Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: chukov   
Дата:   09-03-11 10:04

Предварително съзнавам как ще ме разпънат много хора на кръст но ...

В първия момент, когато прочетох темата за филма на Палин за България и как в него се показва само циганията, аз първосигнално се ядосах и ми идваше да отрежа кура на англичанина ако ми е наръки.

После се позамислих.

Аз обикалям много да снимам из България. Живея в дълбоката провинция и имам според мен верен поглед върху обществени процеси, които остават скрити за много хора, които живеят в големите градове и ходят в провинцията само на почивка по хотели и курорти.

За мое съжаление трябва да призная, че Палин е почти на 100% прав за България.
България е едно ОГРОМНО циганско гето. Циганите са завладяли големи територии и са се вклинили в ежедневието на повечето от нас.

Циганите са се заселили където им скимне и поголовно изсичат горите. Скоро видях дъбова гора с многовековни дървета, защитена от закона, в която са останали само стърчащи пънове и то на не повече от 10км от Казанлък до самата магистрала.

Циганите мародерстваи грабят безнаказано. Те обсебват и празници и тържества с мизерни сергии. Джебчии бродят навсякъде.

Циганите са организирани итормозят всички. Те са разбрали, че като се събират на големи групи са силни и дори държавата е безпомощна срещу тях. Те се плодят и увеличават и заселват все по-големи територии от градовете.

В провинцията хората напускат села и дори квартали на градове от страх и постоянен тормоз. Списъкът е безкраен.


Истината е, че циганията и в кулурата и ценностите е абсолютен факт. Неслучайно в оня филм е интервюиран именно Азис. Музиката ни стана чалга.

В училището, където учи детето ми, циганите вече са над 30%. Никой не може да им прави забележки, защото родителите им отмъщават и заплашват.

Тези неща приятели не се виждат на Пампорово и Банско, те не се виждат в Албена, Златни пясъжи и Слънчев бряг.

Но това е факт. Абсолютен факт. Дори не мисля, че е преувеличено това, което показва Палин. Каква файда, че Пловдив е град с древна история като ги има мангалите от Столипиново, като са плъзнали из целия град и крадат и мизерстват.

Това е истината за България
България се превръща в циганска държава във всяко едно отношение.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: ogimag   
Дата:   09-03-11 10:14

За съжаление е така. [smilie24]

И колко още неща си пропуснал...

То ако бяха толкова хубави и добри франсетата щяха да си ги задържът

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: steeens   
Дата:   09-03-11 10:15

За съжаление си много прав. Но вината е в тия дето им позволиха да правят всичко това. Кои са те?

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: promis   
Дата:   09-03-11 10:19

Чуков, може да си прав, но аз съм от Пловдив и да ти кажа не съм видял чак толкова да са плъзнали циганите и да мизерстват, че да успеят да засенчат историята и културата в града. Правят мизерии чат-пат, но не може да се набляга на това.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: boink   
Дата:   09-03-11 10:19

кои са те? ами тези които наложиха наименованието РОМ вместо ЦИГАНИН или по-често срещаното МАНГАЛ. скоро всички ЦИГАНИ ще дойдат в България, защото тя е рай за ЦИГАНСКИЯ МАНТАЛИТЕТ. сори.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   09-03-11 10:20

а мое съжаление трябва да призная, че Палин е почти на 100% прав за България.
България е едно ОГРОМНО циганско гето. Циганите са завладяли големи територии и са се вклинили в ежедневието на повечето от нас.

Циганите са се заселили където им скимне и поголовно изсичат горите. Скоро видях дъбова гора с многовековни дървета, защитена от закона, в която са останали само стърчащи пънове и то на не повече от 10км от Казанлък до самата магистрала.

Циганите мародерстваи грабят безнаказано. Те обсебват и празници и тържества с мизерни сергии. Джебчии бродят навсякъде.

Циганите са организирани итормозят всички. Те са разбрали, че като се събират на големи групи са силни и дори държавата е безпомощна срещу тях. Те се плодят и увеличават и заселват все по-големи територии от градовете.

В провинцията хората напускат села и дори квартали на градове от страх и постоянен тормоз. Списъкът е безкраен.




Въпросът е какво правят българите по въпроса ???

Нищо !!!!

Те чакат някой друг - я правителство , я европата ,я дядо Господ да дойде и да ги отърве от мангалите !!!

Така ще мрат - в очакване !!! [smilie23]

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: r_popov   
Дата:   09-03-11 10:32

chukov [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Todd: Прав си, но какво да прави българина? Какво да правя аз? Кажи конкретно - да хвана пушката за да си браня ранчото от мангалските набези или да правя с ловната дружинка хайки из гората за да спрем незаконната сеч или да влеза в гетото с приятели /все едно кое - във всеки град има по едно/ и да почнем да тарашим барака по барака за да си търся откраднатото ДВД и ЛСД. Последното да не се бърка с известния халюциноген от 60-те. Това е работа на държавните институции, но държава отдавна няма.
Затова аз ще изляза на протест. На 13 март 2011, неделя. Това е моето оръжие. Цивилизовано. Засега... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:32

Руското Интернет-пространство е тотално контролирано.

