Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Я кажете ...
Автор: abc.xyz   
Дата:   02-05-11 09:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: ники1   
Дата:   02-05-11 09:45

Единствената кауза е семейството/децата/...........друго май не си заслужава.....

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: nastradin2   
Дата:   02-05-11 09:58

ААААА....[smilie10] Как тъй няма да си давате живота за каузи, бре?[smilie10] Я Ирак, Афганистан, Либия, Косово, Шенген и други подобни патриотични каузи, нали на вас чакат![smilie8]
Я бърже скачайте в чувала!!![smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: pif   
Дата:   02-05-11 11:05

И какво. Децата ? Хе та той всеки циганин ги пръка поне по 10. Голямата кауза. И кой о помни, а ?
А Васил Левски - той се е посветил на някаква нисша кауза и ... хе те сега го знаем всички, не само децата му (евентуалните).

А за кефа от гледане на деца - май по голям няма, ама това не е кауза и е само за 20-ина години (освен ако не станат хратути)

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: ники1   
Дата:   02-05-11 11:23

Тя тая работа с помненето към днешна дата служи само за избиване на комплекси....
Левски и Ботев и останалите едва ли са жертвали живота си за да ги помнят........
Само дето тогава е имало каузи от съдбовно национално значение в полза на народа......
Коя днешна кауза е в полза на БГ ????
Всичко което се случва е по желание на по-силни от нас страни и техните икономически и политически цели.........
То и тогава/по времето на Левски/ бъдещето на БГ е решено от други а не от българи.

Така ,че към днешна дата освен каузата за отглеждане на собствените си деца не виждам друга която си заслужава..........и голям праз, че в това племе няма да ме помнят.....ако съм заслужил ще ме помнят моите потомци.........

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Todd   
Дата:   02-05-11 11:32

Кауза ???

Ако кауза е да пасиш човешки живот от моя страна няма проблем да жертвам моят си ....

Всъщност последните години всякакви никаквици се натискат да обясняват колко специален бил човешкият живот и колко важни били те .

Голям праз че ще умрат 1000 или 1 милион ... това няма никакво значение за развитието на планетата .

Така че с теб и без теб , с мен или без мен ... това е без значение .

Много се превъзбуждат всякакви че са уникални и много важни ... пред винкела всички са равни !!!

И пред осум по осумнайсе .

[cool]



Публикацията е редактирана (02-05-11 11:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Славов   
Дата:   02-05-11 11:39

втория пост изчерпва темата ....

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: chill   
Дата:   02-05-11 11:40

"Свини! Вечно ли искате да живеете?!!!" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: bairi100   
Дата:   02-05-11 11:43

Една актуална кауза-Да видиш стрелката на километража,може ли да опре накрая

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Tekumze   
Дата:   02-05-11 11:47

Ей тази кауза на бари е затрила мноооого повече хора, отколкото алкохола при шофиране....
Познавам много хора които са карали пили, но с 50 км/ч, а тогава много рядко стават бели, а познавам и мноого трезви с голяма скорост убили хора ....
не е по темата , ама сега ми дойде ....

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Lalinda   
Дата:   02-05-11 11:50

Аз съм се отдала на каузата да не позволя на българина, простете, да се ражда, живее и умре насред собствените си, отново простете, лайна.

Както цитирах и в една друга тема Рудолф Щайнер и неговата "Философия на свободата" (преводът на цитата е мой), "Този, който се стреми към идеали, изпълнени с благородно величие, го прави заради това, че те са част от съществото му, и осъществяването им му доставя такава наслада, пред която удоволствието, получавано от посредствения човек вследствие удовлетворяването на ежедневните му влечения, изглежда нищожно. Идеалистите блаженстват духовно при претворяването на идеите си в живота."
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Може и да ви е смешно, но... е така.
Не завиждайте.

Приятен обед!
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: ники1   
Дата:   02-05-11 12:05

Лали, не е смешно , само дето някои люде си им харесва да се въргалят в лайната ....
А относно днешните идеали.....повечето ми приличат на борба с вятърни мелници........особено като се има предвид глобалното управление на социалните и икономическите процеси.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: abc.xyz   
Дата:   02-05-11 20:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 20:50

Не, Бен Ладен не си е жертвал живота. Други хора са жертвали собствения си и на много други невинни хора живот.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Todd   
Дата:   02-05-11 21:21

Бих задал другояче въпроса и отговора понеже го знам ще ме развесели много :

Какво би направил за ближният си ????

За човека от твоята махала , от другият блок , твоето село , от съседният окръг ????

Ти какво би направил за тях без да обясняваш как те нищо не правят за теб та даже и ти пречат !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Императорът.   
Дата:   02-05-11 21:25

Мене ме кефи да помагам на хората.

Иначе каузата, за която бих отдал животът си, е моето Отечество.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 21:43

Да бе - ти данъците си не плащаш на Отечеството, че живота си с ще даваш. Дай му един-двама достойни граждани с твоето семе или поне грижи, пък после се бий в гърдите.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: abc.xyz   
Дата:   02-05-11 22:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Marillion   
Дата:   02-05-11 22:04

Няма такава кауза....

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: canonio   
Дата:   02-05-11 22:06

Майка му също е знаела за този негов обет. В деня на неговото обесване, тя е казала на племеничките му: "Днес е голям ден за вуйчо ви!"

Малко преди да го обесят, Левски е пътувал към София, охраняван от двама до четири човека (непотвърдено колко), можем да ги осредним на 3. Не се е намерил кой да го освободи по пътя, обаче се знае, че майка му е бдяла върху обетите му.... Ювиги, аре стига се излага и спри да политизираш форума. Знаем се българите какви сме, за какво ставаме, и в какво сме добри....

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: abc.xyz   
Дата:   02-05-11 22:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: canonio   
Дата:   02-05-11 22:15

Добри сме в завиждането, гледането в чуждата паница и в кръчмарските диспути... Зат'ва си плакна съвеста в чужди води.

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: Императорът.   
Дата:   02-05-11 22:15

Асахи винаги опира до чифтосването, това не е нормално за човек на неговата възраст.

Интересно кой според него е допринесъл повече за човечеството - Фриц Ницше или Цеца Компирката?

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: kefalcho   
Дата:   02-05-11 22:21

Аз много добре се оправдавам за провалите си[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Я кажете ...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   02-05-11 22:27

Не се е намерил кой да го освободи по пътя,

е, кой да се намери? колко хора са познавали Левски? единици са били? а и той постоянно се е дегизирал. не е имало телевизия, вестници..просто няколко полицаи са водели някой към съда,

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.