Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Защо тичаш?
Автор: PeterPAN   
Дата:   07-05-11 20:05

моя отговор е за кеф де, луд умора няма само се поти[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Onakava   
Дата:   07-05-11 20:20

Съни, гледам да не тичам много, защото съм със силен сърцетуп и лекарите изрично ме предупредиха да спра кафето, цигарите, да не скачам и да не тичам...баща ми почина млад от инфаркт, дядо ми също, така че изборът не е голям.
Инак – за кеф, тренирала съм лека атлетика и си обичам бягането от малка. Следователно, ако можех, щях да избера „а“, без съмнение.Има далеч по–щадящи сърцето и ставите спортове.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Lalinda   
Дата:   07-05-11 20:49

Никога не съм тичала, вкл. като дете, защото нямам нужда от безсмислени занимания.

За мен е важно заниманията ми да имат резултат, и то - видим.

Струва ми се, че хората, които тичат, са по-предразположени към инфаркти, които се опитват да избегнат с тичане.

Освен това, физическата ми форма е толкова добра, че нямам никаква нужда от подобни насилия.

И със спортове не се занимавам. По-тъпи от спортистите били само онези, които гледат спорт по телевизията (или обратното, изберете сами).

Занимавах се с туризъм, народни танци - неща, в които поне има някакъв дух и храна за душата.

Ако ми кажете, че в тичането - или дори в балета - има нещо подобно, ще ме умилите.

Е, за капак да кажа пак, че ако събирате редовно боклук, няма да имате нужда от никакъв фффффффффффффффффитнес.

Освен това, подобни занимания са преди всичко фитнес и за душата...


Тичащите, които съм срещала наоколо, не ми вдъхват никакво доверие...
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: n1x0n   
Дата:   07-05-11 20:50

а мен е важно заниманията ми да имат резултат, и то - видим.

Скучно...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Lalinda   
Дата:   07-05-11 20:51

И шампионите по водно спасяване обикновено приключват живота си удавени, естествено в басейн.

Някои тичат и защото е модно и са го виждали по телевизията.

Само че... да си спомним класиците и заключението им, че мнозина не биха дори се влюбвали, ако не бяха чели в книгите за това.

[smitten] [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: zizero   
Дата:   07-05-11 21:00

Защото мога!

Току що се прибирам от двучасова игра на баскетбол. Няма толкова приятна умора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Onakava   
Дата:   07-05-11 21:19

Лалинда, как събираш боклук – с приклякане, с навеждане от кръста или пръчка с остър връх, като Пираня от Синьо лято? [smilie5] Щади си кръста, не е вечен.
Маска слагаш ли си? Ръкавици? Да не пипнеш някой гаден микроб, че в БГ няма доктор Хаус да ходи после да търси аканата буба из купчините лайна дружбенски, смятам се сещаш. Предвиждай ги тия неща, да не ти стане тъпо после.
Инак евала за инициативата.
Пък балета го остави на плебса - ако не храна за душата, поне е храна за очите.


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: luboar   
Дата:   07-05-11 21:23

Тичам, защото имам нужда от това. Искам да усетя тялото си, да се обезводня, после да усетя сладостта на водата в планинска чешма. Обичам да усетя полъхът и смесването на парфюм разминавайки се със самотна джогерка.(сега моят е "Лотто") После да изпия кафе от автомат на улицата + цигара. Ритуал който ми отнема половин ден, два пъти в седмицата.
[thankyou]
https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: kaiser.soze   
Дата:   07-05-11 21:32

нали знаете за онази мацка с готини бедра и дупе, тичаща пред някой си.

като я подминал, се оказала 70 годишна...хммм.. леля [smilie5]

[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: luboar   
Дата:   07-05-11 21:47

как е разбрал, че е седемдесет годишна ? спрял я, и е полпитал ли ?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: mbs   
Дата:   07-05-11 22:13

Пък аз като тичам 4-5 обиколки на стадиона през целия ден после съм като пружина. Пропусна ли - със зор се влача.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: zizero   
Дата:   07-05-11 22:19

mbs [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: gogo   
Дата:   07-05-11 23:50

'Щото МОГА [smilie5] ! Ама аз доста неща си ги правя така! [cool]

Удоволствието да МОЖЕШ нещо и да го правиш за КЕФ - няма с какво да се сравни ! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-05-11 23:55

Onakava, репликата за белия ориз много ми хареса [cool] [smilie18]

Lalinda, стига бе [smilie5]

Тичането според мен идва естествено, когато си здрав: вид спонтанно, телесно удоволствие.

Ако тичането е насила, по някаква друга причина, тогава е нещо друго...

Защо човек тичал? Защото е здрав, или за да бъде здрав. Според психологът - професионалист - второто. Хората не тичали, защото им идвал естествен порив, а защото искали да станат здрави.

Моят отговор - естествено първото.

Професионалистът- психолог хвърлен в музика: какъв бил този отговор. Всички казвали второто. Това било аксиома, ясна като бялото и черното [smilie5]

И понеже въпросът стана почти хамлетовски, реших да ви попитам за статистическия отговор. Колко а.-та и колко б.-та? [smitten]






Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Kanonir   
Дата:   08-05-11 03:26

Човек е единственото животно дето с лека ръка разпилява енергията си и хаби физическото си тяло по един куп начини - диети/преяждане, препиване/непиене, тичане/обездвижване и т.н.

П.П. мразя да тичам, но много обичам да ходя. Тичането/нетичането е и въпрос на тип дишане и тип съкращаване на мускулатурата. Аз примерно съм от тия дето издържа на ходене (вкл. и бързо) много дълго време докато на тичане много кратко. В казармата бях демонстрирал на взводния (кога имахме марш на скок) че с бързо ходене без да почивам стигах по-свеж и по едно и също време с тия де тичаха и почиваха и си настъпваха езиците на финала[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: tonyf   
Дата:   08-05-11 04:54

Съни, тоя психолог какъв такъв психолог е бил? Да не те е рутил просто? [smilie5]

За мен най-нормалното нещо е да правиш нещата, които ти харесват, точно защото ти харесват. Ако на теб ти харесва да тичаш, това е супер и му кажи много здраве на психолога. Аз не обичам да тичам, но обичам други спортове и при всяка възможност ги спортувам, защото ми е гот и ми доставя удоволствие. Ако обичах да тичам, щях постоянно да търча като шебек напред-назад. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: iPonche   
Дата:   08-05-11 11:21

Tичам, защото само с тичане от всички кардио тренировки се сваля горния слой мазнинки, а в комбинация с тренировка на коремните мускули включваща около 2000 преси и отгоре за 1-2 години мога да направя плочки. Затова тичам [smilie5]

Понякога тичам по мъже, което е грешка. Тичам и по жени. Тичам и по кучето, защото то тича да се бие [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: iPonche   
Дата:   08-05-11 11:24

Обичам да тичам по поляните с конете, забра'их да кажа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: tonyf   
Дата:   08-05-11 12:25

Ponche, много тичане това! [smilie6]

а за горния слой, тебе тичане ти не требе, сметам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: princess_Lia   
Дата:   08-05-11 13:17

Японче, внимавай, че тичането много изхабява колената!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: princess_Lia   
Дата:   08-05-11 13:20

За който разбира френски, ето едно малко експозе . Заглавието е "Кардиото за загуба на мазнини - опасният мит"


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.