Англоезичното е поразено от политическата коректност - висша форма на лицемерието.

А за проблема досега не е предложено приемливо решение. Ако имаше известно такова, може би мрънкането нямаше да изглежда толкова пасивно.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: chukov   
Дата:   09-03-11 10:37

Ако визираш мен, че мрънкам пасивно да те попитам.
Имали ли си скоро сериозни проблеми с циганите и как предлагаш активно да се решат?

Щото на писане е едно друго е като даойде сюрията и полицаи и прокуратура си затварят очите.

Я предложи активни мерки. Може и да се навием.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:37

Въобще не се шегувам.

Сваляй каквото си щеш, за тях това не е проблем. И аз оттам получавам всякаква информация. Форумите им са невероятни ако става дума за литература, музика, науки и изкуства всякакви, само не и за политика. Така че по-внимателно с предположенията и кавичките.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slavinai   
Дата:   09-03-11 10:40

мда като каза r_popov срещу сган готова да подпали децата си за да не бутат бараките ! какво да направи човек... освен ако не е силно военизиран[smilie5]

Цигани се бият с багер


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 12356joro   
Дата:   09-03-11 10:40

Ето какво мислят за нас и в Европейският съюз. Това са думи на Саркози.Темата ти е невероятно добра и си заслужава яки коментарии, но за съжаление така ще си остане тук и никой нищо няма да направи против нашето поциганяване!!!Нас ни плашат с ново потурчване, но действителността е съвсем друга, май!!!

Френският президент Саркози направи скандално изказване разярен от отправените му критики относно предприетото екстрадиране на роми към родните им страни: „Само Хитлер може да интегрира ромите -заяви френският президент по време на дебат излъчван по телевизията – Няма начин да интегрираш хора, които все още живеят в родово-общинния строй и отказват да полагат каквито и да е усилия да водят цивилизован живот. Как да интегрираш хора, които доброволно се отдават на просия, проституция и кражби, хора които искат наготово да ползват придобивките на съвременната социална държава, без да са положили и мъничко труд в изграждането и. Защо българите се гордеят толкова много, че по време на холокоста са спасили българските евреи, а за циганите нищо не споменават, явно още тогава са искали да се отърват от тях. Нека тези, които са ги научили да живеят по този начин, нека те поемат отговорност за интеграцията им. Аз имам данни, че политиците особенно що се отнася до България и Румъния, умишлено държат ромите в нищета, за да могат да си осигурят лесни за купуване гласове по време на избори. Знам, че един техен политик, за когото забележете самите българи говорят, че бил най-умният от всички, та този политик каза, че: „Купуването на гласове било европеййско явление.“ И този политик е лидер на партия, която уж също се бори за права и свободи на определен етнос. Какаво може да очаквате от такъв народ, на когото дори и лидерите не са още интегрирани в европейските ценности. Франция е държава, която държи както на правата на гражданите си, така и та техните задължения. Забележително е обаче, че ромите отлично познават правата си, но отказват да спазват задълженията си. Те просто така са научени и това не става за година две. Не, българите така са ги научили, те са проявявали криво-разбрана толерантност и щом са могли да ги търпят толкова време, ще си ги търпят и занапред. Аз не мога да си обясня, как и самите българи претендират да са европейска нация, когато самите тях ги тъпчат по всевъзможни начини през целият им съзнателен живот. Прочетете книгата на приятелят ми Юрген Рот и ще се убедите в това. Българите са превърнати в овце, можещи единствено да блеят и да бъдат шибани, както се изрази наскоро друг техен забележете професор и министър в настоящето правителство. И те вместо да го изгонят с камъни си обръщат задниците за още. Затова да си вземат ромите обратно и да си ги търпят, като са си ги търпели досега, ние сме цивилизован народ и не можем да търпиме всякаква измет. Вярно, че Франция е родила девиза „Свобода, равенство, братство.“ но явно някой го бъркат със „Слободия, права, помощи.“, само че грешно са си направили сметката. Аз лично съм против, каквото и да е отпускане на средства за интегриране на когото и да било в цивилизованото общество, защото интеграцията не става с пари, а чрез осъзнаване и приемане на европейските ценности. Публична тайна е, че и България, и Румъния бяха приети в съюза по гео-политически съобръжения, без да са достигнали необходимото ниво на мислене и разбиране на ценностите за които говоря. Те гледат на нас, като на социален дом, които е длъжен да се грижи за тях, но ние не сме приют за бедни и отказваме да изпълняваме тази функция. Може би не е зле да се помисли, ако не за излизане от съюза на тези две страни, то поне за ограничаване свободата им на заселване в старите членки на съюза, докато не израстнат в мисленето си. На нас не ни трябват нито роби, нито просяци, а точно такъв тип е мисленето на българите, а ромите явно се възползват от този начин на мислене и са свикнали никой да не им дири сметка. Тука обаче е Франция и при нас неплатени сметки няма. За мен, народ който търпи такива хора в обществото, и политици които извличат дивиденти от положението на тези роми – такива хора нямат място в Европейският съюз.“

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: мара   
Дата:   09-03-11 10:40

хубуу, де. ей тук стигане до конкретика.
какво предлагаме?
трябва да има някакви стъпки...1, 2, 3
не, че асахи не е прав кат вечно пили за плоденето...ама хайде реалистично и в сегашно време.
за мен двойният стандарт и толеРАСТИЯТА са основните проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: feliz   
Дата:   09-03-11 10:42

абсолютно - тая криво разбрана "толерантност"...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:43

У нас контрол в нета няма, а опитите за такъв са смехотворни. Впрочем, слава Богу!

