Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Против лошия късмет...
Автор: cameraman   
Дата:   01-05-11 19:58

Ами... куцузлия съм.... Никога не печеля от тотото.... Винаги, когато отида за риба/ има едно изключение/ съседът ми започва да хваща здравичката.... Споделете по въпроса... Когато отидох при адвокат и ми написа писмо до работодателя за напускане поради неизплатени възнаграждения.... падна ми ключа на пода на асзнсьора.... наведох се да го взема.... Асансьорът върви към 8-мия етаж.... Писмото се хлъзна и падна във фугата между кабината и вратата..... писмото падна в шахтата.... извадих го.... ама половин ден се занимавах с техници, шахти....

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: cameraman   
Дата:   01-05-11 19:59

Един клуб да заформим на каръците...

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 20:03

Има един лаф:
"нашият късмет с магарешки х-й тъпкан"
на мене точно сега ми се развали принтера и скенера-точно когато ми трябва.свърши му мастилото, и неще да сканира.

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: logrus   
Дата:   01-05-11 20:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: Todd   
Дата:   01-05-11 20:12

За да си късметлия трябва да си готов да посрещнеш късмета си и да можеш да се възползваш от него .

И късмета както много други неща не са за всеки ...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: terminator   
Дата:   01-05-11 20:25

Камера-човеко, даже си късметлия. Чети по-долу какво му се е случило на тоя младеж:
.....................
Уважаеми господине,
Пиша ви в отговор на молбата за допълнителна информация към т. 3 от доклада ми за злополуката.
Причината за инцидента беше наречена от мен “недооценяване на обстоятелствата”.
Вие помолихте за по-обстойни обяснения и аз се надявам, че следващото по-долу описание на случилото се ще ви удовлетвори.
По професия съм зидар. В деня на инцидента работех сам на покрива на една новострояща се шест етажна сграда.

Когато приключих работата си, установих, че са ми останали излишни тухли, които, както след това се оказа, са тежали около 230 килограма.
За да не ги пренасям на ръце до долу, аз реших да ги спусна до земята във варел, като използвам макарата, прикрепена към стената на строящата се сграда.
Слязох долу, застопорих въжето, качих се обратно на покрива и сложих тухлите във варела.
След това отново слязох долу и отвързах въжето, придържайки го леко, така че тухлите да бъдат спуснати бавно. В т. 11 на доклада за инцидента съм указал, че моето собствено тегло е 60 килограма.
Поради изненадата си, че изхвърчах от земята така внезапно, забравих да пусна въжето.
Не е необходимо да казвам, че продължих да се изкачвам по стената на сградата с висока скорост. Някъде към третия етаж пресрещнах варела, който в този момент се придвижваше надолу към земята със също толкова впечатляваща бързина.
Това може да обясни фрактурата на черепа, а също и незначителните охлузвания и счупената ключица, които са описани в т. 3 от доклада за инцидента.
Продължих бързото си изкачване, като скоростта ми бе съвсем леко намалена след сблъсъка ми с варела, и не спрях преди пръстите на дясната ми ръка да се врежат в макарата. За щастие по това време вече се бях окопитил и се държах здраво за въжето, вместо да се поддам изцяло на болката. Горе-долу по същото време очевидно варелът бе стигнал до земята и при удара в нея дъното му се откачи.
В този момент, вече освободен от тежестта на тухлите, останали на земята, варелът е тежал около 25 килограма.
Отново ви приканвам да обърнете внимание на данните за моето собствено тегло.
Както можете да си представите, сега аз започнах бързо да слизам надолу по стената на сградата.
Към третия етаж отново се срещнах с варела, който този път се изкачваше нагоре. Това ми донесе фрактури на двата глезена, избити зъби и няколко разкъсни рани по краката и долната част на тялото ми. Тук късметът започна леко да ми изневерява.
Срещата ми с варела все пак ме забави достатъчно, за да намали нараняванията ми при падането върху купчината тухли и за щастие последствията бяха само няколко пукнати гръбначни прешлена.
Съжалявам, че трябва да докладвам и това, но докато си лежах върху купчината тухли, изпитващ голяма болка и без да мога да мръдна, изглежда пак изгубих присъствие на духа и съм пуснал въжето, и единственото, което можех да правя, бе да лежа там и да гледам как празният варел започна отново пътешествието си надолу към земята и в края на краищата се стовари върху мене.
Това обяснява и двата счупени крака. Надявам се, че тези отговори ще задоволят интереса ви.
.............
Верно е старо, ама винаги като го чета се хиля като луд [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: Amigo   
Дата:   01-05-11 20:36

що ли ми звучи познато [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 21:06

Този Стефан А. златен ще ти излезе - чак адвокат писмо да му пише. Що не се обади да ти го съчиним?

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: cameraman   
Дата:   01-05-11 22:04

Не съм конкретизирал темпоралните и субективни слоеве...

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: netLady   
Дата:   01-05-11 22:11

Каръците са такива хора, които не могат да разпознаят късмета като им се яви. Познавам един, който два пъти се разминава с късмета си, щото не вярваше, че го има и дълго се чудеше дали па не е минавка неква и докато се чудеше - късмета си замина.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: lakosta   
Дата:   01-05-11 23:26

Един се помолил,а Господ му обещал да се грижи за него.
Станало наводнение...човекът се качил на покрива и зачакал...минавали лодки и хората го викали да се качи,но той отвръщал,че Господ ще се погрижи за него...дошла голямата вода и го отнесла /при Господ/...
- Боже! Защо ме изостави...
- Е как - човеко...колко лодки ти пратих?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: Amigo   
Дата:   02-05-11 00:19

абе приказките ги знаем, ама роден ли си без късмет... [smilie8] просто нищо не идва или ако нещо дойде, то е половинчато [smilie21]
имам един преятел, на когото му върви просто... абе за каквото и да е [smilie25] [smilie25] и да ви кажа въпросът не опира просто в "позитивното мислене", както някои разправят [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: diandimov   
Дата:   02-05-11 05:10

Щом не са ти плащали заплата би трябвало да съдиш работодателя си, не да му пишеш писъмца.

Точно затова писмото е паднало в шахтата.

И друго - вече до осмия етаж ходи с кола, а не с асансьор!

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: plamendoc   
Дата:   02-05-11 08:21

Гледай позитивно на нещата.Ей на и аз си мислих че съм карък - малкия счупи чисто нова плазма. После като се замислих - ми то така по-добре тъкмо вместо да гледаме телевизия ще се забавляваме ,[cool] ще се разхождаме и тн

Отговори на това съобщение
 Re: Против лошия късмет...
Автор: ivenchev   
Дата:   02-05-11 09:02

Някакъв човек се обажда на Радио Ереван:

- Добър ден, скъпо мое радио. Аз ви се обаждам, за да се оплача. Ние сме много бедно семейство. Всъщност ние сме толкова бедни, че ползваме едно и също бръснарско ножче четирима души. С това ножче аз и баща ми си бръснем брадите, а майка ми и сестра ми си бръснат краката. Кажете, може ли да е по-лошо?

Радиото помълчало малко и отвърнало:

- Всъщност, да – може да е и по-лошо. Можеше с това ножче вие и баща ви да си бръснете краката, а майка ви и сестра ви да си бръснат брадите ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.