас пари за да превърнат България в "туристическа дестинация". Сега в България "почиват" (ако изобщо може да се нарече така) дивашки орди от стотици хиляди пияни англичани, германци и руснаци, и българите трябва да се бутаме между тях. Аз обикновено към простотиите на т.нар. ни "елит" съм с нагласата "оставете ги да правят каквото си искат", но онзи ден видях в онлайн новините как са превърнали едно от последните райски кътчета по морето в "частен плаж". Става дума за "Веселие" - след Созопол и "Каваците". Има една характерна скала там в морето, колко моделки съм снимал там... беше ми любимо това местенце. Едно време почти не ходеха хора там. Сега на скалите точно над плажа се издига масивен комплекс апартаменти, "Пясъчни Лилии" или нещо такова (лилии някакви бяха). Казват, тия апартаменти били продадени предимно на руснаци. Тая година са оградили плажа със саксии с палми и сложили табели: чадър 50 лв, шезлонг 30 лв. Отгоре били сложили ограда и вече не може да се слезе откъм пътя, можело само по плажа откъм "Каваците" да се влезе (ако нямаш апартамент в комплекса, разбира се).


Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: alba_luna   
Дата:   06-08-11 10:31

E, на Веселие е така от няколко години, още преди този хотел. Който е ужасен, както всички, де. Преди години беше наистина много спокойно там. Но истината е, че не останаха много такива места. Скоро ще ходим в Турция, след Резово


Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: niro   
Дата:   06-08-11 10:47

Уфф.. мъча се да се сетя нещо, но като не съм сигурен как е в момента. Всичко е толкова относително, за август просто не знам... Все едно да отиваш в публичен дом, за да търсиш девствена. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: Han_Solo   
Дата:   06-08-11 10:55

Има 1-2-3 девствени плажа на юг и те са останали такива благодарение на трудния достъп с кола. Има и борба да се ограничи авто достъпът до някои защото пътищата минават през защитени територии. Ако се погледне с Гугъл мапс- сателитните снимки примерно може да се забележат някои интересни местенца[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: мара   
Дата:   06-08-11 11:15

ако искаш да ходиш пеша, иди на листи или на липите. м/у синеморец и силистар. липите са лесни - утъпкана пътека има и орди плаживащи, ама все пак по-малко от на бутамята и силистар. листи е труден за уцелване, вече няколко години така съм го скрила, че не мога да го намеря[smilie18] .

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: J0R0   
Дата:   06-08-11 12:17

Девствени плажове има само на места, където не се стига с автомобил.

Маслен нос, между поделението и устието на Ропотамо - Зигра, св. Парашкева, Коракя...

Няколко малки плажчета между Аркутино и Ропотамо, по пътеката в гората.

Разни малки плажчета между скалите между Силистар и Резово.

Голямата плажна ивица зад солниците на Поморие е пуста, но е много мръсна (или поне беше последния път, като ходих)

Между Елените и Емона, след изоставеното поделение.

Шкорпиловци-Камчия беше пуст преди години, сега не знам как е.

Абе истината е на Шабла големият плаж, ама е много на север.[smilie24]

Не останаха вече...

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: asahi   
Дата:   06-08-11 14:56

Ако има някъде девствен плаж след публикуването му тук той няма да е девствен и Гугъл ще го открие. Затова си трая.

Бяло море също е море [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: tabla   
Дата:   06-08-11 15:56

е сега приказки, отдавна няма места като в "Плажът", то е ясно. Тези, които изброих по-горе са относително ок н афона на градските плажове. "Корал", в сравнение с Китен, е като остров Пасха. Иначе тези на JORO са ок, но достъпа, е наистина за по-големи ентусиасти.

Иначе настина се замислям за Турция отвъд Резово догодина. Инеада е градът, отправна точка, но пък няма пряк път и КПП при Резово, което всъщност е и един голям плюс за нас.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: alba_luna   
Дата:   06-08-11 16:03


Е, то това е основния проблем. Чакаме моста при Резово, че иначе много се обикаля.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: IvoZafirov   
Дата:   06-08-11 16:18

Ми турците нещо се кумят. Заради поделението оттатък.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: tabla   
Дата:   06-08-11 16:22

Незнам дали, не е по-добре този мост и това КПП да закъснеят поне с още една година.... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: asahi   
Дата:   06-08-11 16:35

Да се направи КПП хич не е проста работа и трябва да има някакъв икономически смисъл. Дори 1000 човека да изявят желание да минават веднъж годишно през него не е достатъчно, за да си мръдне някой пръста.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: tabla   
Дата:   06-08-11 19:10

Че това ще е най-смисленото и икономически полезно КПП по южната граница след Промахон.
Първо никой няма да бие път до Малко Търново, пътят след Царево ще се оправи най-после, което ще е полезно за всички и най-вече трафикът през това КПП ще е фул поне 5 месеца в годината. Убеден съм, че стотици ще отскачат за някакво време до съседите с паспорт в джоба, дори и да летуват някъде по нашите земи.

За турците от другата страна това ще е добър приход на пари в един неразвит район.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: danvan16   
Дата:   06-08-11 19:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: мара   
Дата:   06-08-11 19:20

сигур има лоби на малкотърновци, които пречат, за да не умре хептен градът им от глад [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: asahi   
Дата:   06-08-11 19:24

Табла, не си го представям това КПП с възможност да минават товарни камиони. Ако 5 месеца работи през останалите 7 месеца по 24 часа кой ще им плаща заплати и съпътстващи разходи? И ако ние се навием комшиите дали ще се навият?

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: tabla   
Дата:   06-08-11 19:27

Като седя на брега до Резово и гледам към комшиите, направо ми се реве, че не мога да премина. От другата страна виждам детските си и не толкова детските си спомени.

Отговори на това съобщение
 Re: За морето
Автор: мара   
Дата:   06-08-11 19:30

ми начи отварят само са пешаци, колелета и тротинетки [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.