Още веднъж казвам, предложете смислено решение и мрънкането ще стане различно. Засега такова не е известно...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 10:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 10:50

Надявам се. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: мара   
Дата:   09-03-11 10:53

12356joro, това е вид "пожелание". в сайтът, откъдето е взето категорично се казва: ...можеше да бъде, но НЕ Е.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: bairi100   
Дата:   09-03-11 10:55

Чуков,много си мек в изказа,бе!Теа искат много по-яки попържни.За съжаление си много прав.В Гърция бачках едно лято и там редовно ме питаха ' ..е вие,Българите не сте ли по-чернички така-ти си много бял?':)След 30-тина години май наистина ще сме 'По-чернички така'.Ами нито ние, нито властдокопалите се правим нещо по въпроса,даже бягаме и ги оставяме на воля да действат.Аз примерно собственочленно изработих 3 светли чаавета,дотук и ги шамяря ако видя,че краднат.Нека и някой друг сподели положителен пример:)

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 12356joro   
Дата:   09-03-11 10:57

Ами Мара, аз това намерих, това представих.Повече не смея да се увличам в коментарии, защото имам едно предопреждение отностно циганите.
Единственото което бих си позволил да кажа е , че турците за 500 години не са изклали и убили толкова българи , колкото циганите през тези 21 години.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: J0R0   
Дата:   09-03-11 11:02

Това наистина ли го е казал Саркози?
[smilie11] [smilie11] [smilie11]

-----
аха, Мара е отговорила по-горе

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   09-03-11 11:05

Автор: danvan16
Дата: 09-03-11 10:49

предложете смислено решение и мрънкането ще стане различно
[smilie24] Даже няма да е мрънкане вече.



Никой не може да предложи такова !!!!

Зашото просто такова няма !!!

Ракът се лекува с рязане , лъчетерапии , химиотерапии и много изтърпяна болка !!!

Друг начин няма .

А на циганина просто не му пука за вас !!!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PolarBear   
Дата:   09-03-11 11:08

Че кой твърди, че разумното решение е безболезнено?

Но все пак има и такива граници, които не бива да се преминават. Казали са го римляните навремето, а те са знаели как да управляват света.

До едно време.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: svi25   
Дата:   09-03-11 11:17

Чел съм, че в природата има динамично равновесие. Да си паразит е предимство, докато паразитите са малко и има достатъчно приемници. В момента, в който паразитите станат прекалено много - вече няма да могат да живеят както преди. Или ще измрат и паразити и приемници, или нещо ще се промени и равновесната точка ще се премести на друго място.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Lalinda   
Дата:   09-03-11 11:20

Хубаво е пред "цигани" в изложенията да стои "някои".

Сега ми е малко неудобно да кажа, че единствените ми съседи, които СА МИ ПОМАГАЛИ ДА СЪБИРАМ БОКЛУКА ПОД БАЛКОНИТЕ, са цигани.

***

Пловдивски графит от края на миналия век върху тараба из центъра:

ЗИМНА ВЕЧЕР. ДУХА ВЯТЪР.
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР.

***

Истината обаче е и че из френските, примерно, музеи и галерии, нито пък национални паркове, не съм виждала негри.

И във Франция циганите, т. нар. жан дю воаяж, живеят в гета в покрайнините на градовете. Общините са принудени да им отреждат приемни терени, ер д'акьой се казват... Преди години бях в Кемпер, Финистер (Краят на света!) и циганите тъкмо си бяха заминали от зелените площи край реката, оставили след себе си същата мръсотия като и тук. Домакините ни казаха, че полицията не смеела да ги закача...

И т. нар. казано от Сарко си е само едно българско пожелателно мислене.
То и ония писания от кореспондента на един френски вестник се оказаха на пофренчен българин (впрочем, написани на, ъъъ, неграмотен френски, което пък е върхът!)...

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: chukov   
Дата:   09-03-11 11:24

Ето част от моята програма за справяне със ситуацията.

1. Въвеждане на демографски ограничения - еднократни помощи при раждане и майчинство се дават само до второ дете. Дават се при условие, че поне един от родителите има непрекъснати здравни и социални осигуровки в разумен период от време - назад. Презумпцията е, че който иска да има 3 деца в семейството е длъжен да си направи сметката как ще ги гледа. Бабите ни са имали и повече и са ги гледали беюз социални помощи.

