Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Голям кеф...
Автор: PeterPAN   
Дата:   29-07-11 09:56

Поставят тоалетни за домашни любимци в Южния парк
29 юли 2011 / News.dir.bg
Тоалетни за домашни любимци ще бъдат поставени на общо 64 места в столичния район "Триадица".
Това съобщиха от Столичната община, цитирани от БТА. Инициативата е съвместна с частна компания по проекта "Екологични тоалетни за домашните любимци".

Елементи по този проект се монтират в двете части на Южния парк - зад хотел "Хилтън" и в частта между ул. "Бяла Черква" и бул. "П.Ю.Тодоров", както и на бул. "Витоша" и пред НДК.


http://sofia.dir.bg/news.php?id=9158397

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: PeterPAN   
Дата:   29-07-11 09:57

а разхождащите се в парка ще продължават да "поливат"дръвчетата и тревата[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: feliz   
Дата:   29-07-11 10:44

ами като не могат да научат стопаните, да си носят пликче в джоба и в него да събират "отпадъците" на кучето си...

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   29-07-11 10:45

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Magnifico   
Дата:   29-07-11 10:49

Виждал съм такива в парка Заимов - монтирани, но когато ги видях не бяха заредени с торбички. Аз като си разхождам кучето в града си нося винаги. Случвало ми се е да забравя обаче, и тогава ми е била на помощ заобикалящата флора [smilie6]
Миналата седмица минах през Бургас. В морската градина освен такива кучешки талетни има и оградено място за разходка на кучета без каишка [smilie24]

ПС: НЕ на безсмислените заглавия[smilie23]



Публикацията е редактирана (29-07-11 10:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: El_Fuego   
Дата:   29-07-11 10:51

По този въпрос за мен Бургас води пред всички градове в страната.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   29-07-11 10:54

ми той бургас води в много отношения....ама напоследък виждам и една обща посока към подобрения и в другите големи градове.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: danvan16   
Дата:   29-07-11 11:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 11:48

А така пуснаха ги да пътуват в градския транспорт сега им правят и тоалетни по паркавете после сигурно ще им сложат и в автобусите. Един ден гледам в претъпкания автобус се вози правостоящо куче, автобуса спира рязко ,айде ако е човек и при спирането го настъпиш обръщаш се и се извиняваш и ако настъпания е разбран всичко е ок ,ама ако настъпиш куче кво правим?



Публикацията е редактирана (29-07-11 11:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: lakosta   
Дата:   29-07-11 12:05

отиваш да ти бият инжекция [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Lalinda   
Дата:   29-07-11 12:13

Правостоящо куче звучи гордо!

[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Славов   
Дата:   29-07-11 12:18

Аз затова нямам домашен любимец, защото е отговорност, която още не съм готов да поема.... и всяка сутрин изпитвам огромно огорчение, виждайки съседите изкарващи кучетата си, да серат и пикаят в градинката пред блока, където после играят децата... /кучетата и децата са най-малко виновните/....

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 12:19

......препикава те за дезинфекция.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 12:31

И аз започвам да съжалявам собствениците на кучета. Включително и баща ми. Айде той е в къща и е по-различно. Веднъж ме накара да купя храна за кучетата му.Мале как смърдят щандовете за кучешка храна.Детето вика ``мамо ще повърна тук да се махаме бързо``.Да не говорим ,че е по-скъпа от храната за хора.Това си е бизнес и затова се зарибяват хората с готини реклами по телевизора за домашни любимци.Вместо да се работи в обратната посока.Да се спрат както се спряха рекламите на цигари.Цигареният дим вреди ,мирише -а кучешката урина и лайна- полезни и миришат прекрасно пък и бълхите в автобусите -здравословни.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: danvan16   
Дата:   29-07-11 12:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 12:50

Автор: MARIANA88
Дата: 29-07-11 12:31

..... и бълхите в автобусите -здравословни.



Бълхите нямат пък нищо общо с кучетата .... бая хора имат бълхи за разлика от много кучета !!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Славов   
Дата:   29-07-11 12:53

Тя бълхата само на чисто ходи, и въшката и тя .... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: marchello   
Дата:   29-07-11 12:54

бургас - столица!

