Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Защо тичаш?
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-05-11 02:48

а. Защото си здрав

б. За да бъдеш здрав

Зададоха ми този въпрос, почти реторично, за да илюстрират как правилния отговор е очевиден.

После ше кажа как отговорих. [smilie6]


Какъв е вашия отговор?

/вариант "в. По двете причини" не участва в питането/



Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: summer09   
Дата:   07-05-11 02:53

За да можеш да тичаш, трябва да си здрав,
а когато тичаш, ставаш по-здрав.
отг. а) :)
в моя случай, не мога да тичам, защото не съм напълно здрав... следователно.. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: kaiser.soze   
Дата:   07-05-11 02:55

не тичам. смятам го за издевателство над организма [smilie21] иначе спортувам по малко - щанги, за поддържане на килограмите и скачане на въже за кардио. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: snoopoff   
Дата:   07-05-11 02:55

pri nujda samo. posledno tichah zashtoto zabravih neshto v nas, otivaiki za rabota...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   07-05-11 03:20

Aaaa.... Аз за работа не тичам! [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: snoopoff   
Дата:   07-05-11 03:27

http://www.youtube.com/watch?v=s-pYuma7hwA

[smilie24] [smilie7] https://photo-forum.net/joro/emoticons/020.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: AndreyIst   
Дата:   07-05-11 03:38

Човек трябва да пие вино, за да е здрав. А трябва да е здрав, за да пие ракия. То така и с тичането. Правя го често, но само с топка в краката ..

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   07-05-11 03:53

Аз, ако тичам с топка в краката, ще се пречукам. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Diandimov   
Дата:   07-05-11 04:05

Въпроса е неправилно зададен, затова не може да има правилен отговор.

Защото тичането няма пряка връзка със здравето.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: chipsy   
Дата:   07-05-11 05:31

Трябвашв да добавиш :
в) щото нещо ме гони

Иначе много скучно само да си тичаш ...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: digitalgab   
Дата:   07-05-11 07:22

Бягайки от инфаркта, бягаш към инфаркта. Предпочитам да си ходя.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Todd   
Дата:   07-05-11 09:01

Здрав спортист няма !!!

Не тичам не ме ли гонят !!!

За сметка на това ходя всяка сутрин и вечер с песа по някой и друг км ......

Ходенето през деня не го броя .



Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: georgivelev   
Дата:   07-05-11 09:08

Едно време първо мислехме, после тичахме, а днешните първо тичат, после мислят [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Vinsent   
Дата:   07-05-11 09:14

Джокинга отдавна вече не го свързват с доброто здраве. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: da.fo   
Дата:   07-05-11 09:20

защо да тичам [smilie8]

заека цял живот бяга и ... живее 15 години
а костенурката - полека , полека и ... 150 години [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Vinsent   
Дата:   07-05-11 09:35

Най-вредно е да се тича сутрин за работа! [smilie8]
По жена и трамвай също е вредно да се тича! [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: stoyan_5   
Дата:   07-05-11 09:38

=== за да не ме хванат!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: mujimasa   
Дата:   07-05-11 09:39

абе имаше един виц за един орел и малкия му наследник,дето си летяяяли,летяяяли и малкото все питало - Накъде летим,тате? Та отговора може да се приложи и тук - Е.ал ли съм му м.мата....(сори за нецензурния отговор,ма ми дойде от вътре някакси)...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: kefalcho   
Дата:   07-05-11 09:41

Някои тичат за да заместят секса[smilie8] или липсата му[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: boreto   
Дата:   07-05-11 09:47

Да, да поспамя малко, че не питат мен, защото не тичам.

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-05-11 17:02

Моят отговор беше а. " човек тича, защото е здрав! За кеф, ей така! Удоволствието да тичаш, да скача идва от вътре, спонтанно. Да усещаш тялото си, вятъра около ушите си, въздуха, и.т. Това е естественият процес...аз не тичам за да бъда здрава, а точно защото съм.

Отговорът ми много изненада питащия -психолог, който седеше на съседната седалка в самолета (тук в самолетите много се разговаряме). Според него очевадният отговор бил б. Човек тичал, за да бъде здрав.Така отговаряли всички.

