Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Mitaka   
Дата:   24-07-11 22:38

Ами да, след като изгледаш ЦЯЛОТО предаване можеш да разбереш логиката на думите му!
А дира са щипнали дума оттам, дума отсам както им е удобно![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   24-07-11 22:51

Дааа, здравеопазването е трудно, каза Костов.
Начи трудното не го щем.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: georgi969   
Дата:   24-07-11 22:53

Според мене е постъпил неразумно.Можеха с Костовица да основът една фондация "Бъдеще за здравеопазването"[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: fonnayden   
Дата:   24-07-11 23:09

Не е постъпил неразумно. Той много добре го каза. Здравеопазването е приоритетен отрасъл във всяка една страна и не може отговорността да пада на малка партия в коалиция. МЗ трябва да се управлява от всяка една спечелила на избори партия.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   24-07-11 23:17

Костов с това мрънкане по Цветанов за лекарите в Горна направо не го разбирам. Пълни глупости са това и онея си бяха поставени на мястото.
Всъщност разбирам го - оня лекар е бил от ДСБ.
Огорчено било лекарското съсловие, айде моля!
Преди седмица говорих с приятел от Дания, който работи през половината от годината тук.
Каза ми, че това от което най-много е огорчен в БГ е от корупцията и арогантността на лекарското съсловие.
След операция от апандисит във военна болница, получава някаква инфекция, лежи с температура 40градуса, а лекаря му обяснява как трябвало да даде 400евро в плик за консумативи. Той повикал юрист от фирмата си, защото си плаща всякакви там осигуровки и са им спретнали хубав скандал, но не е там въпроса. Каза, че отношението било супер арогантно.



Публикацията е редактирана (24-07-11 23:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Ivodam   
Дата:   24-07-11 23:59

Саксон, твоят приятел от Дания да не ми лицемерничи, защото лекарите у нас бяха най-напред и основно корумпирани от западните фирми за лекарства и медицинска техника. Бил съм в бранша, мога да ти опиша точно схемите, по които става корумпирането, и мога да ти разкажа доста работи точно за една датска фармацевтична фирма...

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: n1x0n   
Дата:   25-07-11 00:05

Здравеопазването е приоритетен отрасъл във всяка една страна и не може отговорността да пада на малка партия в коалиция.

Да бе, да... [smilie18]

Няма как да се правят спецефекти там, затова не го искат. Виж дай им министерство, където да се правят неща с пари назаем, да се режат лентички по телевизията - да видиш как ще им се види по мярка - било то приоритетно или не.

Ми аз лично, хора с такива великански претенции баш на сложно място искам да ги видя как ще се справят, не на лесното.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: asahi   
Дата:   25-07-11 00:07

В тройния лешник ДПС-то що си избра министерствата с европари? Шот се лапа, а не се работи. Земеделие и Бедствия - чиста работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: мара   
Дата:   25-07-11 00:13

от време навреме требе се пуска мая в кенефа, че да шупнат ла.ната.
ся горнооряховските дофтури били виновни...аз да съм - медал ще им дам. не! 2-3 медала!

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: danvan16   
Дата:   25-07-11 21:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.