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 12:54

големите кучешки разбирачи пак са цъфнали, та чак вързали [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 12:57

Тинти ,не си показвала скоро оная черната . [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: ivenchev   
Дата:   29-07-11 12:58

[smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/nyue0311.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 12:59

живот си живее тя [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 13:14

Това е една мода ,която е крайно време да се преболедува и да надделее културата и здравия разум.
Това е работа на държавата, на медиите ,на учителите в училищата да дават правилна информация на децата от малки ,а не още във втори клас да ги карат да пишат домашни за домашни любимци и детето да ме пита как да иде без домашна или да се молят на родителите да им купят куче или котка и да ги затворят в панелката.Уж възпитавали децата в любов към животните.Така е ама на село,а в панелката ако толкова държат на домашни любимци едни рибки в аквариум вършат работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 13:15

а кърлежите?

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 13:16

MARIANA88, айде стига проповеди. Истината е някъде там, ама не е точно тази дето ни обясняваш

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 13:18

Кучетата страдат от кърлежите - не са те виновни за тяхното разпространение .

[smilie7]

Те са потърпевши повече от хората .

Кърлежи и бълхи има и там дето никога не е имало кучета !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 13:23

Трябва да се работи в тази посока. Намаляване ,а не увеличаване.
Който има да си го чува то е ясно ,че се е привързал вече към него и няма къде да ходи важно е за в бъдеще да се мисли полека- лека да се намаляват .

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 13:34

и защо?

Аз за друга мода, дето да е просъществувала векове наред, не съм чувала. А вие? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 13:48

Ми от 100 века все в панелки са гледали кучета и в градския транспорт са пътували с билетче от левче. Не знам само заради левчето ли ги пуснаха да пътуват.



Публикацията е редактирана (29-07-11 13:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: danvan16   
Дата:   29-07-11 13:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 14:10

Заграждения в парковете за кучета без каишки правили.Те така и така без каишки ги извеждат от домовете си и това едва ли ще се промени.Повече бих приветствала идеята да се направят заграждения само за деца с чисти пясъчници да тичат и играят децата на чистичко необезпокоявани пък и родителите им да седнат да си починат на спокойствие,ама за децата и родителите не се мисли ,а само за кучетата.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 14:27

Гледам видеото на ivenchev и се чудя това куче като се въргаля на тази бяла кувертюра дали си е избърсало или измило дупето след като е акало.И ей така от любопитство ми е чудно собствениците на кучета по апартаментите как процедират мият ли ги бършат ли ги като се изходят? В други страни гледах по телевизията ,че измислили перални за кучета.С пране и изсушаване.Тук в България продават ли се такива перални вече някъде?

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 14:28

дам, дезинфекцираме ги със специални кучески дезинфектанти. По-стерилни са от санитарка в болницата [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 14:30

Ако си се погрижил на време и качествено за вътрешните паразити на песа - няма нужда чак пък да му миеш гъза .

Той няма да го търпи мръсен ...[smilie18]

А и миенете но кучето не е много здравословно за него !!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 14:34

Това което го даваха по рекламата за пералните за кучета изглеждаше много доволно от банята :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: vuzhy   
Дата:   29-07-11 14:35

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/pcst4782.JPG
https://photo-forum.net/static/site_pics/117/u_1278264759_adi4.jpg


Доообре [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 14:39

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/tpzy4131.JPG

Едно жълто ....

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 14:40

Мариана, извинявай, ама пералня за кучета е още по-извратено от това да го гледаш в панелка...

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 14:44

Туй изглежда голям сладур в автобуса може и гушнато да пътува даже бих му се радвала ,но отези дето пътуват в автобусите правостоящи до теб и от устата му капят лиги по сандалите ти не може да ме накарате да се съглася с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   29-07-11 14:47

Какво са някакви лиги между приятели ....

Така каза едно момиче дето никога не е имало куче и и бяха дали едно за цял ден .

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: lillia   
Дата:   29-07-11 14:54

Едно от кучетата ни, често си яде лайната. кеф му е, наполовина е ловджийско. Не обичам то да ме целува.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: valen_tin   
Дата:   29-07-11 15:00

каква е тази дискриминация !! ... едното било сладко, другото стояло право и се лигавело ...

ами и аз искам да пътувам в рейса само с фотомоделки, ама не става [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 15:03

Като заговорихме за лиги и приятели да ви кажа да се посмеете.След плаж пристига автобуса на спирката претъпкан от предната врата едвам качиха едно куче доста едро от устата на което капеха лиги обилно.Реших да се кача от другата ,но там пълно с хора от малцинството ,мъжете голи до кръста ,оказа се , че аз ,една баба и детето бяхме малцинството в случая.Говореха на висок тон и поедно време почнаха да се бият и щото се оказах между тях отнесах и аз един тагава погрешка . Премълчах си ,но като взеха да се плюват и да фърчат плюнки пред лицето ми не издържах и се развиках да си решават проблемите в къщи ,че тук е обществено масто и да се държат възпитано.Тогава една от циганките вика: ``Ей ,тиа българи много миришат бе ``:-).Та се сетих как викаш ти какво са няколко плюнки и малко лиги между приятели ?[smilie18]



Публикацията е редактирана (29-07-11 15:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 15:08

мдаааааа в градския транспорт лигавещо се куче или миризливи българи, изберете сами [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Може ли и малко мъжки фотомодели да пуснити в градския транспорт? Няма да дискриминирате жинити футуграфки я! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-07-11 15:10

Котки!