2. Изграждане на трудови лагери (говорим за реални трудови лагери, не търсим аналогия с руските и немските извращения). Осъдените на леки присъди полагат задължителен труд в рамките на инициативите, които провеждат трудовите лагери - строителство на пътища, мостове, инфраструктура. В лагерите аналогично на трудови войски всеки да може да хване занаят в ръцете си - зидари, мазачи, кофражисти, фаянсаджии и т.н.

3. Право на участие в избори имат само завършилите средно образование. Така се елиминира възможността да се пазаруват евтино гласове на неграмотни хора, които така или иначе в повечето случаи неямат трезва преценка какво избират.

4. Премахване на делегираните бюджети в училищата, превърнали образованието в бизнес. Не можем да изгоним мангала, защото за него получаваме едиколко си лева годишно и не можем да вържем бюджет. Прави се анализ на населението в региона и се отпускат съответно количество пари за преподаватели и издръжка на училището без оглед колко ученици ще изкласят. Като не искат и не могат да учат - да не ходят да развалят и дисциплина и учебен процес.

5. Пемахване на всякакви социални придобивки, получени наготово без положен РЕАЛЕН обществен труд.

6. Бързи и стегнати съдебни процедури водещи до конкретни присъди. Настаняване на леките провинения в трудовите заведения.

Ще измисля и още но трябва време.
Това са според мен реални и направими неща. Парите, които сега се дават даром за измислена интеграция, могат да финансират тези промени.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slavinai   
Дата:   09-03-11 11:26

svi25 е да те вече прелитат към централно-европейски източници[smilie5]

нас почти са ни опоскали (чакам с нетърпение официалните резултати от преброяването). Апропо покрай работата си научавам че определен тип анализи на НСИ неофициално се потулват с политическа шапка. за ужас на милите ни политици, обаче някои статистики са длъжни да публикуват в ДВ



Публикацията е редактирана (09-03-11 11:32)

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: navy   
Дата:   09-03-11 11:31

Даси купувам ли бойна пушка... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: мара   
Дата:   09-03-11 11:33

значи м/у камарите безобразни глупости, импът имаше няколко бисера. само че сега не мога да ровя да ги търся[smilie5]
по въпроса за образованието - няма да стане така, както казваш. там именно е задължително да се работи много повече с циганските деца. аз имам по-радикални предложения:
-да се регламентира схема, в която децата на циганите да започват обучение от съвсем малки. примерно - 3г. ниво 1-ва група в детска градина. по този начин ще се избегне огромната разлика в нивата. и да няма стимул ДАВАНЕ на екстри, ако се спазва. а стимул ОТНЕМАНЕ на екстри, ако не се! примерно -добавки, социални придобивки и пр.
щото схемата, дето работи сега, сваля нивата на останалите до циганското ниво.
знам, че нещата са на границата на невъзможното. но не пречи да си мечтая.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: navy   
Дата:   09-03-11 11:35

Да ги изселим в Африка...
И без друго лъвовете гладували...

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slavinai   
Дата:   09-03-11 11:39

navy бе да не ни изселят те [smilie5]

А за да се говори за конкретни мерки трябва да си на ТИ със схемите. Аз не съм, но примерно първото предложение на Чуков като нищо да засегне повече българи от колкото роми. Има циганки фиктивно осигурени при това с висок доход за да получават солидно майчинство. Поради тази причина и промениха от 6м на 1г следенето на осигуровките преди раждането.
Защото на ромката й плащат осигуровки 6м на заплата 2500лв и после цокат от държавата 1г 90% от тази заплата.


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: boink   
Дата:   09-03-11 11:46

Това са според мен реални и направими неща.

chukov, според мен това са нереални и ненаправими неща.

Чл. 6.
(1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.


ето тук е истината - ако ограничиш мангалите - то трябва да ограничиш всички. за всички трябва да е еднакво според конституцията. въпроса е мангалите използват вратичките в закона. никой от европейския съюз няма да позволи да се разделят циганите от българите.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: chukov   
Дата:   09-03-11 11:59

boink

Някъде да съм споменал, че мерките, посочени от мен засягат само циганите?
Ако попаднат и българи в тези условия нека също си получат заслуженото.

Никъде не споменах засягане единствено на циганите?

Гамените и крадците не са малко и сред българите

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: boink   
Дата:   09-03-11 12:03

темата е главно с уклон цигани, затова така казах.

и се сещам за онзи татко в русенско който имаше седем деца... и той пада под ножа. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: chukov   
Дата:   09-03-11 12:05

Имам много приятели, които са служили в трудови войски.
Имам приятели , които са били в ТВУ и такива, които са били в затвора

Все са българи

Тъй, че това важи за всички

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: elrisha   
Дата:   09-03-11 12:11

Чуков, [smilie24] !

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: pmartinov   
Дата:   09-03-11 12:16

Аз имам данни, че политиците особенно що се отнася до България и Румъния, умишлено държат ромите в нищета, за да могат да си осигурят лесни за купуване гласове по време на избори. Знам, че един техен политик, за когото забележете самите българи говорят, че бил най-умният от всички, та този политик каза, че: „Купуването на гласове било европейско явление.“ И този политик е лидер на партия, която уж също се бори за права и свободи на определен етнос. Какво може да очаквате от такъв народ, на когото дори и лидерите не са още интегрирани в европейските ценности.




