Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Голям кеф...
Автор: PeterPAN   
Дата:   29-07-11 09:56

Поставят тоалетни за домашни любимци в Южния парк
29 юли 2011 / News.dir.bg
Тоалетни за домашни любимци ще бъдат поставени на общо 64 места в столичния район "Триадица".
Това съобщиха от Столичната община, цитирани от БТА. Инициативата е съвместна с частна компания по проекта "Екологични тоалетни за домашните любимци".

Елементи по този проект се монтират в двете части на Южния парк - зад хотел "Хилтън" и в частта между ул. "Бяла Черква" и бул. "П.Ю.Тодоров", както и на бул. "Витоша" и пред НДК.


http://sofia.dir.bg/news.php?id=9158397

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: PeterPAN   
Дата:   29-07-11 09:57

а разхождащите се в парка ще продължават да "поливат"дръвчетата и тревата[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: feliz   
Дата:   29-07-11 10:44

ами като не могат да научат стопаните, да си носят пликче в джоба и в него да събират "отпадъците" на кучето си...

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   29-07-11 10:45

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Magnifico   
Дата:   29-07-11 10:49

Виждал съм такива в парка Заимов - монтирани, но когато ги видях не бяха заредени с торбички. Аз като си разхождам кучето в града си нося винаги. Случвало ми се е да забравя обаче, и тогава ми е била на помощ заобикалящата флора [smilie6]
Миналата седмица минах през Бургас. В морската градина освен такива кучешки талетни има и оградено място за разходка на кучета без каишка [smilie24]

ПС: НЕ на безсмислените заглавия[smilie23]



Публикацията е редактирана (29-07-11 10:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: El_Fuego   
Дата:   29-07-11 10:51

По този въпрос за мен Бургас води пред всички градове в страната.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   29-07-11 10:54

ми той бургас води в много отношения....ама напоследък виждам и една обща посока към подобрения и в другите големи градове.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: danvan16   
Дата:   29-07-11 11:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 11:48

А така пуснаха ги да пътуват в градския транспорт сега им правят и тоалетни по паркавете после сигурно ще им сложат и в автобусите. Един ден гледам в претъпкания автобус се вози правостоящо куче, автобуса спира рязко ,айде ако е човек и при спирането го настъпиш обръщаш се и се извиняваш и ако настъпания е разбран всичко е ок ,ама ако настъпиш куче кво правим?



Публикацията е редактирана (29-07-11 11:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: lakosta   
Дата:   29-07-11 12:05

отиваш да ти бият инжекция [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Lalinda   
Дата:   29-07-11 12:13

Правостоящо куче звучи гордо!

[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Славов   
Дата:   29-07-11 12:18

Аз затова нямам домашен любимец, защото е отговорност, която още не съм готов да поема.... и всяка сутрин изпитвам огромно огорчение, виждайки съседите изкарващи кучетата си, да серат и пикаят в градинката пред блока, където после играят децата... /кучетата и децата са най-малко виновните/....

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 12:19

......препикава те за дезинфекция.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 12:31

И аз започвам да съжалявам собствениците на кучета. Включително и баща ми. Айде той е в къща и е по-различно. Веднъж ме накара да купя храна за кучетата му.Мале как смърдят щандовете за кучешка храна.Детето вика ``мамо ще повърна тук да се махаме бързо``.Да не говорим ,че е по-скъпа от храната за хора.Това си е бизнес и затова се зарибяват хората с готини реклами по телевизора за домашни любимци.Вместо да се работи в обратната посока.Да се спрат както се спряха рекламите на цигари.Цигареният дим вреди ,мирише -а кучешката урина и лайна- полезни и миришат прекрасно пък и бълхите в автобусите -здравословни.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: danvan16   
Дата:   29-07-11 12:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 12:50

Автор: MARIANA88
Дата: 29-07-11 12:31

..... и бълхите в автобусите -здравословни.



Бълхите нямат пък нищо общо с кучетата .... бая хора имат бълхи за разлика от много кучета !!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Славов   
Дата:   29-07-11 12:53

Тя бълхата само на чисто ходи, и въшката и тя .... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: marchello   
Дата:   29-07-11 12:54

бургас - столица!

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 12:54

големите кучешки разбирачи пак са цъфнали, та чак вързали [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 12:57

Тинти ,не си показвала скоро оная черната . [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: ivenchev   
Дата:   29-07-11 12:58

[smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/nyue0311.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 12:59

живот си живее тя [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 13:14

Това е една мода ,която е крайно време да се преболедува и да надделее културата и здравия разум.
Това е работа на държавата, на медиите ,на учителите в училищата да дават правилна информация на децата от малки ,а не още във втори клас да ги карат да пишат домашни за домашни любимци и детето да ме пита как да иде без домашна или да се молят на родителите да им купят куче или котка и да ги затворят в панелката.Уж възпитавали децата в любов към животните.Така е ама на село,а в панелката ако толкова държат на домашни любимци едни рибки в аквариум вършат работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 13:15

а кърлежите?

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 13:16

MARIANA88, айде стига проповеди. Истината е някъде там, ама не е точно тази дето ни обясняваш

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.