Той всъщност извади този въпрос като аксиома, за да илюстрира правотата на тезата си по друга тема, а аз взех че дадох неочакван отговор [smilie10]

И тъй като психологът каза, че всички отговаряли б., реших да ви питам. [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Onakava   
Дата:   07-05-11 17:34

То не е трудно да изненадаш психолог в самолет, където много се говори - така зададен и с такива отговори [smilie3]
Аз, без да съм психолог, те съветвам да позабравиш малко тоя здравословен живот, ако искаш да си здрава един ден...психически. Не знам, имам чувството, че си леко вманиачена на тая тема, а това е почти толкова опаснo, колкото белия ориз ;)
Не го казвам с лошо чувство, не се обиждай плс...и аз спортувам редовно, храня се здравословно и определено смятам, че има смисъл. Смятам също обаче, че не може целият ми живот да се върти около това и се подготвям психически за старостта, която ще дойде неминуемо, колкото и да се чепатя като млада.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-05-11 19:22

Onakava, нищо, ама нищо не си разбрала от това, което написах [smilie5]

Въпросът е "защо тича човек" и няма нищо общо с моя "здравословен" начин на живот [smilie5] Аз не тичам за здраве [smilie10]

Интересно за мен е дали наистина хората отговарят с б.) (както твърдеше професионалистът до мен) и дали моят отговор а.) е наистина голямо изключение.

Ти как отговаряш - а. или б.?

[thankyou]

Иначе благодаря за включването и разсъжденията.



Публикацията е редактирана (07-05-11 19:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: Todd   
Дата:   07-05-11 19:39

Абе друга песен ще запеете като станете на моите години ....тогаз искам да ви чуя !!!

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо тичаш?
Автор: PeterPAN   
Дата:   07-05-11 20:04

ето едно малко изследване от братския бразилски народ ....

по темата де:

Докторът на медицинските науки Пауло Убиратан (Paulo Ubiratan) работи като главен лекар в болницата в Пуерто Алегре в Бразилия.



По-долу е откъс от интервю, дадено от него за местните телевизии.

Въпрос: Упражненията за сърдечно-съдовата система удължават живота, това вярно ли е?

Отговор: Сърцето е създадено, за да извърши определен брой пулсирания. Не ги губете с упражнения. Вашият жизнен период ще изтече, независимо от начина, по който използвате сърдечния мускул. Това е все едно да казвате, че можете да продъжите живота на автомобила си, ако го карате с повишена скорост.

Искате да живеете повече? Спете следобед.

В: Трябва ли да спрем употребата на месо и да ядем повече плодове и растителна храна?

О: Ние трябва да разберем ефективността на стратегията за хранене. Какво яде кравата? Трева и царевица. Това какво е? Растителна храна. Следователно яденето на говеждо (телешко) месо е най-ефективния начин за нашия организъм да приеме растителна храна. Искате да ядете зърнени храни? Яжте пилешко.



В: Трябва ли да се намали употребата на алкохол?

О: В никакъв случай. Виното се приготвя от плодове. Брендито е дестилирано вино, което означава, че от плодовете е отделена течността, благодарение на която вие извличате всичко полезно от тях. Бирата се приготвя от зърнени култури. Не ограничавайте прекалено употребата й.



В: Каква е ползата от редовните физически управнения?

О: Моята философия е такава: ако нищо не ви боли, нищо не правете. Значи всичко е наред.



В: Пъженото вредно ли е?

О: В днешно време храната се пържи с растително масло. Как може да бъде вредна допълнителна растителна храна?



В: Как фитнесът помага за намаляване на наднорменото тегло?

О: Абсолютно никак. Единствената полза е, че упражнява мускулите – постига се само увеличение на мускулите.

В: Шоколадът вреден ли е?

О: Това е какао. Още един представител на растителната храна. Чудесна храна, за щастие.

Животът не трябва да бъде пътуване към гроба с намерението да пристигнем там в добро здраве, с привлекателно и добре съхранено тяло. Най-добрият начин да се започне едно пътешествие е с халба бира в едната ръка и сандвич в другата и да се завърши след доста секс и приключения, с напълно уморено и използвано тяло, което да крещи:

„Това прекрасно пътешествие си струваше!”...

В: Какво още ще ни посъветвате?

О: Ако постоянното ходене беше полезно, пощальонът щеше да е безсмъртен. Делфините цял живот плуват, ядат риба и пият вода и пак са дебели. Зайците бягат и скачат без спиране, но живеят не повече от 15 години. Костенурките не бягат и нищо не правят, но живеят 450 години.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.