[smilie24] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: asahi   
Дата:   09-03-11 12:20

До Казанлък се сече за фамилията Бесоолу.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: serjy   
Дата:   09-03-11 12:21

Циганията е симптома на болестта, не е редно да е във фокуса на "мерките" за подобряване здравословното състояние на пациента.


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slivenski   
Дата:   09-03-11 12:23

Идеята за трудовите лагери ми харесва. По-добре да работят, отколкото за стоят по затворите и да не правят нищо.

Само един проблем има - трябва да се ангажират доста хора с охраната на затворниците... Нали се сещате, че като закарат няколко стотин цигани да чукат павета, ако ги пазят само двама души, всеки ден ще има поне по един избягал...

А това означава промяна в законодателството, създаване на специални структури, пари и т.н.

И не ми се вярва нашите политици да искат да се занимават с проблема.

Основната причина за повечето неуредици в държавата ни е липсата на политическа воля за промяна.

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 12:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   09-03-11 12:33

Мартинов, доста отдавна, в една тема на Импето, бях написал, че докато на циганите се гледа като на ЕЛЕКТОРАТ, нищо няма да се промени.

Радвам се, че и този, когото цитираш, е "открил топлата вода". Това, обаче, не променя статуквото. Докато на властта се гледа единствено като средство за бързо (и по възможност, трайно) забогатяване, все ще е така. Уви![smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: pmartinov   
Дата:   09-03-11 12:51

798099 [smilie24]



Циганизацията е държавна политика на БСП !



В един стар възрожденски град като Самоков съм свидетел от години как кмета го циганизира напълно целенасочено и методично и благодарение на това БСП е на власт в региона .

Отпускат се социални помощи на цигани от Ихтиман и постепенно се заселват в Самоков .
Така електората ресте непрекъснато...
Българите вдигат рамене и казват :
-Ние нищо не можем да направим!

Целта на БСП в България е създаването на група от олигарси и циганизация на населението.

Колкото по-неграмотен,беден и гладен е електората толкова по-лесно се манипулира и управлява и купува по време на избори.

Целта на БСП е да няма средна класа от грамотни и будни българи .





Докато циганизацията е национална политика България не я чака нищо добро .


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: boink   
Дата:   09-03-11 13:02

абе какво да кажа за циганите в самоков. преди няколко години, на едно състезание, цял ден един от общо петте хим. кенефа си седи на ридо, баш срещу мене и му се кефя, колко е екологично и приятно да има кенефи, а не да се пикае и сере в гората. седи си там три дна... и в неделя, докато траеше награждаването и като свърши, гледам няма го кенефа - опулих се ама пак го няма. мангалите го бяха откраднали заедно с тридневния продукт събран вътре. е противни са тия самоковски цигани. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: tnt   
Дата:   09-03-11 13:04

Мартинов, като гледам как всички други възможни партии са се юрнали да стимулират средната класа и да премахват циганията.... римуув, римуув [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: ARGO   
Дата:   09-03-11 13:06

в момента по Дарик ще обсъдят темата

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: bvidenov   
Дата:   09-03-11 13:22

Всъщност каквото и са и говорим, нито нещо се промени, нито някой ще се стръкне да направи нещо. Така е било и така ще бъде. А онова дребно човече, да не прехвърля проблема от болната глава на здравата. Като е толкова европеец и много умен, що не можа да реши проблема? Ние сме му намерили колая и то по доста демократичен начин и никой не депортираме. Всъщност Франция е най-циганската държава в западна Европа. Или както казваше една рускиня пред шведската маса в хотела в Рио, ребята сделайте заслонку, а то сейчась приедут французы, а все они козлы.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   09-03-11 13:26

Аз съм навит да ги заселват в изоставените села - без никакви помощи !!!

Е ви земята бачкайте - колкото изкарате ваши са .

Дали ще бачкат а ???? Как мислите ????

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Утре пак ще дойдат да краднат от вас .

Оти циганина вика - българина е много прост .Оди на работа !

Та помощите е първото което трябва да се спре .


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: venom   
Дата:   09-03-11 13:44

И да спрят бизнеса с изкупуване на цветни метали. [smilie9]
В наше село, почнаха да изкъртват ел.инсталацийте от къщите на хората и да ги връщат.[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PeterPAN   
Дата:   09-03-11 13:50

Не съм чел нагоре какво пише, но когато българия беше оприличина на тоалетна, ситуацията в софия беше точно такава в центъра в градинката пред НДК, Народния театър ....