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: valen_tin   
Дата:   29-07-11 15:13

така и така идват кметски избори, ето моята платформа:

ще има 2 модела автобуси - четни и нечетни. В четните фотомоделки, в нечетните фотомодели. Разбира се бройката им ще бъде многократно увеличена, за да може винаги броя на фотомоделките, респективно фотомоделите да надвишава броя на желаещите пътници ... все пак съгласете се да се качиш в рейс с фотомодели и да има риск да настъпиш гордо правостоящ миризлив българин точещ лиги не е приятно.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 15:14

тоест!? Към четните автобуси ще има и баня? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Lalinda   
Дата:   29-07-11 15:23

Преди години, доста отдавна, имаше едно куче в района на х-л Плиска, което се беше научило в студа да се качва в автобусите, на топло...

Хората му симпатизираха и, естествено, се умиляваха на изобретателността му.

В нашия квартал уличните кучета пресичат на пешеходните пътеки... Симпатични са ми.
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Има и едно от същата порода като кучето на Тод, което го водят на училище за кучета-водачи. Готино е, но винаги ляга долу (куше!).

Най-умното куче, което познавам, е едно бордер коли от Централния масив във Франция. Разбират от 30 до 500 (!) думи и дори могат да изпълняват функции на овчарки (или говедарки, ако щете, защото някъде по света пазят говеда, не овце) и без да са обучавани. Това куче бе обучено, чуе ли кола на пътя, докато и то е на пътя, да ляга долу и да изчака преминаването му.

Тия дни видях и малко куче в един от парковете в квартала на спътника ми (и там има зони за разходка на кучета, както и да е), което се разхождаше не с намордник, а с нещо като фуния около врата. Виждала съм и друг път с такива фунии, но ги бях забравила. Забавни са.
[smilie24]

По магистралата А10 към Бордо видях по паркингите да разхождат и котки на верижка, но помня, че нашите не обичаха много пътуванията с кола..., за разлика от кучетата.

Куче с лиги ми се струва по-безобидно от българин или ром, чийто нос капе и въобще киха, без да се бърше... Видите ли такъв, давайте му от вашите носни кърпи!!!
Нищо няма да ви струва, но има възпитателен и превантивен ефект.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: valen_tin   
Дата:   29-07-11 15:25

не е практично баните да са в рейсовете ... мислех да са по спирките [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   29-07-11 15:28

valen_tin ще гласувам за теб

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 15:34

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   29-07-11 19:18

банята на спирката ще е особена придобивка [smilie25] а кенеф ще има ли към нея?
за хора, де....е, и за кучета може

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: kaIser.sOze   
Дата:   29-07-11 20:25

съвсем сериозен въпрос..

За кучешки тоалетни ли говорите, или за специални кошчета в които стопаните на псетата изхвърлят акитата които после се използват в кожарската промишленост, м?

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   30-07-11 13:59

Ако кучето няма твърдо ако как се събира?

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   30-07-11 14:05

попива по-лесно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Todd   
Дата:   30-07-11 14:14

Твърдо нье !!!

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   30-07-11 14:21



.. Ако акото не е твърдо ако .... начи е дришня и нема проблеми ...... води си мочка ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tonyf   
Дата:   30-07-11 14:26

сипваш втвърдител, чакаш 30 секунди и прибираш

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   30-07-11 14:28

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   30-07-11 14:40


.. Абе , виждал съм кучета с човешки памперси сложени ..... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

... За кво им ги слагат ... [smilie8] .. в кензис ли са или с "М" .... [smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   30-07-11 14:41

да

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   30-07-11 14:44

... Кво да , да не ги перкат или да не се надрискват .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: tonyf   
Дата:   30-07-11 14:51

да, да не отнесат дедовия [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   30-07-11 14:53

и за двете УЖ вършат работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: MARIANA88   
Дата:   30-07-11 14:54

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: danvan16   
Дата:   31-07-11 08:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям кеф...
Автор: мара   
Дата:   31-07-11 09:47

iska da kave, `e ku`oto la.no se polзва в кожарската промишленост

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.