Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Най-добре е Костов да дойде...
Автор: n1x0n   
Дата:   18-07-11 00:05

... май, а? Хем Костовистите доволни, хем ш'са оправи държавата, хем комунистите ще побягнат с писъци... хем и аз ще съм щастлив, че няколкото мои познати, наричащи го "държавник" /по непонятни за мен причини/ - ще изпаднат в син комсомолски екстаз.
Пък в крайна сметка, нали "всичките са маскари" - що да не се пробват и сините пак?

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 00:08

Ами Костов ни измъкна от най-тежката криза по време на (продължаващият) преход... Той май пак ще трябва да ни спасява... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: n1x0n   
Дата:   18-07-11 00:15

Гледай сега, цялата ни съвременна политическа история се гради на 2 принципа:

1. Всичките неуспехи на сегашното правителство се дължат на "тежкото наследство" от предходните правителства.

2. Всички успехи на предходните правителства са заслуга на сегашното правителство.

Личното ми мнение е, че нито едно от критичните за България успехи/провали през последните 20 години не е заслуга/издънка само на едно правителство.

Затова басни като "Костов оправил", "Костов унищожил"... никак не са верни.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 00:28

Не бъркай демагогията с фактите. Костов допусна някои грешки (продажбата на Булбамк напримерно), но като цяло ако не беше неговото правителство не знам какво щеше да стане.

А и човекът направи Масовата приватизация, за което съм му дълбоко благодарен и следващият път, като го срещна на улицата, ще му предложа да по почерпя 1-2 бирки... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: slivenski   
Дата:   18-07-11 00:29

Добре, нека да дойде Костов... Какво мислите, че ще направи той, което да е по-различно от сега? Кажете ми и ще гласувам за него. [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 00:31

Най-малкото - ще стимулира частният бизнес, а няма да се мъчи да го смаже, както прави комуноидът с тимберица като кореноплодно.


Най-малкото, но най-важното в нормална държава.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 00:32

Императоре, толкова ли си неграмотен, как не те е срам да свързваш Костов с масовата приватизация. Язък, че се пишеш икономист[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: abc.xyz   
Дата:   18-07-11 00:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 00:36

Императорът с това си изказване вече вече е съвсем ясен колко стурва. Докато рови в гугъл да се ограмоти по въпроса, направо ще му припомня, че Виденов направи Масовата приватизация, а Костов я отрече и направи Касова приватизация.
Но то се иска елементарна култура да ги знаеш тея работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 00:36

Ух, да бе - забравих - не беше Костов.

Б.Б. ли я направи или СтаниШеф? [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 00:38

Виденов бе неграмотник!

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: imitev   
Дата:   18-07-11 00:39

https://photo-forum.net/joro/emoticons/674.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: n1x0n   
Дата:   18-07-11 00:46

Какво мислите, че ще направи той, което да е по-различно от сега? Кажете ми и ще гласувам за него.

Ами щом толкова хора, претендиращи че са най-умните, най-космополитните, най-прогресивните, най-проевропейските, най-светнатите в политиката и икономиката - смятат, че той ще спаси положението - аз нямам нищо против да му се даде на Ванката шанс да светне като спасител на държавата.

В крайна сметка, личната ми неприязън към него не може да ме спре да искам по-доброто за тази държава. Пък ако се окаже издънка - ще мога да повтарям на всички сини комсомолци "Нали ви казах!?".

win-win situation! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Славов   
Дата:   18-07-11 00:52

Одобрявам !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   18-07-11 00:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 00:57

Кво стана бе Император, кой направи Масовата приватизация, що се умълча като пълен памперс[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: slivenski   
Дата:   18-07-11 00:59

Пък ако се окаже издънка - ще мога да повтарям на всички сини комсомолци "Нали ви казах!?".

Хахахахаха... Докога ще си правим експерименти бе, Никсън... Одъртяхме... Бях на 20, когато експериментите започнаха. Сега съм на 40... Нямам надежда, че тая държава скоро ще стане по-добра за гражданите си... Не че се оплаквам от живота си, но ми е тъжно, че алчността, корупцията и простотията ни погубват година след година... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: slivenski   
Дата:   18-07-11 01:02

Сигурно си мислим, че някои неща трябва да станат веднага... А явно трябва да минат десетилетия... Евреите и пустинята - нали помните? 40 години... докато пукне и последният, който помни робството... [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: novi4ok   
Дата:   18-07-11 01:04

Бе я кажете, че нямам спомен - ония 700 хиляди евра дето потънаха във фондацията на Костовица разбра ли се къде отидоха или ОЛАФ само си лаяха, защото са фенове на ББ и мразят неграмотното императорче?
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 01:07

Саксънов - докато бях в банята си припомних година по година и май си прав, но какво да се прави - мина доста време, а тогава правителствата се сменяха като носни кърпички.
Обърках 1996 с 1997-а - моя грешка. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 01:10

Грешка викаш? Ама иначе се кефиш на Масовата приватизация а?
Що просто не си признаеш, че не правиш разлика между масовата и касовата приватизаиция, то е ясно че не знаеш, но поне честното признание е пък към запазването на достойнството.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 01:14

Хайде сега - от една грешка (объркване на две отдавна минали години) тръгваш да си вадиш генерални изводи.

Сигурно професорите по икономика няма да направят тая грешка, ама пък мнозина от тия професори нямат и една сделка в животът си...

Иначе да - когато сгреша, признавам си го, както прилича на почтен човек.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 01:16

А, начи годината е грешна само викаш, иначе продължаваш да си дълбоко благодарен за Масовата приватизация така ли?[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Я изясни сега - благодарен си за Масовата приватизация или си благодарен за Касовата приватизация?

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: exo99   
Дата:   18-07-11 01:51

Импето е благодарен на Виденов за масовата приватизация за едни сосни сделчици.

Та какво беше по-горе :
"Като го срещна, ще го черпя една - две берки".

Това сега за Виденов ли се отнася?

[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   18-07-11 01:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.