Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пак Има Юровижън
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-05-11 22:19

по ББС 3. някой гледа ли? да коментираме. сега една албанка пее доста добре.

[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: S.Paskalev   
Дата:   11-05-11 00:25

Юро- кой? [smilie11]
Т' ва не беха ли нек' ви де грачат? [smilie11]
Ако имаме участие, без да съм гледал, знам резулата- първи сме!
От зад- напред. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: asahi   
Дата:   11-05-11 00:26

Важното е, че все някой ни проваля.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: Veronique   
Дата:   11-05-11 00:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: gbdesign   
Дата:   11-05-11 00:44

Какво има да коментираме... до като БНТ стои зад този конкурс в България, винаги последните места ще са за нас...
http://www.google.com/intl/en/landing/eurovision/results.html

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: canonio   
Дата:   11-05-11 00:46

От къде се появи това момиче Поли Генова всъщност?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: gbdesign   
Дата:   11-05-11 00:50

Тя винаги си е гравитирала около БНТ. Май всяка година участва в конкурса. Сега е солистка в предаването "На инат" с Марк'О Селски :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: asahi   
Дата:   11-05-11 00:54

От Уики:

Поли Генова е българска поп певица, родена на 10 февруари 1987 година в гр.София, България.

Поли пее от четиригодишна. През 1995 г. става първият член на току-що сформираната детска вокална група Бон-Бон и водеща на предаването „Бон-Бон“, което става хит в медийното пространство. Тогава започва и нейната професионална музикална кариера.

Завършва Националното музикално училище „Любомир Пипков“ със специалност кларинет. Впоследствие следва режисура в НАТФИЗ. Понастоящем е вокалистка в ТВ шоуто „На инат“ по Нова телевизия. Участва в първото издание на танцувалното шоу Dancing Stars като част от групата на Дани Милев. Взима участие в благотворителния проект „Великолепната шесторка“ като вокалистка. Работи с бенда на Шоуто на Азис и Дани Милев. Участва в първото издание на реалити формата "Денсинг старс".

Нейният първи продуцент и вокален педагог е Рози Караславова, с която продължава да работи.

Четири пъти участва на българския финал за Евровизия, през 2005 и 2006 година с група Мелъди, а впоследствие през 2009 и 2011 индивидуално. През 2011 нейната песен „На инат“ печели правото да участва на тазгодишното издание на Евровизия в Дюселдорф.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: yanee   
Дата:   11-05-11 01:08

в моята ли4на класация не успях да събера до 10 финалистите от тази ве4ер, но някой песни много ми харесаха ... явно съм нещо на "твърда вълна" затова си паднах по Грузия - разлятите вокали ми паснаха, добър английски [cool]


за съжаление този път няма да видим Турция на финала, песента им ми хареса


мъжкият отбор от Исландия поразително свежо и интилигентно се представи, в първата 5-ца ги виждам на финала, но pmartinov може и да ме поправи [beer]


Руснакът се подплъти с адски добър балет, песента му също има шанс


Азербайджан представиха силно пар4е ... сценографията малко сладникавка, но пък позитивно-романти4на [smilie3] ... мацката, най-сладурското минйон4е тази ве4ер [smilie8] ... гладно никога не ще бъде това дете [smilie18] ... ммм, yes [smilie24]


тийнейджъра от Финландия импонираше на Том Дайс (той представя Белгия миналата година), но песента му не ме докосна, sorry


песента на Албания - да, има зву4ене пар4ето, но ме остави със смесени 4увства

рапър4ето в песента на Гърция ноо смешен [smilie23]


Сърбия [smilie24]

май, май, това в общи линии ... кажете вие кво мислите [beer]





Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: gbdesign   
Дата:   11-05-11 01:19

Много е смешно че мизерни и миниатюрни държавици, като Армения и Азърбейджан, всяка година вадят добри песни и се класират измежду първите. Нашите песни, по правило са добри /с изключение на човека койот :)))/ но обикновено са в доста старичък и не особено балкански стил... тоест предлагаме на европейците музика, която отдавна им е омръзнала и заслужено или не, взимаме последните места. Ако правилно си спомням, Миро миналата година беше на пред-последно...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: asahi   
Дата:   11-05-11 01:31

Май не оценяват точно песните.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   11-05-11 01:58

Те и песните да оценяват, не знам защо сме решили, че "цялото българско човечество" ни шпреха кирилицата. Песента не е зле, но просто няма никакви шансове. Румънците ще ни отнесат по всяко време без да си дават зор. Исландците наистина кефят, но и те ще пострадат, защото го няма комерса в тяхното парче. Ирландските хлапета явно ще оберат гласовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: Diandimov   
Дата:   11-05-11 11:56

Няма нищо по- смешно от европейската музика.

И европейските първенства които се гласят по тези поводи.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: CanoniO   
Дата:   11-05-11 12:10

Ми тя музиката винаги от Европа тръгва... Кое ти е смешно?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: Diandimov   
Дата:   11-05-11 12:16

От Англия - може, но от Европа?!

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: CanoniO   
Дата:   11-05-11 12:18

От Виена не може...
Или от Милано...


Дори Полша има повече композитори, отколкото щатите...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: Diandimov   
Дата:   11-05-11 12:24

Виж сега.
Не те знам какво слушаш, но бритишите, щатите и Австралия пеавят музиката която аз, а и повечето хора слушат. На тази планета.

Пък Полша нека си има композитори.
Европейското не е за класическа музика, а за лайнян инфантилен евро-поп.

Сега Рамщайн идват да свирят в университета на Вегас, и няма да ходя.
Преди години - може би, но сега са пълна смешка вече...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: CanoniO   
Дата:   11-05-11 12:27

Джъстин Бийбър?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: CanoniO   
Дата:   11-05-11 12:33

На тази планета има и хора, които слушат класическа музика, както е етно. Да не говорим, че електронната музика е измислена в Европа и най-добрите диджеи са европейци. А се слуша в цял свят....

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: Diandimov   
Дата:   11-05-11 12:42

Ще му кажа.


Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: georgivelev   
Дата:   11-05-11 12:48

Ахахах евротрагедията пак забръмча от телевизора. гледах малко снощи, без звук (р ден на бъдещата снаха), и изпълнителите ми се сториха пълни палячовци, роботчета, изпълняващи заучени движения, нямаше сценично присъствие, предполагам, че и музиката е била джангър.

Песничката на поли нищо не струва. чух я когато тя подгряваше Афавил. поли може да пее, но песента е ... е хайде, че пак ще кажете че хейтя. Слабичка е песента, няма кой да я запее.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак Има Юровижън
Автор: kkkolelo   
Дата:   11-05-11 12:55

Снощи се загледах малко и представяха Хърватска ... различни сцени ... ски ... убави ора, спокойствие ... и изведнъж на сцената двуметров травестит и сичките му беквокалки кат нея [smilie10] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.