Мина до мина жлътнали се след леко разтопилия се сняг [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: itilien   
Дата:   09-03-11 14:30

Преди 2 часа по БНР обсъждаха проблемите на Франция с мюсюлманите. Бройката им в момента била около 6 милиона и били много сериозен електорат. Затова и политиците се навеждали и приемали разни неща в тяхна полза. Примерно разделение на часови зони в басейните за жени и мъже, забрана на свинското в ресторанти, столове в училища и т.н. И на местното население полека лека взело да му писва от подобни неща, но засега не е ясно какво могат да направят.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: fotocolor   
Дата:   09-03-11 14:35

Божееее ...колко мъка има по този свят.
Е ако беше жив Хитлер нямаше да е така.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: tofo   
Дата:   09-03-11 14:54

Французите и Марин Льо Пен може да ги оправи, както е тръгнало...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   09-03-11 14:57

Нас, нас кой ще ни оправи...???[smilie8] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   09-03-11 14:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   09-03-11 15:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: allx   
Дата:   09-03-11 15:20

чуков [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: tantris   
Дата:   09-03-11 15:30

Ромски семейства, които напускат лагери в Италия и се връщат в родината си Румъния, могат да получат по около 15 000 евро, които им се изплащат най-вече като месечни вноски и за възстановяване на домовете им в родината, предаде EurActiv.

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: mce   
Дата:   09-03-11 15:33

"Та помощите е първото което трябва да се спре."

[smilie24] [cool]

Съгласен, че филмът е като цяло достоверен. Само че му липсва това, че България е такава заради толерастията, и заради това, че умишлено ни превръщат в гето за да може именно в УК и останалите около тях да ги няма циганите..[smilie4]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: tofo   
Дата:   09-03-11 15:38

Е, сега им се таковата на италианците. Докато сичкото румънско циганин се източи за полагаемите се 15 бинки...[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: netLady   
Дата:   09-03-11 16:03

Шведски адвокати се загрижиха за ромите


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   09-03-11 16:08

Май и шведите плачат да им се такова таковата...Ама е доста студенко, та бй Мангал не ще да ходи много-много натам...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-03-11 16:08

То и голяма част от българите са с цигански манталитет та какво остава за самите мангали.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slivenski   
Дата:   09-03-11 16:17

Май и шведите плачат да им се такова таковата...Ама е доста студенко, та бй Мангал не ще да ходи много-много натам...

То в Швеция щото хич няма всякакви мангали... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   09-03-11 16:30

Явно са им малко...все още![smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slivenski   
Дата:   09-03-11 16:34

Абе, тамошните са по-интегрирани. Бачкат по заведения, услуги, транспорт, чистота. Говорят езика. А нашите само просят и крадат.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   09-03-11 16:39

Ама аз ти говоря за нашите, дето като чуят, че няма да ги гонят току-така, ще им напълнят страната като дървеници - юрган!

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: slivenski   
Дата:   09-03-11 16:43

Ох, мани... напаст... няма къде да избяга човек от тях... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: netLady   
Дата:   09-03-11 16:44

И кво сега?! Требе да ги подучим наште кармелитки румънски тескерета да вадят и да фащат пътя за Италия ли?[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   09-03-11 16:52

Не бе, Лейди, за ШвецияТА!!![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: netLady   
Дата:   09-03-11 17:03

Опп, те шведските адвокати само си приказват, а доколкото разбрах в Италия им давали по 15000евро, та викам наште да се направят на румънски роми и да бегат в Италията. А като ги връщат - на румънците ще ги върнат.[smilie21]



Публикацията е редактирана (09-03-11 17:05)

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: tofo   
Дата:   09-03-11 17:08

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: matataupa   
Дата:   09-03-11 17:16

5 минути стигат[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   09-03-11 17:36

Лейди, много е хубаво, за да е истина. На мен ми изглежда по-вероятно да довлекат и румънските си брат`чеди у нас. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: netLady   
Дата:   09-03-11 17:40

Ааа, не така песимистично. Само малко трябва да им отворим очите на наште. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: venny   
Дата:   09-03-11 19:06

Chukov [smilie24]
Трудно е да се бориш, от една страна с прост и лесно манипулиран електорат, който е около 15% от населението на страната и от друга, ЕС който ще те осъди ако ги обидиш на "циганин".

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: navy   
Дата:   10-03-11 09:53

Докато чистех колата тази сутрин слушам какво коментират две 'копанарки', които минават край мен...
- Аз ако имах малко пари щях да го осъдя този полицай, как така ще бие мъжът ми, бие го и после вика - какво се оплакваш бе!

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Gruyu   
Дата:   10-03-11 10:28

навремето четох една статия, когато вървеше търговията в Сърбия, и обясняваха защо по пазарите сръбските цигани крадели само от българите и никога от сърбите - защото българина оставал да си пази стоката и циганина се чупел спокойно, а сърбина зарязвал всичко и хуквал да го гони докато го хване и спука от бой!

