Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Пак гадни новини
Автор: logrus   
Дата:   25-04-11 01:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: boyanb   
Дата:   25-04-11 02:08

на тва му викат промиване на мозъци, а щом се имаш за умен човек отдавна трябва да си скъсал с определени медии [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: Diandimov   
Дата:   25-04-11 03:27

Добрата новина е ЛОШАТА новина.
Така ни разправяха в журналистиката.
Това бе и една от главните причини да не се занимавам с журналистика.

Като дойдох в щатите бях потресен - отделяха повечето време от емисията за трафика и времето.
И бяха усмихнати водещи, правеха си майтапи...
(за кратко имах един подарен телевизор по онова време)

Не знам как стана, но след няколко дни вече спях като къпан, и дори започнах да се усмихвам.
Без реална причина - нямах още работа, парите свършваха, но... бях СПОКОЕН.

А в неделя вместо тегави пъблицистики цял ден даваха... какво да засадиш, кск да си поддържаш градината, и спорт някакъв.

Така се живее!

Отдавна съм казал, че враг номер 1 на БГ е журналистиката.
И разни като Амиго, но той е вегетарианец.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: 4given   
Дата:   25-04-11 05:08

От 10 години не гледам телевизия. Филмите си ги подбирам (благодарение на Нетфликс). Много ясно си спомням как след няколко месеца на изток се прибрах в БГ и по навик пуснах да зяпам нещо. Честно ви казвам, все едно някой ме заля с помия! Седмица по-късно се сбогувах с кабелната и така вече 10 години. Новините ги следя онлайн, кат не ми хареса заглавието - не чета! Никой не ми промива мозъка с тъпи реклами, всеки филм е по мой избор.
Като водя децата при нашите, ТВто се пуска само на Animal Planet и National Geographic, нямат нужда от лоши новини, турски сериали, чалга или тъпи реклами! За съжаление обаче много родители не пресяват каналите и децата тъпчат главите си с боклук...
Та всичко е въпрос на личен избор. Като нещо не ти харесва, го избягваш - животът е прекалено кратък да ме занимават с глупости :)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: Lalinda   
Дата:   25-04-11 11:38

Не е промиване на мозъци.

Просто добрите новини не са ЖИВОТОСПАСЯВАЩИ.

Всеки добър психолог ще ви го каже.

Човекът е оцелявал единствено от страх.
[smitten] [smitten] [smitten]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: diandimov   
Дата:   25-04-11 11:39

Точно така.

Новините предизвикваха страх и стрес в мен, затова се махнах.
За да оцелея.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: MiTaka   
Дата:   25-04-11 12:21

Много е сложно!От една страна,...................................от друга страна![smilie23] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: MiTaka   
Дата:   25-04-11 17:00

Преди малко по "Хоризонт" казаха, че са хванали младеж да управлява лек автомобил без регистрационни табели, без шофьорска снижка и с два промила алкохол.[smilie23]

[smilie11] Той дали слуша гадни новини?


Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   25-04-11 17:16

logrus

Новина е, не че куче е ухапало човек, а че човек е ухапал куче. И нас така ни учеха едно време в журналистиката, и пак подобно на Димов и аз отдавна не се занимавам с това, но по други причини. Това просто си е клюкарска и "женска" работа. И аз съм анти гилдията, щото това си е парвенюшка история. Но за новините - истината всъщност е някъде по средата. Не можеш да игнорираш черната хроника, защото това все пак е ежедневие. Да превърнеш светът в розово сладникав сън, не че съм пробвал, но май е невъзможно. Едно време ни разправяха, че едва 4-5% от всичко случващо се за деня намира място в емисиите.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: ogimag   
Дата:   25-04-11 17:24

В тази страна не може да има добри новини. Или поне толкова колкото ви се иска.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: мара   
Дата:   25-04-11 18:45

глупости. само че човек требе се научи да вижда хубавото. или да го научат от малък - в идеалния случай.
то тогава всичко щеше да бъде друго, де...
и сигур нямаше да сме най-кахърния народ.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: logrus   
Дата:   25-04-11 19:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: мара   
Дата:   25-04-11 20:02

бе от друга страна...сума петилетки слушахме обратното...и цъфнахме, па и вързахме [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   25-04-11 20:18

logrus

Ще ти го кажа така, за момент да оставим "преизпълнението на плана за петилетката за три години", както се сети мара. Ние сме нация на бездействието и апатията. 1% от приказките и повсеместното дрънкане и лалане онлайн и офлайн да се материализира, пак ще цъфнем и вържем. И игнорирането на определени проблеми или събития не ги унищожава. Ние обичаме да залитаме в крайности и дефакто това е по проблемното. Повдига ми се от затваряне на Н-ти глави за нещо-си към ЕС, разни глупости от сорта на "най-големите/ят на Балканите" фирми, съоръжения и к`вото ти падне под ръка, което в рамките на една година отива по дяволите и куп други псевдо позитивизми. Аз лично в романа на Оруел не искам да живея.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: netLady   
Дата:   25-04-11 20:26

A, според мен черните хроники не възпитават. Вероятността да си извади човек поука едва ли е по-голяма от вероятността да си каже "я, и така можело". Черната хроника само сваля бариерите пред първосигналните. Някъде в съзнанието им остава запечатано, че нещо отвратително вече се е случвало и ако той го извърши вече няма да е прецедент.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: мара   
Дата:   25-04-11 20:33

хм...за тоя аспект май не бях се замисляла специално, ама си много права. мдааам.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: ogimag   
Дата:   25-04-11 20:53

Как по "добър и надъхващ" начин ще съобщиш, че пиян се е качил на колата и е утрепал 6 човека".

То проклетията, лошото, злобата, безхаберието са явно в гена ни. Май сме орисани само да правим лоши неща.

А, и да крадем с гъзъ си дори.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: Императорът.   
Дата:   25-04-11 20:56

Новините са такива каквито са. Когато шестима млади хора бъдат помляни от пиян на свинкя шофиор с книжка от два месеца, каращ със 160 по улица, дето и 40 са много - какво - да премълчат ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: netLady   
Дата:   25-04-11 21:03

Ами, според мен, след време може да се съобщи, че някой е осъден за... на... , когато виновният е получил и адекватна присъда вместо да въртят "новината" още дълго и да правят рейтинг от мъката на родители и роднини.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: ogimag   
Дата:   25-04-11 21:05

По-скоро след време съобщават, че е освободен и е невинен. Или най-много е с условна присъда. На тази страна не е писано да и се случват хубави работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: netLady   
Дата:   25-04-11 21:29

Точно за това не трябва да се прави "новина" от такова трагично събитие. Както и по-горе казах - сигналът за първосигналните е "случвало се е, не е прецедент, безнаказано е".

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   25-04-11 21:35

netLady

Значи направо никакви новини. Няма простотия, която да не се е повторила минимум 5 пъти за тия 20 години. Няма. По едно време си мислех, хващаш вестник от 1995-та, сменяш имената на хората и те ти готов текст за 2009-та. 100% щеше да се получи.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: gorbi   
Дата:   25-04-11 21:41

не гледам телевизия от 2-3 години вече... В момента - на българска телевизия издържам само до един сериал на "софианци в повече" и то записан от интернет, за да не ми става гадно от рекламите..... Наистина си мисля че българските телевизии са от дебили - за дебили.....

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: danvan16   
Дата:   25-04-11 21:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак гадни новини
Автор: asahi   
Дата:   25-04-11 21:50

Звънкай ми секи ден да те стресирам [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.