Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Под прикритие
Автор: logrus   
Дата:   04-05-11 10:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: ivanov.10   
Дата:   04-05-11 11:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: boink   
Дата:   04-05-11 11:25

аз съм песимистично настроен.

просто има да се оправят някакви пари и се наливат в един бранш, в който много лесно и бързо стават оправянките. очаквам спад. без майтап.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: davor   
Дата:   04-05-11 11:28

И на мен ми харесва!Изключвам дървената игра на някои от актьорите[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: Will   
Дата:   04-05-11 11:30

Няма български "филми". Това са театрални постановки, заснети като филми. Както няма и български киноартисти, а само театрални такива... и докато не спрат да театралничат, никога няма да има бг "кино" и киноактьори...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: abc.xyz   
Дата:   04-05-11 11:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: netLady   
Дата:   04-05-11 11:36

eй, някой ще ми светне ли каква е ролята на запалката, че съм пропуснала?

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: slivenski   
Дата:   04-05-11 11:37

Няма български "филми". Това са театрални постановки, заснети като филми. Както няма и български киноартисти, а само театрални такива... и докато не спрат да театралничат, никога няма да има бг "кино" и киноактьори...

[smilie24]


И още нещо… На съвременните български актьори им е много трудно да излязат от капана на „скеча“. Всяка сцена сякаш се играе сама за себе си, а не като част от едно цяло. Няма развитие, няма промяна в героя, в емоциите му, в реакциите му. Плоски и апатични образи, липса на „хъс“…

И все пак, напоследък се появяват неща, които са по-добре от всичко, което е правено досега. И поне няма „артЪ“ напъни и претенции за концептуалност, така характерни за българското кино от 20 години насам… Като се поошлайфат малко с кино и телевизионните продукции, ще престанат и да рецитират като на комсомолско събрание... :-)))


Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: Todd   
Дата:   04-05-11 11:39

Матряла е кофтииии .....


[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: jivkojj   
Дата:   04-05-11 11:43

каква е ролята на запалката

Накрая на филма, сред листата с рекламодателите се мярка и Зипо, и Ауди също [smilie18]

Иначе филма ми харесва, само дето актьорите (О-о каква изненада!!!) театралничат.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: boni   
Дата:   04-05-11 12:08

Гледам го, сюжета не е лош.
Момчето в главната роля играе слабичко, както и някои от другите актьори. Има и добри.

Обаче снощи гледах трейлъра на "Оркестър с име" - продължението на "Оркестър без име"
Освен че е заснет много зле, все едно с любителска видеокамера и самите актьори играят зле. Странно, като се има предвид, че същите актьори играят чудесно в стария филм.
Прав е бил Велко Кънев да откаже участие в продължението, няма смисъл да се разваля легендата с нескопосани продължения.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: explorer   
Дата:   04-05-11 12:31

Гледах само 2-рата серия. Сценария не е никак лош като за такъв филм, местата също са избрани реалистично и подходящо... но за съжаление, играта на актьорите е бездарна като във всички други подобни сериали. Ами сори, явно не останаха актьори в България. Декламират като пионерчета на рецитал.


Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: zahar4e   
Дата:   04-05-11 12:44

Автор: netLady


eй, някой ще ми светне ли каква е ролята на запалката, че съм пропуснала?


Ролята й е, че е верен фен на ЦСКА - то![smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: explorer   
Дата:   09-05-11 21:10

Тю да му се не види... гледах го вчера към края. Сценария много хубав, с интерес да го гледаш... ама как може такива кръжочници да са и актьорите, и режисьора, и оператора... Жалко за хубавия сценарий. Тия дни си ми се догледа един стар филм и го дръпнах: "Место встречи изменить нельзя". Ей това е актьорска игра!

Шарапов свири "Мурка"
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: asahi   
Дата:   09-05-11 22:07

Не съм го гледал [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: logrus   
Дата:   29-05-11 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: special_k   
Дата:   29-05-11 22:24

Такива бози американците правят по 5 на ден [smilie18] Преди 20 години , като ги гледахме на VHS касетки беше друго.... wake up !!!

България има история , история ..... американците си немат. Обаче понеже народа се кефи на чалга и американски екшъни - давай , върти !


Ама много ясно , и аз да съм продуцент в общество на полуинтелигентни чалгари , и аз екшъни ша праскам.

Кой го ебе за Васил Левски като има Чък Норис [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: NeDDRaG   
Дата:   29-05-11 22:26

Ами... тази вечер гледах... Не ме грабна. Играта е кофти. И по скоро в звуковата част...

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: logrus   
Дата:   29-05-11 22:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: special_k   
Дата:   29-05-11 22:52

Кажи го тва за ресурсите и бюджета на германците дето ги смазахме днес на волейбол...

Още 100 примера мога да ти дам как без ресурси и база можеш да скриеш шапката на ЦЯЛ СВЯТ.

Некадърни са. Очевидно е.

Чалга аудиторията определя в случая , проблема е че % им е категоричен.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: NeDDRaG   
Дата:   29-05-11 22:57

logrus написа:

> :)
> Идеята гледайте, идеята :)
> Трудно ще е на нивото на Холивуд. Имайки предвид ресурсите и
> бюджета ни е просто перфектен!

Идеята - ми и тя не е нещо ново, а и не идеята ще ме задържи пред екрана, все едно да кажеш, че нещо е перфектно, щото има идея, ма тоя който го правил толкова си може. Такива хвалебствия не носят добро на никой. те само помагат за утвърждаване на посредствеността.

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: dessisslawa   
Дата:   29-05-11 23:00

Всички обсъждат играта на актьорите. Но играта на актьорите се определя от режисьора.

Примери много. Добър режисьор - добра актьорска игра. По-горе някой беше дал пример с филма "Оркестър без име".

Явно рожисьора го задоволява това мънкане и гълтане на думи и реплики

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: NeDDRaG   
Дата:   29-05-11 23:07

dessisslawa написа:

> Всички обсъждат играта на актьорите. Но играта на актьорите се
> определя от режисьора.
>
> Примери много. Добър режисьор - добра актьорска игра. По-горе
> някой беше дал пример с филма "Оркестър без име".
>
> Явно рожисьора го задоволява това мънкане и гълтане на думи и
> реплики

Ами обсъждаме крайния продукт. Ние него виждаме. То ясно, че режисьора е приел тази игра, ама въпроса е могат ли актьорите по-добре или не. Защо те не играят по-добре, ако могат, а чакат режисьора да ги ръчка?

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: special_k   
Дата:   29-05-11 23:12

Режисьора не е задължително да е преподавател по актьорско майсторство... Мен един режисьор с 5 оскара ако ме вземе за главна роля , тва ще му е края на кариерата[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Под прикритие
Автор: NeDDRaG   
Дата:   29-05-11 23:15

special_k написа:

> Режисьора не е задължително да е преподавател по актьорско
> майсторство... Мен един режисьор с 5 оскара ако ме вземе за
> главна роля , тва ще му е края на кариерата[smilie5]


[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.