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: navy   
Дата:   10-03-11 10:32

Значи номера се прави с 2 сиганинъ...
Единия бегач-спринтьор... другия дето може да носи много [smilie18]
Достатъчно е сърбина да хукне след първия [smilie5]

П.П.
Бонус е когато първия носи и на бой [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: lomidol   
Дата:   10-03-11 18:10

Третата национална катастрофа
http://www.vbox7.com/play:cfc6d6a4?r=google

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 12356joro   
Дата:   10-03-11 19:09

Това което видях във филма за третата национална катастрофа е абсолютно вярно.В село Мечка животът е неописуем за българите. Преди няколко години там беше заклано и хвърлено в щахта едно безобидно джудже и то, от кой етност? Не е от българското малцинство в това село. За това и много други плевенски села може да се говори и снима прекалено много, но в това село, всички селяни говорят, че самият кмет подкрепял циганите. Когато българин му се оплачел от цигански набези, той се усмихвал и казвал, че те сами са се крали , а не циганите. Стигна се до там, че и офроуд обществото идваха на място за да се уверят в действителността, идваха и кмета на гр Плевен придружен от шефа на полицията и какво - нищо.В това село се продължават кражбите и нападенията върху малко останалите старци в селото. За това вина имаме и самите ние, ако можем да се наречем -Българи. Жалко за нашата мила родина. След време когато ще ни потурчат отново, фесовете ще се справят много на бързо с циганите и ще останат, на чисто без нас гяурите, както ни наричат и сега.



Публикацията е редактирана (10-03-11 19:20)

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: mbs   
Дата:   10-03-11 19:58

Масовата индустриализация и колективизация уби селата и създаде феномена ж.к. в градовете. Всичко това - съпроводено с морален срив - ние зарязваме старите си родители сами по селата, заради кариера и развитие. Заради последното я си родим едно-две деца и точка - а много и това не правят. Циганите се наместват във вакуума, освободен от нас. Няма голяма надежда ние да се променим. По-реалистично е, когато останем толкова малко, че циганите да не могат да паразитиран на наш гръб (т.е. да няма какво повече да крадат тук) да мигрират към по-благосъстоятелните региони на Европа. Тогава балансът ще си дойде на мястото. Оптимистично, нали [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Gruyu   
Дата:   10-03-11 20:00

само за Плевен важи: каква е разликата между блъснато куче и блъснат циганин на пешеходната пътека?................при кучето имало спирачен път

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 12356joro   
Дата:   10-03-11 20:13

Извинявай, но ти да си виждал циганин да пресича на пешеходна пътека?????? Това не важи само за Плевен.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: universum   
Дата:   11-03-11 08:11

След изчерпване на смислените решения явно е ред на безсмислените, но все пак решения.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: PeterPAN   
Дата:   11-03-11 09:35

Пак се замислих по темата [smilie5]

1. Слизаш на централна гара - София какво виждаш веднага като излезеш?

2. Като минеш през лъвов мост[smilie11]

3. Централни Хали [smilie11]

4. Градинката на Банята [smilie11]

5. Градинката пред църкватра Света Неделя [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: bairi100   
Дата:   11-03-11 10:04

Там е аптека.Иди да видиш у факултета и овча купел https://photo-forum.net/i/1116869# как расте бодрата столична младеж[smilie18] Моля някой да я изкара снимката:)

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   11-03-11 10:32

https://photo-forum.net/static/forum/2011-03/thxy6509.JPG
http://prikachi.com/images/873/3079873r.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: bairi100   
Дата:   11-03-11 10:39

Майките дават челен опит на децата как се утилизира боклука в BG,a вляво един младеж е клекнал извън външния кенеф по хигиенични причини[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-11 11:30

chukov [smilie24]

Те ви цигани [smilie23]

Масово в болница след масов бой между роми

При конфликт между две фамилии в ромската махала на плевенското село Буковлък снощи са пострадали седем души, сред които и 9-годишно момиченце.

То и 31-годишен мъж са най-сериозно ранени при стрелбата, последвала масово сбиване, което започнал 17-годишен младеж.

По първоначални данни представител на едната фамилия имал огнестрелно оръжие, което попаднало в опонентите.

Те стреляли срещу противниците си от другия род, с които имали стари вражди.

[smilie8]


Роми тероризират четири блока на МВР

В столичния квартал „Орландовци”
Циганите от гетото режат пръсти, нападат жени и разбиват гаражи

[smilie23]

абе мръсна сган е това, кой каквото ще да ми говори... само една е оправията [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   11-03-11 11:36

Амиго, не защитавам циганите, ама ми омръзна да повтарям едно и също по няколко пъти. Държат се така, защото се чувстват безнаказани, както е всъщност.

По подобен начин се държаха "бухалкаджиите" в началото на 90-те години, ако помниш. По същата причина...

Въвеждането на ред в една държава е задължение на съответните държавни органи, а не на гражданите, защото последното се класифицира като "самоуправство".


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-11 11:38

798099, и аз съм го казвал същото [smilie25] [smilie25] нямам никакви възражения по това [smilie25] [smilie25] но държава просто няма [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   11-03-11 11:43

Държава има, но само като географско понятие, а не като държавно управление. Това също сме го коментирали нееднократно, но промяна скоро няма да има.

Както често казвам, моята оптимистична прогноза е за едни 50 години. 22 от тях вече минаха без особен положителен резултат...

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   11-03-11 11:44

Държавата това е народа в нея - не правителството !!!

Кога народа грабне сопите тогаз правителството ще прави каквото му кажат - иначе си клатят краката .

Колко сменихме ???

И кво ???

Нищо .

И още 20 да смениме ще е същата работа докато не им се набият канчетата поне на едно или две правителства!!!

Или се надявате на чудо ??? Случайно да изберем читави хора дето ще работят това което е нужно ?????

ха ха ... такъв филм по тия земи е нямало , няма и няма и да има !!!

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 798099   
Дата:   11-03-11 11:46

Ето, за това ставаше дума! Ама не случайно има един лаф: един българин - юнак, двама българи - чета с войвода, трима българи - чета с войвода и предател...

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   11-03-11 12:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: 12356joro   
Дата:   11-03-11 13:30

Todd - Ти си безкрайно прав и това е истината в случая. В село Подем една вечер се събрали всички яки българи и започнали да палят където имало циганско присъствие на катуни, къщи и тн.За една вечер всичко било опразнено и там вече ромали няма.Всички се пръснаха в Мечка, Ясен, Търнене, Дисевица и тн. Ето сега и от тези села , хората пропищяха и масово напускат селата си за да се спасят, защото Бог високо, а държавата ни е мащеха за нас самите.



Публикацията е редактирана (11-03-11 14:03)

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 13:36

ЦИГАНИТЕ - НА С...атурн!!![smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: ZENTEX   
Дата:   11-03-11 14:08

Мангалите майната им,ако не слушкат рано или късно ще си намерят майстора,някой нов психопат с малки мустачки ще им уреди много бързо проблемите.По големия проблем е какво ще правим с нарастващата селяния,в последно време са се пръкнали такива субекти ,Франкенщайн ряпа да яде.Имам чувството че някой луд учен тайно си е правил извратени експерименти до колко тъп може да стане един хуманоид от балкански произход,и ги е изтървал от лабораторията по улиците.Неграмотността в училищата расте в геометрична прогресия,за последните 20 години избълвахме ебати неграмоното чалга поколение.Ако продължаваме така скоро ще станем по зле и от мангалите.

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 14:12

Ау...УЖАСССТ!!![smilie10]
Снощи мойта гледаше на Слави конкурса - двама момчурляци не можаха да кажат кой е патронът на училището им[smilie10] [smilie10] [smilie10] Знаят му името, но като ги попита дългия - кой е Екзарх Йосиф? Отговорът беше - Не знам...[smilie7]
Следващият въпрос - Какво е Екзарх?
Отговор - Фамилия...

Ноу комент, напрау...https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Lalinda   
Дата:   11-03-11 14:28

А Йосиф знаеш ли кой е?


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 14:31

Знам Лали! Знам!
Все пак съм бивш еврейски зет...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: djogata   
Дата:   11-03-11 14:35

Автор: nastradin2
Дата: 11-03-11 14:31
Все пак съм бивш еврейски зет...



Настрадине, значи да очакваме синът ти да стане министър-председател? [smilie5] [smilie18]



(на С.Стани-шеф майка му е еврейка) [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Todd   
Дата:   11-03-11 14:39

Автор: 12356joro
Дата: 11-03-11 13:30

Todd - Ти си безкрайно прав и това е истината в случая. В село Подем една вечер се събрали всички яки българи и започнали да палят където имало циганско присъствие на катуни, къщи и тн.За една вечер всичко било опразнено и там вече ромали няма.Всички се пръснаха в Мечка, Ясен, Търнене, Дисевица и тн. Ето сега и от тези села , хората пропищяха и масово напускат селата си за да се спасят, защото Бог високо, а държавата ни е мащеха за нас самите.



В моето село хората не са читави - мразят се , бият се , псуват се по улиците , клеветят се но за мангалите сме като братя .

Не им е разрешено даже да се разкарват по улиците .... преминаване през селото само бързо и без оглеждане .

Но проблема отдавна е решен .По къра правят поразии та им бяха застрелвали конете няколко пъти но ще мирясат .


Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: nastradin2   
Дата:   11-03-11 14:40

То горкото дЯте е тотално разбъркано...[smilie8] Мелезче е от казашка, гагаузка и еврейска породи...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-11 16:58

ето ги, какво трябва да се прави с такива престъпници?! [smilie9] [smilie9] [smilie23]

Циганска мафия отнема жилища

Роми разглобиха жп надлез над магистрала Тракия

Майка заряза 10 хлапета на държавата

Роми и клошари свиха 700 шедьовъра за година

Три ромски клана въртят бизнеса с кръв и органи

и т.н., и т.н.

мръсна сган е това [smilie23] интеграция с изроди и нечовеци не може да има [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: netLady   
Дата:   11-03-11 18:29

Да ги образоваме Амиго. Като начало можем да ги информираме, че Италия дава по 15000Е за... по-горе съм развила идеята. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: tvk75   
Дата:   13-03-11 02:44

Чуков [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За циганите, засегнати в темата с филма на англичанина Палин. Малко по-различно
Автор: danvan16   
Дата:   13-03-11 09:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.